Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czasucieka

Przeczytaj!!!w 4dc pecherzyk 16mm

Polecane posty

Gość nie dowierzam czasem ale
czyli to wcale nie byl 4 dzien cyklu jak myslalas ani 4 dzien ciazy;) jasne,troche to zagmatwalas albo ja sie jeszcze nie obudzilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Tego nie wiem boiby miesiaczke dostalam wiec ja tak mowie ,ze to byl 4dc w czwarek a dzis 8dc wiec to chyba nie ciaza? ale dolina:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginek nie potwierdzila ciazy tylko mnie wyslala na bete!!! dzis okolo 16ej bede znala wynik. Kochana ja nie wiem czy to byla prawdziwa miesiaczka czy to nie byla wogole ,ale jak pisalam dostalam ja w 33dc i trwala 3dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z @ sie zdarza
tez mam czasem 3 dni tylko raz mialam dwa ale jest wszystko ok taki twoj urok i czasem tak bywa wydaje mi sie autorko ze to nie zadna ciaza a test robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juju5j5
4dc to znaczy 4 dzien cyklu a cykl zaczyna sie w 1 dzien okresu autorka pisze ze miala lekki okres 4 dni od 1 dnia okresu poszla do lekarza czyli w 4dc i lekarz zobaczyl 16mm pecherzyk i skierowal na bete zeby sprawidzic czy to ciaza rozumiesz:-)do autorki trzymam kciuki ale wydaje mi sie ze to ciaza torbiele tak szybko sie nie tworza pisz szybciutko jak bedziesz miala wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juju5j5
Autorko to moze byc ciaza ile kobiet tyle roznych ciaz i objawow ja znam dziewczyne ktora dowiedziala sie ze jest w ciazy w 4 miesiacu bo przez 3 pierwsze miala normalnie krwawienia jak okres w dni spodziewanej miesiaczki tak ze badz dobrej mysli i sie nie denerwuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka też
autorko a jaki ten okres był u ciebie?bo u mniue tez jaks dziwny teraz był..strasznie mało jak na mnie..i sie zastanawiam jaka przyczyna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Juju za mile slowa!!!Dziekuje,ze sa takie osoby mile na forum (zadko co sa) dzieki i prosze 3maj mocno kciuki:) pozdrawiam Cie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Staraczko;0 oj byl skapy ,ale czerwony wogole mnie piersi nie bolaly ,ani brzuch nawet nie wiedziala ze dostalam okres dopiero jak poszlam do lazienki bo cos mokro mi sie zrobilo skapy na maxa byl!!! idz na bete lepiej bedzie pewnosc. 3mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a robilas jakie wogle badania
? partner robil badania nasienia 1,5 roku to juz ten czas gdy sie tak dlugo nie udaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juju5j5
Trzymam mocno i czekam na winik:-)trzymaj sie cieplutko i mysl pozytywnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka też
kochana to u mnie az tak skapy nie był..brzuch troche bolał..ale szału nie było..w pierwszych dniach to nawet co 2 godziny zmieniałąm tampony..a teraz to 3 na dzień spokojnie starczały....ale za ciebie trzymm kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis mnie troszke ,ale troszke brzuch pobolewa tak jak na okres...i wlasnie kuklam sobie tak hmm i sutki czerwona sa i troche bola otoczki nie sa ciemne ale na piersiach w srodku male grudki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co pierwsze to maz miala badanie nasienia i wyszly swietne!!!ja mam pco buu:( tak mi smutno jakos sie zrobilo. Ogolnie to mialla wuchte badan po kolei mam wymieniac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napisz jak wynik :)
staraczka też-u ciebie to po prostu tak wyszło w tym miesiącu.Mój np wyglądał tak że tylko raz zmieniłam tampon i zaraz się wszystko skończyło.Sprawdzając tego drugiego był lekko ''zabarwiony''. Także mi wystarczyły 2 tampony.I trwało wszystko jeden dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a robilas jakie wogle badania
a hsg badanie na wrogi sluz? masz owulke? zostaje ci czekac ja tez mialam skapy okres ale w ciazy nie bylam ale tobie zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez bety ginekolog
nie potwierdzi ciąży bo niby jak? serce bije od 6 tyg! teraz to tylko jajo płodowe moze zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pol tora roku to chodzimy do ginek od nieplodnosci!!!a przed sie staralismy dobry rok i nic wiec chodzimy regularnie do lekarza!!!miallam juz za soba dwie nieudane inseminacje :( chyba za duzo o Tym mysle i to blokuje:( no i ta prolaktyna o ktorej pisalam,ze skacze sobie raz tak raz tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana wiec tak raz mam owulke raz nie:( HSG nie miala robionego!!!!ginekolog powiedziala,ze jak teraz bedziemy podchodzic do nastepnej inseminacji t hsg bedzie robione!!!!najpierw robila mi test na sluz i niestety zbyd gesty....ale nic nigdy nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsajhsiajhalkjxl
ja byłam na usg i było widać pęcherzyk a nawet dwa też lekarz kazał zrobić bete, przed beta zrobiłam test wyszedł pozytywny a po im bete tez wyszła pozytywna ! teraz jestem w 6tc :)! Lekarz bez powodu nie kaze robic bety, oni odróżniają pęcherzyk płodowy od torbieli czy cysty na macicy ! inaczej to wygląda na usg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogromne gratulaje!!!tak zazdroszcze!!!tez prawda bez powodu nie wyslala mnie na bete masz racje Boze daj mi to upragnione szczescie na ktore tak dlugo czekam:(:(:(:(:(:(:(:(:( az mi sie lezka pokulala ojejciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napisz jak wynik :)
Ale miesiączka ci całkowicie zanikła? gratuluję bo po wieku ciąży widać że świeża sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem jak to jest czekam bardzo
bo czekam juz 4lata na cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaBrunetka___
min. 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×