Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

shopoholiczka

Widzieliście mamę Madzi w Super Ekspresie? :D

Polecane posty

Aż ryknęłam śmiechem, to jest chyba najbardziej żenujące parcie na szkło ever, jesień, zimno, ta w kostiumie kąpielowym i na koniu :D http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/katarzyna-wasniewska-dawaam-rady-zabojczyni-szymonka_285214.html A tu zdjecia z gazety :D https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/545476_10151196708749424_208081585_n.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brami słów....... na to
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbgfh
przecież to fake. to nie ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hugo;
:O Naprawdę dziwię się że to suczydło jeździ prawie nago konno niż jest zapchane kijem od szczotki przez koleżanki z więziennej celi...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee......................
nie roz\umiem dlaczego nie siedzi> za kradzierz bułki ( z głodu) , a za Szymonka jest parcie na szkło........ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asbis jak grafen
pięknie wymyślony tekst, ciekawy jestem kto jest autorem tego pomysłu Żeby nie zniszczyć drogich ubrań, matka Madzi zdecydowała się na przejażdżkę w... stroju kąpielowym. Kiedy wróciła, opowiedziała nam o swoich wszystkich pasjach, na które jak nam mówi, teraz już znajduje czas. Konno jeździ już od dziecka. - Tata przychodził do nas po wypłacie. Brata brał na quady, a mnie pytał, gdzie chcę jechać. Odpowiadałam wtedy, że do stadniny koni. Była niedaleko. Tak zaczęłam. Później zamiast kupować cukierki, pieniądze odkładałam na jazdy - wspomina z uśmiechem matka Madzi. Teraz, aby cieszyć się jazdą konną, Waśniewska musi podróżować z Sosnowca aż w okolice Krakowa. Bo, jak twierdzi, stadniny na Śląsku są stopniowo zamykane, a na własnego konia wciąż jej nie stać. Samo utrzymywanie go w specjalnym hotelu to koszt co najmniej kilku tysięcy złotych miesięcznie. Jazda konna nie jest jedyną pasją, którą matka Madzi realizuje. Stara się jak może dbać o formę fizyczną. Jazda na rowerze, pływanie, a nawet strzelanie z łuku, którym zaraził ją Bartek - to jej ulubione zajęcia. Ale nie zapomina także o rozwoju intelektualnym. Nie gardzi np. dobrą lekturą. - Książki też lubię czytać, ale trudno dostać takie, które mi pasują, bo ja czytam raczej thrillery - zaznacza. http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/katarzyna-wasniewska-realizuje-swoje-pasje-teraz-ma-na-to-czas_285217.html?cpage=14&#comment_list_container

