Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość buczka45

Biuro rachunkowe - Poznań

Polecane posty

Gość jadwiga34
Ja księgowość prowadzę także w firmie z Poznania (www.gardeprofit.pl).Wszystko załatwiają za mnie. Jeżeli są jakieś niejasności to szybko podjeżdżam i wyjaśniamy sobie. Wydaje mi się ze kontakt wzrokowy jest bardzo ważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja, kontakt wzrokowy jest ważny, jednakże żyjemy w takich czasach, że każdy szanuje swój czas. Po co więc go tracić na dojazdy, spotkania? U mnie w firmie korzystamy z rozwiązań od http://www.unit4bs.pl/ - to jedna z największych firm na rynku w Polsce i na Świecie. Z racji swojego doświadczenia, a także bardzo dobrego systemu jakim jest system teta wszelkie czynności związane z księgowością, kadrami, IT są załatwiane w bardzo szybki i łatwy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już od dawna korzystam z biura rachunkowego Magdaleny Witczak, jestem bardzo zadowolony z profesjonalnej obsługi. Fajne jest to, że odbierają dokumenty od klienta. Tutaj jest strona internetowa, na której znajdują się wszystkie potrzebne informacje - www.biurorachunkowesrem.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę podoba Ci sie oferta tego biura? Ja też na początku chciałam skorzystać, ale znalazłam o wiele tańsze i lepsze pod względem jakości Biuro Tax Pani Ewy Gawrońskiej. Do dziś nie żałuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikimora777
A ja korzystam z http://ksiegowyexpert.pl/ masz tam opcję online jak np wfirma itd. ale do tego normalną, indywidualną obsługę księgową, także pełen pakiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_teddy
Ja natomiast korzystam z http://business-tax.pl/ bo są prawdziwym biurem internetowym. Mają świetny system online i mimo iz jestem właśnie z poznania a oni chyba z wrocławia nie ma najmniejszych problemów bo wszystko co się dzieje widze na monitorze. No i plus jest taki że oszczędzam na paliwie i dojazdach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście korzystam z tego biura rachunkowego www.biurorachunkowesrem.pl. spełnia moje oczekiwania, również finansowe i nigdy mnie nie zawiedli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plotikin
A ja korzystam z usług taniejrachunkowosci. Cenowo super, na razie jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia39
mi dokumentację wyprowadziło ASCS-Consulting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Łodzi jest biuro http://www.biuro-duet.pl z 20-letnią tradycją i wypracowaną pozycją na rynku więc jak chcesz skorzystać z usług sprawdzonych księgowych to zdecydowanie zajrzyj na Niemojewskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juketana
Co Waszym zdaniem przemawia za wyborem zewnętrznej księgowej? Czy mając osobę pod ręką, na etacie, nie mamy pewności, że jednak te prace będą wykonane jak należy? W myśl zasady, że szef pilnuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo niższe koszty. Poza tym - jeśli zrobi coś nie tak, to zrywasz umowę i po problemie, ale jeśli masz kogoś z polecenia to powinno być wszystko w porządku. Poza tym pracownik etatowy wypełnia sobie 8 godzin, a zazwyczaj wykonanie tego wszystkiego trwa znacznie krócej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuyu
Mam dwie spółki, które działają sporo na rynku międzynarodowym. Ja bardzo polecam biuro rachunkowe Bilansik – przyjmują na Świętego Michała 100 w Poznaniu. To jedno z niewielu biur rachunkowych, które radzi sobie z optymalizacją wymiany walut zgodnie z formalnymi uwarunkowaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habrys
Wszystko zależy od skali działalności. Bo przecież przy kpir nie ma sensu budowa własnej komórki księgowej. Zresztą Atoran kosztuje mnie 300 zł miesięcznie, a jednak sami nie musimy niczego robić - no i odpowiedzialność idzie na biuro rachunkowe, a nie na nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam komplik
Ok, a czy biuro rachunkowe załatwia formalności np. korekty, przesyłanie dokumentów do urzędu skarbowego? W sensie takim, że właściciel firmy jest zwolniony ze wszelkich obowiązków z tym związanych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magalik
Załatwiają takie sprawy - w dobrym wydaniu wygląda to w taki sposób, że nie masz żadnych obowiązków poza dostarczaniem dokumentów do biura w terminie. No ale dochodzi kwestia dogadania się z księgową - w Atoran to wygląda jak dotychczas prokliencko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam komplik
