Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KaLina1985

Cieszę się że dziecko zawsze zostaje z matką:)

Polecane posty

Gość KaLina1985

Dzięki temu z moim "M" mamy wygodne Życie:) Robimy co chcemy:) Gdyby on miał dziecko a jego eks by tylko odwiedzała nie było by tak wspaniale:) Prawo jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorianna123
To się ciesz idiotko że ty nie masz dzieciaka na głowie(chodzi mi o twojego dzieciaka) co byś zrobiła gdyby facet cię zostawił? I tylko ty musiałabyś je wychowywać? takie fajne jest prawo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama n kama
Jakie te baby są głupie? Za parę totalnie gównianych portek jest w stanie nawet cieszyć się z chorego prawa.A tysiące porządnych facetów walczy z kurwami mamusiami o swoje dzieci,dobrze że ci na swojej drodze nie spotykają tak uśmiechniętych wygodnickich laluś.A potem to już nie tylko wygodnictwo będzie w dupie a nawet każdy grosz wydany na dzieci będzie drażnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdansk
przeciez to czysta prowokacja,autorce chodzi tylko o to by rozpętać burzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekoniecznie prowokacja- mam podobne odczucia. Naprawdę bardzo się cieszę, że syn mojego partnera nie mieszka z nami tylko ze swoją matką. Nie ma problemów, marudzenia, wpadania w histerię i płaczu. Mamy święty spokój po pracy we dwoje, możemy sobie razem wyskoczyć do znajomych itp. Lubię małego i mogę z nim spędzać czas, jednak nie chciałabym się nim opiekować 24 godziny na dobę, bo to nie moje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olei olej olej
moja" koleżanka" z pracy tez ostatnio tak powiedziała ze cieczy się ze dzieci jej partnera są z matka i w życiu by nie pozwoliła żeby zamieszkały z nimi bo z dziećmi za dużo problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zigzag.
Dlatego matki powinny od razu cedowac opiekę na ojców w momencie zdrady . Wtedy 99% nowych związków zakonczyloby sie po miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miliana23
Dlatego matki powinny od razu cedowac opiekę na ojców w momencie zdrady . Wtedy 99% nowych związków zakonczyloby sie po miesiącu O i tu sie zgodzę!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama n kama
Dokładnie od progu za zadradzającym powinny iść dzieci po pierwsze dlatego że jak chcesz iść w cholerę to z całym dobrodziejstwem,po drugie zwalić na nową parkę cały ciężar utrzymania,po trzecie strona niewinna była by wolna jak ptak. Pewne zachowania powinny mieć swoje konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście tak nie jest :) Zresztą, która kochająca matka oddałaby, gdyby zaistniała taka sytuacja dziecko pod opiekę ojcu? Nie piszcie głupot:P Szkoda mi samotnych matek, bo nie mają lekko, ale z drugiej strony same chciały dziecka. Ja natomiast będąc "z tej drugiej strony" cieszę się, że tak jest ten świat urządzony, bo bycie z dzieciatym facetem i tak jest trudne i wymaga mnóstwo zrozumienia, poświęceń i cierpliwości, gdyby doszło do tego jeszcze zamieszkanie z dzieckiem partnera to faktycznie mało która dziewczyna zdecydowałaby się na coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśkaaaaaaaaa
Kettka- to, że kobieta chciała dziecko, to nie znaczy, że chciała zostać z nim sama, sama sobie dziecko zrobiła? Dziś ona jest w takiej sytuacji, za jakiś czas możesz być ty...los bywa przewrotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśkaaaaaaaaa
A skoro bycie z dzieciatym facetem wymaga tyle zrozumienia i poświęcenia to dlaczego zdecydowałaś się na towar używany? Mało wolnych bezdzietnych facetów chodzi po świecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmm ????
bo pewnie żaden normalny kawaler jej nie chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowałam się, bo to miłość mojego życia i bardzo się kochamy. To, że komuś się wcześniej nie udało nie oznacza, że nie nie może ułożyć sobie życia z kimś innym. Czego życzę wszystkim samotnym mamom. A co do komentarzy, że zostanie samotną matką również mi grozi (jak i każdej kobiecie)- zgadza się. Trzeba brać wszystkie możliwości pod uwagę decydując się na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko swieta
No ale skoro zdecydowałscie sie na bycie z dzieciatym to powinnyscie liczyc sie z tym ze moze zajsc taka sytuacja ze np.matce dziecka sie cos stanie choc nie mowi ze na pewno. Ale wypadki chodza po ludziach. I co wtedy. Wiadomo ze ojciec wezmie. A skoro jestescie z nim to powinnyscie to zaakceptowac. W rzadnym razie do domu dziecka. Ono ma pirwszenstwo przed wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się. To zupełnie inna sytuacja. Takich wyższych sytuacji losowych może być więcej... Jednak mówimy tutaj o życiu codziennym i przeciętnym funkcjonowaniu w relacji: matka-dziecko-on-partnerka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wampir_r
I dlatego te wszystkie matki są głupie bo jak by dały te dzieci od razu ojcu to nowe panny by spierdalały gdzie pieprz rośnie:) Co mi się nie podoba to wasze pisanie że taki facet to" używany towar" A wy w takim razie kim jesteście??? Każdy jest używany nawet te nowe partnerki waszych ex:) i dlatego one się tym nie przejmują bo same się" używały" wcześniej :) Niepotrzebnie kobiet obrażacie nas facetów po przejściach:(:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soooooooooonia
Temat jest dla mnie marną prowokacją, co za debilką trzeba być by tak napisać ? Jakieś niereformowalne, bezmózgie, nie wykształcone wielkie J. Jedną już zostawił, to samo zrobi z Tobą ;] tylko jak mu dziecko zacznie przeszkadzać ;) Póki co, grzmoćcie się ile możecie, no i ciesz się póki możesz, ale wszystko jest do czasu. Pamiętaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nie płacę
Ja też się cieszę, choć na początku walczyłem w zasranych Polskich sądach jak wściekły pies. I jak to się mówi czas goi rany, i teraz jestem zadowolony z obrotu sprawy, ponieważ mam dużo wolnego czasu dla siebie i nie tylko :-) Dzieciak co drugi weekend u mnie a jak podrośnie to zapewne będzie rzadziej u mnie. Niech się była stresuje, jej wybór a ja ciesze się wolnością i nowymi kobietami i mam w dupie co o tym sądzicie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arete
jak dzieciak podrosnie bedzie bywał częsciej u ojca- ojcowie zazwyczaj mają więcej kasy. ok 18 dzieciaki umieja już kalkulowac i wola z ojcem byc - co wtedy zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×