Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czasucieka

Przeczytaj!!!w 4dc pecherzyk 16mm

Polecane posty

Witajcie!!!Staram sie o ciaze pol tora roku!!!Mialam teraz skapa miesiaczke ,ktora trwala 3dni nawet mnie brzuch nie bolla nie wiedzialam,ze dostalam miesiaczke. W 4dc bylam u Mojej ginek powiedziala,ze w 4dc 16mm pecherzyk wyslala mnie na bete w piatek bylam dzis odbieram wynik co mysliscie moze byc to ciaza? torbiel? czy cos gorszego tak sie martwie:(pozdrawima Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sie na zapas
a tu ci nikt nie powie zostaje ci czekac na wynik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za odpowiedz!!! hm...matwie sie troszke wiem ,ze nie powinnam ,ale chodzi mi o to czy ktoras z Was miala kiedys torbiel w 4dc????czy to jest mozliwe wogole o Tym czasie ,zeby powstala torbiel????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napisz jak wynik :)
U mnie podobnie było.Ale lekarza mam dopiero na 24.10.Mi się miesiączka spóźniła o 4 dni dostałam tydzień temu w poniedziałek i trwała jeden dzień.W piątek jeszcze tylko miałam z rana plamienie brązowe i tyle było mojej miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napisz jak wynik :)
Jakieś mam takie przeświadczenie że skoro była krew to na pewno nie ma ciąży.Jak u ciebie coś wyjdzie to może i wtedy ja się zdecyduję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ja tz tak myslalam,e jak pojawi sie krew to ciazy nie ma bo musi byc brazowe plamienie!!!!wcale niepytalam sie w czwatek jak bylam u ginek ,a ona powiedziala nawet czerwone plamienie moze byc i nawet skapy czaerwony okres!!!wiec 3mam za Ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napisz jak wynik :)
Ożywiłaś we mnie nadzieję że może jednak :) Ja też trzymam kciuki żeby było po twojej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napisz jak wynik :)
pół roku.Mały ma już prawie 5 lat to czas na rodzeństwo :) tylko u mnie sprawa utrudniona bo mam problemy z prolaktyną-niestety. A ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja starałam się ponad rok, mąż miał badane też nasienie, i wyszło wszystko ok ze mną i z mężem , daliśmy sobie na trochę spokój z zajściem w ciąże i co?? i zaszłam !! po stosunku robiłam świece :) Ja na waszym miejscu już dawno zrobiłambym HCG, jestem z natury niecierpliwa. Mam 3 synów:) i tylko świeca pomagała żebym mogła mieć kolejne dzieci , ponieważ moja szyjka macicy jest zakrzywiona i plemniki miały utrudniony dostęp do jajeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekaj cierpliwie na wynik
Ale krwawienia w ciazy sie zdazaja i wcale nie musza byc grozne. Tesciowa w 4 miesiacu trafila do lekarza, chcieli jej guza wycinac a sie okazalo ze to dziecko,moj maz. A miala normalne miesiaczki. A moja mama trafila do lekarza,tez myslala,ze jej torbiel wrocila bo miala takie same objawy jak przy torbieli i tez sie okazalo ze to ciaza. Wiec badz dobrej mysli, moze bedzie dzidzia,trzymam kciuki :)daj znac jaki wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsajhsiajhalkjxl
ciąża jak malowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm...ale Wam zazdroszcze...bardzo bardzo eh...nio tak z Moja prl jest tez nie najlepiej bo skacze sobie raz 23 a miesiac temu 42:( ,ale powiem tak ,ze np dzis prl wynosi 30 a za tydzien moze byc 18!!!! hormon stresu wiec nawet tabletki moga nie pomoc tylko my sobie same!!!!ja jetem do dwoch nie udanych inseminacjach bardzo to przezylam i bylam tak zalamana,ze miala straszne mysli juz tracilam nadzieje ,ale pozniej przemyslalam ,ze po co sie jeszcze dolowac samemu nie warto, a wierze ,ze Bozia da mi to szczescie na ,ktore tak czekam . Ogolnie to moja badania oki oprocz prl ,ktora sobie skacze jak kangur hi:)!!!!trzeba wierzyc bo przeciez cuda sie zdazaja!!!buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torbiele na macicy
to rzadkość :> tymbardziej ze ona nie pojawia sie z dnia na dzien a rozumiem ze jestes pod stałą opieką ginekologa skoro tyle zabiegów juz miałas i badan więc miałas plamienie implantacyjne które jak najbardziej krwią sie moze objawiać ! Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej Dziewczyny sam mi sie ryjek smieje nie no jakbym byla w ciazy to ja nie wiem co bym zrobila ze szczescia chyba bym nawet swinie ta nawet maciore pocalowala ehhehe dam dam znac na bank napisze!!!! kluje mnie od rana dzis tak gdzie jest ten pecherzyk ja pituje Boze zeby to juz bylo to bo jak nie to kurde skada ten 16mm pechcerzyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak jestm pod stala opieka ginekologa badania wykonuje co pol tora miesiaca!!!Dodam tylko,ze w Tym miesiacu mielismy z mezem przerwe,ale tylko teraz!!!o dziwo dostalam bez duphastonu miesiaczke dziwne!!!bo zawsze jak lykam dupka to dostaje 3-4dni po odstawieniu okolo 34-35dc a teraz samoistna miesiaczka przyszla sama bez bolu brzucha w 33dc hm...ale troche sie martwie bo jak by miala byc owulacja to piersi by mnie bolaly ,a tu dupa byla nic mnie nie bolalo !!!dzis zauwazylam ,ze sutki mam zaczerwienione i lekko bila, ale piersi sa normalne nie sa mega pelne sorki,ze o takim czyms pisze,ale musimy sobie pomagac jakos prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napisz jak wynik :)
To swoje przeszłaś!!Mam nadzieję że teraz będzie dobrze i doczekałaś się ciąży.O której odbierasz betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pzepraszam pseudonim xbmwsbsdhs czy jakos tak napisalas, ze malowana ciaza to jest dlaczego tak sadzisz? mialas tak? czy tylko tak napisalas,zeby pocieszyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dowierzam czasem ale
4dc?czyli jetses w ciazy 4 dni????i na usg to potwierdzil lekarz?cos mi tu nie pasuje..jak to rozumiec>raz piszesz,ze to pecherzyk ,drugi raz,ze torbiel nie bardzo rozumiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana jeszcze raz w 4dc bylam u ginekolog czyli w czwarek dzis jest moj8dc!!!! w piatek bylam na becie bo w czwatrk ginek powiedziala ,ze pecherzyk mam o wielkosci 16mm wiec wyslala mnie na bete!!!nic nie mowila ze to torbel ja pytalam jej sie czy to moze byc torbiel o tym czasie a ona ze nie!!!!!wiec o co tu kurwa chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dowierzam czasem ale
nie rozumiem jak gina mogla ci powiedziec 4dc???pecherzyk 16mm to jest ciaza ok -5 tydzien! anie 4 dzien ciazy,cos pokrecilas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BU....chodzilo jej o to ,ze mialam krotka miesiaczke bo 3dni i dosc skąpą!!!!w 4dc pecherzyk 16mm zdziwilo ja to wiec wyslala mnie na bete dzis odbieram wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dowierzam czasem ale
;) to raczej nie jest 4 dc tylko t tydzien wtedy byloby ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×