Umówiłem się z nimi na spotkanie - dopiero zaczynam, cenowo wygląda ok, jeśli po rozmowie również będą wyglądali wiarygodnie to chętnie podpiszę umowę. Przyznam, że pytałem wielu znajomych o jakieś konkretne biuro rachunkowe i jakoś średnio chcą polecać. Nie wiem do końca czemu? Oby tutaj było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magalik
Po prostu ludzie mają negatywne doświadczenia i tyle, a umowy ich trzymają przez pewien okres. Przy współpracy z Atoran problemów nie mieliśmy - akurat rzetelność pracy biura rachunkowego bardzo szybko i łatwo wychodzi. Kwestia kilku telefonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam komplik
Wstępną umowę mam podpisaną. Bardzo pozytywna rozmowa - kilka wniosków i rozwiązań mi podsunęła Pani Monika. Dużą wiedzę posiada. Dzień wcześniej odwiedziłem inne biuro, stawka trochę wyższa. Zadałem kilka pytań na które znałem odpowiedzi. Szefowa wołała kolejne pracownice do pomocy. Kurde... prowadzić działalność w której nie jest się specjalistą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magalik
Wolny rynek, można mieć różne podejście do biznesu i ponosić tego ewentualne konsekwencje. Na rynku masz firmy buble i firmy, które faktycznie działają z nastawieniem na jakość usług. Widzisz w tym coś zaskakującego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam robik
Dzięki za namiary na Atoran. Dopiero zaczynam działalność, zależało mi na kimś sprawdzonym i w miarę tanim. Byłem już w biurze porozmawiać. Będą załatwiali za nas wszystkie formalności - zgłoszenia, papiery w ZUS i skarbówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwestia wyboru zależy od naszych potrzeb. Ja mam firmę od ponad roku i najpierw korzystałem z biura tradycyjnego, ale po roku przeszedłem na zdalne Superksięgowa. Usługi bardzo podobne, cena jest mniejsza. W razie pytań dzwonię do swojej księgowej, a bez dojazdów oszczędzam czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brasteks
Muszę się zorientować w umowie jakie mam warunki powiedzenia, bo moja aktualna firma, tj. biuro rachunkowe, rozbraja mnie jakością swoich usług. Nie może tak to wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam komplik
Umowy są bardzo różne. Czasami miesięczny okres wypowiedzenia, czasami trzymiesięczny, a są również i takie przypadki, gdzie umowę możesz wypowiedzieć tylko wtedy, gdy faktycznie biuro rachunkowe spartoli swoją robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giberski
Współpracę z Atoran polecam. Mam z nimi umowę od 3 miesięcy. Chyba pierwsze rzetelne biuro rachunkowe w tym mieście z jakim współpracuję. Pracownice mają przede wszystkim odpowiednie podejście i wiedzę. Niestety w innym biurze byłem pod opieką osoby, która miała mniejszą wiedzę ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hertonis
Sprawdzę to biuro rachunkowe. Szukam od kilku tygodni, dla nowej działalności. Wiele biur fatalnie podchodzi do klienta. Potrafią na pierwszą rozmowę wysyłać dziewczyny, które kompletnie nie mają doświadczenia. I weź uwierz w profesjonalizm takiej firmy. Śmiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmers
Biuro rachunkowe wyłącznie z polecenia. Nie wybierajcie przypadkowych firm, a tym bardziej sugerując się wyłącznie ceną, bo możecie niestety narobić sobie problemów. Weryfikujcie kim jest prowadząca biuro, jakie ma doświadczenie. Niech udowodnią że na pewno mają ubezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girgis
Czy dokumenty księgowe przekazujecie do biura rachunkowego elektronicznie, czy tradycyjnymi metodami? U nas w zasadzie całość rozliczeń elektronicznie, więc nawet by mi się nie chciało tego drukować i biegać co kilka dni. Jak to załatwiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie lubię przekazywać elektronicznie, teraz wszystko jest możliwe do zrobienia zdalnie, tylko po co? Czasem w rozmowie przy okazji wizyty można się poradzić księgowej co do możliwości dodatkowych odliczeń. Zgadzam się również z przedmówcą należy sprawdzać ubezpieczenie i wiarygodność biura. Czy księgowa posiada odpowiedni certyfikat ministra finansów. Przy wszelkich e-biurach mogą nawinąć Ci makaron na uszy i nawet się nie zorientujesz . Ja księgowość prowadzę w firmie www.Rach-Mal.pl i jestem zadowolony. Traktują klienta z należytym szacunkiem i nie lekceważą, a dla mnie to się liczy najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blisko poznania jest przecież Luboń a tam jest świetne biuro w postaci Sigma Partner. Zobaczcie sobie co tam oferują http://sigmapartner.pl/, w tym jest m.in. zakładanie firmy od a do z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×