Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

diewoćka

własny interes- sala weselna

Polecane posty

CHciałabym zainwestować w salę weselną- wybudowac badz kupić jakiś budynek do tego się nadający...wiadomo że na takie sale ciągle jest i będzie zapotrzebowanie, ale chciałam tak zapytać jak myslicie czy wiele osob z waszego np otoczenia, znajomych, robi takie wieksze wesela tak do 200 osob nawet może ponad. chodzi o to ze w moim otoczeniu robią takie i wiem ze takich sal jest mniej. Ale to tylko moje otoczenie nie mam takiej szerszej orientacji na szerszą skale.Dlatego pytam:) A ja własnie bym chciała taka większą dlatego ze mniejsze wesela ludzie robią w jakiś restauracjach itd, a to ma byc taka prawdziwa sala weselna moze nawet jedna mniejsza druga większa plus katering. w miare rozwoju może tez otworzymy tam restaurację ale narazie skupiamyy sie na tej sali. oczywiście tez z miejscami noclegowymi. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasdnmf,v
jak tylko masz ze 2 - 3 miliony to czemu nie ładna duża sala to na pewno dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dofinansowanie
ile młodych osób ma twoje miasto ? ile rocznie par będzie się chajtać ? ile każda z tych par chce wydać na ślub ? ile masz konkurencji która odbierze klientów ? boję się że większość par będzie miała pieniądze na małe restauracji i możesz zbankrutować. punkty powyżej pomogą ci podjąć decyzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dofinansowanie
"jak tylko masz ze 2 - 3 miliony to czemu nie" kiedy jej się to zwróci jeśli w ogóle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dofinansowanie
diewoćka może zorientuj się ile chcą firmy profesjonalnie zajmujące się badaniem rynku i zaplać ? zmniejszysz ryzyko bankructwa i będziesz wiedziała jakich zysków się spodziewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×