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asbis jak grafen
'- Tata przychodził do nas po wypłacie. Brata brał na quady' no właśnie, a ponoć Witkowski jest alkoholikiem i ma niebieską kartę a jego dzieci nigdy nie interesowały a tu nagle się dowiadujemy , że dzieci Witkowskiego żyły prawie w raju , ale jaja na patelni , hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbgfh
bo ten wywiad i zdjęcia to bzdura. To nie jest Waśniewska- a jak oni byli mali to quadów w Polszy nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celebrytka pełną gębą :D A ta przeróbka z Putinem na Pudlu miażdży system :D Ona powinna na łańcuchu chodzić i w kajdanach, a nie wozić się i z uśmiechem udzielać wywiadów na koniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljeoiydriuewyroiuyifuywoiur
se to plotkarze nie wierze im a kasia coraz ładnmiej wygląda niewiem czy zabiła czy nie ale nie jestnem taka jak wy tytlko nienawiść w was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbgfh
najlepsze, że niektórzy debilem myślą, że ona jeździła naprawdę z Putinem- brak słów.. ona jest chora psychicznie.. z drugiej str jak jej udowodnią winę to posiedzi, oj posiedzi więc o co wy tak piszczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbgfh
a ja jej nie nienawidzę. Bo może jej wersja jest prawdziwa- może był to wypadek - a nie umie udawać fałszu bo nie kchała dzieciaka. Wcale go nie chciała- smutne, ale tak w życiu bywa. O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hugo;
'a kasia coraz ładnmiej wygląda" Mogłaby w końcu te doczepiane kudły umyć i rozczesać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asbis jak grafen
jedno jest pewne, Witkowska znowu trochę kasy zarobiła i teraz może na koniu pojeździć , zapomniałem dodać, wyładniała Kasencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sbgf - ale co innego kwestia czy zabiła czy nie, a co innego kłamstwa dla policji i prokuratury, wiesz ile nas kosztowało to wszystko jako podatników?? Za to chociażby bym ją do paki wsadziła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziker
wszystkie zazdroscicie jej sławy,którą dzięki takim ciemniakom z resztą ja ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljeoiydriuewyroiuyifuywoiur
popatrz na sejm ile nas kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbgfh
a w dupie to mam- nie ona pierwsza, nie ostatnia. Może faktycznie straciła głowę- duże dziecko- miało dziecko. Jej wersja jest prawdopodobna- to dziewczyna z problemami i DDA, mocno niedojrzała psychicznie. Mogła się aż tak wystarszyć, ze chciała wszystko "pozamiatać pod dywan". A co do marnowania pieniędzy podatników to jest maleńka, mikroskopijna kropelka w oceanie marnotrawstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tych z sejmu to też bym wsadziła, zresztą wychodzę z założenia że Donald Tusk przejdzie do historii jako aresztowany premier. Pomijam fakt że nam ich tylu nie potrzeba, nierobów jednych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asbis jak grafen
shopoholiczka nie szalej, przecież kocykowa grała sztukę w realu według napisanego scenariusza i ciąg dalszy tej sztuki trwa , prawie bez przerwy od początku tego roku , jedynie na kilka dni była przerwa, gdy kWaśniewska brała ślub, może połączycie te fakty , hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twardy orzech do zgryzienia
ja czegoś tu nie rozumiem od dawna wiedzialam, ze SE to szmatławiec, ale co to w ogole ma znaczyc? czemu to ma służyć? czy to jakas aktorka czy piosenkarka? kobieta jest oskarżona o zabójstwo swojego dziecka, a tu sesja i wywiad niczym z gwiazgą światowego formatu :O jestem zniesmaczona a ona niby do zabójstwa się ni przyznaje, ale która normalna matka po paru miesiącach od śmierci dziecka występuje w czymś takim? co to ma kur...... być? 😡 gdzie jest ten szacunek do jej wlasnego dziecka? jak ten redaKTOR NACZELNY SIĘ NIE WSTYDZI PUSZCZAĆ DO DRUKU TAKIE RZECZY????????????? naprawdę JESTEM W GŁĘBOKIM SZOKU !!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbgfh
ziker: wszystkie zazdroscicie jej sławy,którą dzięki takim ciemniakom z resztą ja ma jest w tym bardzo dużo racji- choć ja jej nie zazdroszcę tej "sławy" - ale widze jak myśli polactwo- nie tyle są źli o śmierć "małej madzi" ile zazdroszczą jej tych zdjęć w brukowcach i na pudlu. Szymonek- skatowany na smierć, duży, umierał dłuuugo i w orgomnym cierpieniu- wiedział, ze morduje go mama i tato- którym już umiał wyznac miłość. . każdy ma w dupie tego Szymonka ale jego mamy nie było na pudlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twardy orzech do zgryzienia
weszłam teraz na pudelka i jestem w jeszcze większym szoku posłuchajcie co pisze Kaśka W. o kobiecie oskarżonej o zabójstwo Szymonka (poznały się w celi czy gdzieś tam): "Bardzo ciepła, sympatyczna osoba. Pogadałyśmy. Dałam jej kilka rad, ona mi też coś poradziła. Miałyśmy cele łączone. Jak gdzieś wychodziłyśmy to we dwie. U niej to w ogóle jest dłuższa historia, ale nie będę się na ten temat wypowiadać. Obiecałam jej, że nic na ten temat nie powiem. Mogę jedynie powiedzieć, że oceniam ją jako bardzo sympatyczną osobę. Na pewno kocha resztę swoich dzieci. I to bardzo. kurwa, zaraz pierdolnę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hugo;
Czy z łaski swojej możesz tego nie podpinać pod DDA ? Bo to krzywdzące dla osób które są faktycznie DDA :O To w wypadku Kaśki PSYCHOPATIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SfgFh
dużo ludzi z DDA niestety nie potrafi sobie radzić z emocjami- nie sa w stanie budować więzi uczuciowej- a DDA i psychopatia nie wykluczają się wzajemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×