Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ryba15

Szukam kogoś do pogadania

Polecane posty

Gość serenika
a ja stwierdzilam ,że najbardziej żałuję że nie mialam wtedy aparatu fotograficznego...kurcze tyle znajomych mialam, tyle szaleństw robilismy a zdjęć zero....i strasznie mi żal.....Na pewno cieszę sie że komputerow nie było .....przynajmniej spotykalam się ze znajomymi a nie siedzialam z nimi na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Aparat to rzeczywiście coś fajnego. Dopiero na studiach sobie kupiłam. Telefonu nawet nie mieliśmy bo jakieś długoletnie terminy były. Ja chyba nie byłam zbyt towarzyskim dzieckiem, chociaż koleżanki miałam. Towarzysko rozwinęłam skrzydła dopiero na studiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
ja byłam okrutnie towarzyska..moze dlatego że bylam jedynaczką...latałam po mieście i szukalam znajomych :)- oczywiście telefonu tez nie mialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Miałam zawsze kilka koleżanek takich lepszych, ale duszą towarzystwa to nie byłam. Mam wrażenie że dopiero z wiekiem nabrałam pewności siebie. Jestem najmłodsza i chyba taka trochę przytłamszona byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oskrobany okoń
też jestem najmłodszy a do tego maminsynek - przeje..... mówię Wam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Okoniu a masz starszą siostrę czy brata, a może jedno i drugie? Najmłodszy synuś to wiadomo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
wpadłam na momencik bo poszalałam za długo na allegro. Ponieważ Mandarynka kiedyś mówila , że chętnie zajrzy to daje linka do jednej aukcji a resztę pooglądaj. Wiem ,że niektóre rzeczy drogo, ale czasem fartem udawało mi się sprzedać http://allegro.pl/projektor-do-malowania-i2835143858.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
O nasz męski punkt widzenia zniknął z horyzontu i się nie dowiedziałam. :( Sereniko musisz mnie podszkolić w tym sprzedawaniu. Wszyscy mi mówią żebym moje bombki wystawiła a ja wcale się na tym nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oskrobany okoń
jestem, jestem mam rodzeństwo w tym jedną siostrę :) bombki - trotylem handlujesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
:D :D Bo jak byś miał więcej sióstr to byś był jak mój kolega "błogosławiony między niewiastami" Chcesz żeby nas w nocy jakaś brygada antyterrorystyczna obudziła? oni ponoć czytają wszystko gdzie jest coś podejrzane napisane :) Bombki , gdzieś wcześniej dawałam link Ale jak dla Ciebie http://www.voila.pl/255/c4549

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oskrobany okoń
aaaa szydełkujesz znaczy się błogosławiony to ja jestem - między baba-jagami w pracy - coś stosunku 17 i 3/4 do 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oskrobany okoń
dużo czasu zajmuje wydzierganie takiej jednej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
A te 3/4 to co ? jakaś nie do końca kobieta, czy nie do końca baba jaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oskrobany okoń
matematycznie tylko 3/4 z niej przypada na mnie pozostała cześć na innego nieszczęśnika z mojej pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Zależy tego jak bardzo skomplikowany jest wzór. Trudno mi powiedzieć bo rzadko udaje mi się tak ciągiem bez przerwy. Myślę że w ok godzinę bym zrobiła plus obróbka na mokro w celu uformowania. Ale nie będę szczegółami zanudzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
A ja myślałam że to fajnie tak między kobietami, ale jak widać kolejny raz się mylę, bo ostatnio koleżanka co pracuje z prawie samymi mężczyznami powiedziała mi coś podobnego jak Ty tylko w odwrotną stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oskrobany okoń
hehehe - bo "od przybytku głowa jednak boli" - koleżanka pewnie potwierdzi ;) ja bym na Twoim miejscu spróbował z tymi bombkami na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Jej przeszkadza bardziej to że musi udowadniać, że nie jest od nich gorsza i nie jest ich maskotką. Chociaż jak dla mnie lepiej maskotką niż popychadłem. Może się przełamie z tym allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
Rybko- mogę Cię szkolić od poniedziałku....bo jak chlop w domu przez weekend to klops.......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
To nawet pasuje bo mam trochę planów na weekend. Muszę tylko wykalkulować, co nie będzie łatwe. Poza tym nie mam dwóch identycznych każda jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
wykalkulować cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
O w weekend pewnie zajęci wszyscy, ja teraz tylko na chwilę luknęłam bo też będę się szykować. Miłej soboty życzę. Mandarynka pewnie ma imprezkę urodzinową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
ha ha rybko ja myślę, ze to nie o tej częsci zakupów pomyślałaś co ja, tzn moich ulubionych :-) :-) Co do przeszłości... sama nie wiem. Wielu rzeczy mi brakowało bo u mnie zawsze w domu było ubogo. ALe pytanie dobre, pomyślę i moze napiszę z opóźnionym zapłonem jak to u mnie ostatnio. Dziś impreza, goście, tort itp a ja jeszcze w pracy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
Mandarynko...kiedys ubogo bylo prawie u wszystkich....nie pytalam czego ci brakowalo tylko co bys chciala miec w tamtych czasach z rzeczy ktore sa teraz tzn komp komorka itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
Wrrrr dzisiaj z meżem 20 minut w jednym pokoju i juz konflikty...powiedzialam mu ze bezpieczna odleglosc miedzy nami to minimum 3m :)........po poludniu ide sie opić i tyle........niestety z mężem...miłego dnia dziewczynki i chlopcy...udanej imprezki mandarynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Mandarynko to chyba będę musiała żyć w nieświadomośći trudno :( Ja już po pierniczkach, dzieci się objadły, a ja opiłam kawy. Muszę chyba się w końcu dobrze wyspać. Sereniko jak dojdziesz do siebie ;) to się odezwij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
Jestem w trakcie dochodzenia do siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Ja myślałam że dopiero w poniedziałek się odezwiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
No aż tak sie nie opilam :D sporadycznie na tableciku zagladam bo wtedy mąż nie widzi :) w nocy kacyk mnie troszke mordowal ale juz ok....z meżem sie nie poklocilam bo siedzielismy w bezpiecznej odleglosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Sereniko to Ty w konspiracji piszesz :) Ja mam tyle niezałatwionych spraw ,że nie nadążam. Jeszcze zamierzam przestudiować regulamin z allegro odnośnie zasad sprzedaży, bo moja choinka załamie się pod tymi ozdobami ;) Coś jednak ja żyłki do interesów, marketingu i reklamy nie mam. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×