Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cyklamenaaaa

Jaki żyrandol??

Polecane posty

Gość gość
Ja ostatnio zakochałam się w żyrandolach składających się z samych żarówek, które wisząc na kablach dają efekt pajęczej sieci. Wygląda to genialnie, namawiam męża żebyśmy sobie takie sprawili. Chodzi mi o coś takiego: https://mlamp.pl/lampy-wiszace-zyrandole/32535-lampa-wiszaca-fix-multiple-08408-05-30-lucide-industrialna-oprawa-dekoracyjna-zwis-pajak-spider-kable-przewod-czarny.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pokoju dziennego chyba najlepszym rozwiązaniem na oświetlenie dodatkowe, czyli wprowadzające przytulny klimat, jest lampa stojąca 3 d. W moim salonie stoi w kąciku do czytania i wieczorami, jak jest zapalona, salon staje się bardzo klimatyczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigmoth
Istnieje wiele rodzajów żyrandoli, a wybór odpowiedniego jest bardzo ważny. Polecam ten artykuł, w którym piszą na co się zdecydować, żeby nie zepsuć aranżacji pomieszczenia: http://conversband.pl/jaki-zyrandol-kupic/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to bardzo indywidualna kwestia, bo przecież tutaj poza samym wyglądem lampy, warto zwrócić uwagę na jakość zastosowanych materiałów i moc samej żarówki, najlepiej aby to był taka z activejet o naturalnej barwie oświetlenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym postawiła na jakąś dekoracyjną. Nie musi dawać dużo światła.ładna jest activejeta z efektem 3 D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja mogę tylko, potwierdzić odkąd mam ledy active jeta moje rachunki za prąd zmniejszyły się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepiękny żyrandol zamówiłam sobie ze sklepu Cygal Art Deco, długo szukałam ideału i u nich dopiero znalazłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie żyrandol, ale kilka lamp takich jak ta: www.stip.pl/supros-p14045 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatiana Filaszko

Coś mnie ruszyło ostatnio na zmiany zamówiłam sobie do  sypialni nowy żyrandol  24posrednik.pl naprawdę mają spoko wybór fajnie się komponuje z wnętrzem nawet mój Marek mówi że mu się podoba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamoczek Eryk

Dziewczyna mnie w końcu namówiła i zmieniliśmy  ten nieszczęsny żyrandol zamawialiśmy ota-berlin.pl nie byłem do końca przekonany ale jak go zainstalowałem to powiem szczerze wygląda bardzo fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×