Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kumpel, co chce być kumplem

Czy to faux pas

Polecane posty

Gość kumpel, co chce być kumplem

Kumpela, którą znam od dzieciństwa jest w toksycznym związku. Zaczęliśmy po przerwie rozmawiać kilkumiesięcznej przerwie i zauważyłem, że jej problem to związek z narkomanem, zresztą ona wie o jego braniu kwasów. Więc zwróciłem jej uwagę, aby on nie prowadził auto, bo dojdzie do tragedii. Ponadto zaproponowałem jej, że poznam ją ze swoim kumplem, co szuka trwałego związku z kobietą. Po tym ona na mnie tak wyjechała na parkingu, że wezwie policję i poda mnie do sądu, że jestem nienormalny i że ją śledzę etc. Boję się, że ona też ćpa. Czy popełniłem wg Was gafę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, nie zmienisz zycia z akogos - poza tym kazdy jest wolna osoba , ma prawo ...do spapaprania sobie zycia bo to jego zycie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na kumpla to trochę pojechałeś po bandzie. Dziewczyna pewnie jest zakochana w swoim obecnym partnerze mimo jego wad, a Ty chcesz ją z kolegą swatać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumpel, co chce być kumplem
Właśnie takich opinii oczekuję. Ale ona już się leczy z jego powodu. Nawet jej rodzice są przeciwko niemu... Z moim kumplem miała by dobrze, on jest przystojnym młodym lekarzem i ma równo poukładane w głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma , a przyjaciel ma prawo powiedziec ze to co robi jest glupie. ale przeciez wy byscie chcialy zeby przyjaciolka zawsze klaskala w raczki i zachwycala sie kazda decyzja- a w razie czego uzyczyla pieniedzy i czasu pocieszajac kiedy placzecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumpel, co chce być kumplem
Czasami korci mnie, abym zgłosił anonimowo jej chłoptasia na policję, że prowadzi pod wpływem narkotyków. Ale nie mam pewności, że jest wówczas na fazie i mógłbym spieprzyć relację z jej rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumpel, co chce być kumplem
Nie prowo tylko samo życie. Zastanawiam się, na ile jej przejdzie. Ale dzisiaj stwierdziłem, że już nigdy do niej się nie odezwę. Ale mam wyrzuty, że to faux pas i nauczkę, że jak masz miękkie serce musisz mieć twardy tyłek. Co sądzicie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumpel, co chce być kumplem
Dodam, że jak zerwała z nim zaręczyny to byliśmy 5 miesięcy ze sobą i stąd tak mi zależało na jej szczęściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyślam się zatem, że miałaś robione prześwietlenie tej części ciała i cały defekt ujrzał światło dzienne... To groźne jest? pewnie siedzisz teraz cały czas jak na szpilkach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna madrala
Nie jest to faux pas, tylko jej chory stan umysłu. On jest uzależniony od narkotyków, wykorzystuje jej uczucie, aby ona była uzależniona od niego. Poczytaj o tym w fachowej literaturze. Poczekaj sama zrozumie i zrobi jej się głupio jak byliście razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumpel, co chce być kumplem
Dzięki fiku miku, ale po dzisiejszym jej zachowaniu ją oleję, tak jak wielu jej dawnych bliskich znajomych, bo prawdziwych przyjaciół to nigdy nie miała, może poza mną. Ona przy tym nafukanym chłoptasiu wszystkich i wszystko traci, nawet jej rodzeństwo zaczyna się izolować od niej... Dlatego jej wcześniej zaproponowałem związek z moim kumplem i powiedziałem, by się udała do psychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna madrala
Odchodzą znajomi, bo widzą że z nią jest coś nie tak, lub stronią od jej faceta, bo widzą, że ma wytrawioną psychikę przez drugi. To jest normalne jak para lub jeden w parze bierze narkotyki. Zostaw ją w spokoju, bo musi sięgnąć dna aby zrozumiała, że jest już na samym dnie i potrzebuje dobrych ludzi wokół siebie, a nie klakierów klepiących ją po pleckach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×