Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
michał3

Czy kobiety w wieku 40-50 lat uprawiają jeszcze seks?

Polecane posty

Gość oodboo
gość Mam 57 lat i uwielbiam sex z moim mezem ,robimy to czesto..teraz to dopiero jest sex bez strachu,bez zabezpieczenia.......robie to ile na "TO"mam ochoty .....robie to w dzien i w nocy lacznie nooooooooooo jakies 6-8x w tyg...a co nie moge.nadmienie,ze mamy wnuki juz dosc duze (15l) mieszkamy sami i jak najdzie ochota na sex to jestesmy wolnymi ludzmi......wy malolaci myslicie ,ze my juz nic .hahahahahhaah tak wam sie tylko wydaje.......kocham i jestem kochana w kazdej formie! - Przepraszam za pytanie, a kiedy przestałaś miewać okresy? Wiem, że kobiety różnie kończą produkcję jajeczek, ale chodzi mi mniej więcej o to od kiedy. Sam chętnie poznałbym kochankę, bez obawy, że zajdzie w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.10.12 [zgłoś do usunięcia] michal nie dosc ma chłopak rację to sodomia i gomoria smiech.gif ide po wino bo juz mnie nikt nie zechce beksa.gif a co bedzie tak kolo 70 tki jezyk.gif v nie powtarzaj moich powiedzonek ty głupi palancie. wymyśl sobie własne 😠😡😡😡😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oodboo ja skonczylam "jajeczkowanie" :p w wieku 45 lat teraz sex jest sexem .uwielbiam go , :d i mam 57lat ,a co nie moge :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
57 lat lubię takie starsze posuwać. Ale bym cię rżnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 55 lat i mam męża ale On jest chory, już rok mija jak zaniemógł a lubiłam z Nim te rzeczy wcześniej no i się skończyło to co dobre. autorze sex jest dobry na zdrowie, to nie bajka, tylko taki w związku wpływa korzystnie na urodę, na serce itp. rozwiązłość jest szkodliwa, wystarczy przyjrzeć się paniom z agencji towarzyskich, tracą szybko urodę i nawet makijaż nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 56 latek
Tak są jeszcze bardziej wymagające zwłaszcza te po rozwodach. sam tego doświadczyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja skończyła niedawno 40 i ma coraz większą chcicę, róchamy się teraz po kilka razy w tygodniu, znacznie częściej niż 5-10 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałyby ale nie mają z kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznałem rok temu laskę na fotce ma teraz 45 lat a ujeźdza mnie jak 20-latka, Posuwam ją jak tylko nadarzy się okazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście i jest odlotowe orgazmu mega mocne również zależy od faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michal3 sam oplacasz neta czy mamusia oplacila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, na to pytanie szybciej niz ci się wydaje odpowie czas. Poznasz najszczerszą odpowiedź jak będziesz miał 40, czy 50 lat, wtedy pomyśl o tych durnotach, które tu wypisujesz... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda młodzi myślą że nam nie wypada się kochać, raczej wam nie powinno się zezwalać na sex gdyż jeszcze jesteście nie odpowiedzialni za partnera, macie pstro w głowie. My starsi umiemy szanować drugą osobę i nie musimy myśleć o zabezpieczeniach tylko się kochamy tak by było nam dobrze. Lecz wy i tak tego nie zrozumiecie więc koniec zbędnej dyskusji. 

U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×