Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szaman7070

Jak szybko zaciągnąć panne do łóżka ?

Polecane posty

Gość szaman7070

Poznałem ją przez internet, bo szukam dziewczyny do stałego układu opierającego się tylko i wyłącznie na seksie. Oczywiście nasza znajomość zaczęła się od tego, że Jej to zaproponowałem. Odmówiła, ale jeśli chodzi o rozmowy to świetnie się dogadujemy :P Ale ona twierdzi, że nic poza tym i od samego początku mi mówiła, że nie chce wchodzić do takiego układu. Tylko ja chce to zmienić :D bo widzę, że mnie lubi po prostu jako kolege i z wzajemnością ale ja chce aby jednak skusiła się na ten niezobowiązujący seks. W żartach nawet mówi, że jak już tak bardzo chce to pomoże mi szukać panny do takiego układu ja się uśmiecham i przystaje na to, ale chciałbym aby to ona na to poszła. Może faceci mają jakieś sposoby na panny, które Was kręcą ale one są nieugięte :/ wcześniej gdy chciałem pobzykać nawet łatwo szło ale z nią jest coś inaczej :/ jak taką zaciągnąć do wyra ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekoderpolsatu
jak zaciagnac ? za kudly i do wyra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albigensII
A ile ona ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mzoe popeostu
sie z nia zwiaz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor z nią nie ma żadnego
kontaktu;-) Tylko może ją sobie podsłuchiwać i podglądać przez kamerki noktowizyjne;-) Taki operator kamer;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaman7070
Ma 19 lat i mamy kontakt, bo normalnie spotykamy się na piwo czy po prostu pogadać... no, ale co mi z tego jak nie chce wejść w ten układ a bardzo mi się podoba ;/ i zamiast zajmować się szukaniem innej panny zawracam sobie nią głowę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwinna lenka
powiedz ,że się z nią ożenisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albigensII
A czemu chcesz tylko uklad z nia, a nie zwiazek? Cos z nia nie tak, nie nadaje sie?czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor ma żonę
a dwie żony to bigamia i jest karalna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaman7070
Bo ja teraz szukam tylko takiego układu. Mam już 24 lata i pracuję (nie będę tu pisał całego swojego życiorysu) i ze względu na moją pracę nie chce się na razie z nikim wiązać bo wiem że i tak spędzałbym z tą osobą bardzo mało czasu.. Z resztą ona też podobno nie chce teraz żadnych związków przez tam jakiegoś jej byłego chłopaka. Mówi, że bardzo mnie lubi bo o wszystkim może ze mną pogadać ale w ten niezobowiązujący seks nie chce wejść :/ a też jest wolna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albigensII
Ja bylam w podobnej sytuacji calkiem, tylko ze jestesmy starsi. I tez sie nie zgodzilam na uklad. Po mojej odmowie spotykalismy sie wciaz. On chyba mial nadzieje, ze moze kiedys ulegne. Ale skonczylo sie na tym, ze zakonczylam znajomosc. Bo skoro ja chcialam zwiazek,a on nie? To strata czasu dla nas. Takie bylo moje zdanie. I nasze drogi rozeszly sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaman7070
pewnie bym po prostu szukał dalej kogoś chętnego na ten seks ale zwyczajnie mi się spodobała, bo wydaje sie byc nie głupią panną i moze dlatego nie da mi to spokoju i chce ją jednak przekonać do takich relacji :P nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluto20
w necie znajdziesz czesto niesmiale kobiety i czesto madre co za tym idzie , ona najpierw musi ci zaufac zeby z toba poszla do lozka. To nie jak kurewki z ulicy. Kazda dupa jest inna. Zamkniete w sobie sa najtrudniejsze bo maja duze wymagania i czesto maja czas :P Takie dupy czekaja na ksiecia z bajki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma czegoś takiego jak "układ do seksu". Cały układ nerwowy kobiety i twój (w mniejszej skali, ale też) jest zaprogramowany na przyzwyczajanie się i przywiązywanie do osoby s którą sypiasz. Bardzo często skrzywdzisz taką kobietę, bo ona poczuje coś więcej i może sypiać z Tobą licząc że, ty też coś poczujesz. Szukasz kogoś "stałego". Ktoś stały, to już związek. Jak nie szukasz związku, to po co szukasz kogoś na stałe? Zarywaj co tydzień kogoś innego ... Ale ty chyba chcesz mieć seks na zawołanie, bez zobowiązań i bez starania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widocznie dziewczyna ma
