Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość buczka45

Biuro rachunkowe - Poznań

Polecane posty

Gość gość
Księgowość w mojej firmie w Poznaniu prowadzi http://www.tomkowiak.net.pl/ Współpraca układa się wzorcowo - jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpisz sobie „biuro rachunkowe Poznań” w www.pkt.pl i będziesz mieć wszystki biura z opisem i ocenami użytkowników. Fajna wyszukiwarka;) ja tam ostatnio dentysty szukalem;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z http://www.ascs-consulting.pl Nie są najtańsi, ale po kilku latach umęczeniu wolę więcej zapłacić i miec spokój. Jestem z Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta33dd
Moim zdaniem numerem jeden wśród wielkopolskich biur rachunkowych jest biuro ze Śremu. Od kiedy powierzyłam mu prowadzenie dokumentacji firmowej nie mam problemu a ni z urzędem skarbowym ani z ZUS. Zobacz jego ofertę na stronie pod adresem www.biurorachunkowesrem.pl i na pewno przekonasz się, że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie, macie jakieś sprawdzone biuro rachunkowe które świadczy także usługi doradcze i wspomagające prowadzenie biznesu? Sprawa dosyc pilna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm w Poznaniu nie wiem, natomiast znaleźć firmę która połączy księgowość z profesionalnym doradztwem będzie trudno. Popytam może znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mogę coś doradzić to po wpisaniu w google tego czego poszukujesz wyskoczyło mi Sigma Partner, ale to w Luboniu...z kilka km od Poznania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie ci z tego lubonia zajmują się takimi rzeczami. Współpracujesz z nim czy tylko znasz z zasłyszenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki:). Natomiast nie ukrywam, że zainteresowało mnie to Sigma i zobaczę jak to rozegram. Pewnie po majóweczce się tam albo wybiorę albo podzwonić i popytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że będzie to dobry wybór. Ale to musi być twój wybór i musisz być tego pewna żeby później nie mieć pretensji do nikogo. daj znać co wybrałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadyldkaPoznań85
Ja rok temu przeprowadziłam się do Poznania ale swojego biura księgowego nie zmieniałam dobrze że jest możliwość prowadzenia ksiegowści online w biurze http://www.biuro-wroclaw.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biuro rachunkowe to przede wszystkim powinno być od paru lat na rynku żeby stwierdzić, czym ono tak na na prawdę jest. Powinno tez mieć jakieś doświadczenie doradcze i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj nie zawsze tak jest. Patrz też na to jakie ma portfolio i czy ma doświadczenie miedzynarodowe i doradcze. Rozliczać faktury to nie sztuka, sztuką jest dobrze doradzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeglądnęłam sobie te biura co tu powrzucaliście i zainteresowało mnie to Sigma Partner. Możecie coś więcej o nim napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej to jest zawsze jechać na grunt. A już zwłaszcza w kontekscie tak ważnych rzeczy jak biura rachunkowe itp/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracam do Poznania w poniedziałek i może faktycznie skoczę do tego Lubonia i pogadam na miejscu....ale to jeszce zobaczę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To daj znać, jak w razie co się zdecydujesz jak oceniasz. A tak w gruncie rzeczy to co ty tak dokładnie potrzebujesz:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitka812
W moim biurze sprawami księgowymi i finansowymi zajmuje się Biuro Support. Zawsze dokładnie zaksięgują wszystkie przychodzi i rozchody, wyliczą bieżące rozliczenia i jestem pewna, że moje pieniądze są w odpowiedni sposób udokumentowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od czterech lat działam ze swoją firmą w Poznaniu...znajomy polecił mi to biuro: http://www.pcf.biz.pl/ krótko: tanio, dobra jakość, raz w miesiącu dostarczam albo wysyłam dokumenty i tyle reszte robią za mnie, tyle..a jak coc to dzwonią i wszystko załatwiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś ogarnął bliżej to biuro Sigma Partner z Lubonia??? Ktoś był, rozmawiał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdz na jakieś fora regionalne w wielkopolsce i tam zobacz. Albo tam zapytaj. większa szansa na info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukajcie sobie takich biur rachunkowych, które potrafią ogarnąć profil waszej firmy. Tylko takie póxniej będzie w stanie dobrze robić robote i co ważne skutecznie i mądrze doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest oczywista oczywistość, że tak trzeba robić. I nie ma to znaczenia czy to Sigma czy co innego jak już jesteśmy przy Poznaniu. Trzeba zwyczajnie szukać i analizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic tylko pełna zgoda. Biura nie można sobie wynajmować ot tak bo inaczej można wpaść w nie lada problemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo czasu oszczędzam odkąd księgowość przeniosłem do biura zewnętrznego. Trochę takich biur rachunkowych w Poznaniu jest, ja się zdecydowałem na Sas Tax Polska . Mają uczciwe warunki finansowe, nie pojawiają się nagle jakieś – nowe, ukryte koszty o których wcześniej nie było mowy. A wiem, że niektóre biura mają takie zagrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie mam jedno takie biuro z jakiego korzystam, mam z nimi umowę przez kilka lat i jeszcze mnie nie zawiedli. www.biurofinansowekk.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierajcie biura rachunkowe czy księgowe ze pełną świadomością i przekonaniem jak tu ktoś napisał od tej sigmy. w tej branży nie ma miejsca na przypadek i błędyu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliw
Najlepsze biuro jakie znalazłam do tej pory to prestige partners . Z niezliczonej ilości biur z jakich korzystałam jako jedyni wykazali się w pełni profesjonalną obsługą mojej firmy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu już mądrze napisał, że warto korzystać z biur około poznania - najlepszy przykład Sigma Partner z Lubonia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×