dobre serce \ mimo tej drobnej wady;-) i nie chce sprawiać przykrości małżonce:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widocznie dziewczyna ma
dobre serce \ mimo tej drobnej wady;-) i nie chce sprawiać przykrości małżonce:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dobrze. A później będzie niezobowiązującą mamą? Nie ma czegoś takiego. To wszystko to związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaman7070
tylko ona jest dziewicą i moze dlatego ? :/ tylko jakos w glowie mi sie to nie miesci bo jest bystrą panną, do tego własnie rozmowna i w towarzystwie bardzo komunikatywna wrecz bym powiedzial ze czasami dusza towarzystwa ogolnie pozytywnie nastawiona do zycia no i ładna jest co w duzej mierze przyciągneło mnie do Niej jakkażdego faceta przyciąga atrakcyjność :P no wiec nie rozumiem troche..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluto20
zreszta to tak samo jakby mi jakas panna zaproponowala tylko seks to pewnie pomyslalbym ze jakas desperatka. Nie chcialbym zeby kumple gadali wkolo ze taki jeden pluto rucha wkolo wszystkie laski , zniszczyloby to moj status spoleczny a tego nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albigensII
ja dziewica nie jestem. Jestem bardzo atrakcyjna, ladna i madra. Komunikatywna. I wlasnie dlatego nie pozwole sie tak traktowac. Moze ona tez tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaman7070
Nie mam żony. I długo nie chce mieć :P najpierw pracuję na zapewnienie sobie stałych dochodów, aby w przyszłości spać spokojnie a nie martwić się że może zabraknąć mi pieniędzy. Chce po prostu stały układ do seksu i taki układ chciałbym tylko z jedną osobą a nie z wieloma :/ no ale akurat z tą co chce ona nie chce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaman7070
albigensII tylko ja się dziwię, że taka panna jak ona jeszcze jest dziewicą :/ nie uwierzyłem jej jak w końcu to z niej wyciągnąłem... ale ty od początku chciałaś związku i to nie mogło się udać a ona też teraz nie chce związku a nie chce się na to zdecydować.. Czego sie boi ? twierdzi, że dobrze się czuje w moim towarzystwie nie chce się wiązać to co ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaman7070
pluto20 ale ten układ byłby dyskretny... tylko my wiemy o tym i nikt więcej :P nie poszedłbym z tym na drugi dzień do telewizji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluto20
nie wiem nie znam tej twojej dupy , czesto madre panny chca cos udowodnic itd ze potrafia zyc bez faceta .Pewnie sie zmienila nagle na otwarta osobe , bo cos niemozliwe zeby towarzystka dupa w wieku ponad 20 lat byla dziewica bo w to nie uwierze. Musiala byc kiedys zamknieta w sobie i pozniej sie zmienila i teraz poprostu chce cos udowodnic wszystkim . Ja to tak widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albigensII
Moze zna siebie. wie, ze jest emocjonalna i szybko angazuje sie, i boi sie, ze ta sytuacja da jej po dupie. Kiedy wpadnie uczuciowo, a Ty bedziesz chcial utrzymac status quo. Nawiasem mowiac, ja jestem sporo starsza od Was :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluto20
to tak jak ja , nie chce kobiet a wszystkie wkolo traktuje jak kolezanki a sam pracuje nad soba tak najlepiej. Tez jestem prawikiem tylko ze ja mam 18 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluto20
tak jak albi mowi , to cos podobnego do mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaman7070
pluto20 Właśnie nie wiem. Domyślam się, że może mieć z tym związek Jej były. Nie wiem dokładnie dlaczego się z Nim rozstała, ale chyba poszło o zdradę. Z Jego strony. No naprawdę sam w to nie wierze. Myślałem, że ściemnia z tym dziewictwem. Bo to dziwne dla mnie.. Z moimi znajomymi których miała okazję poznać polubiła się w ciągu może 15 min a oni tak łatwo nie nawiązują kontaktów. Mamy zamknięte i zaufane grono. Rozmowna, elokwentna no i to dla mnie dziwne jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×