Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

COTOKUWAJEST

suchy zębodół

Polecane posty

Witam. Dwa tygodnie temu miałam ekstrakcje trójki. " Dziura" nie goiła się,lekko pobolewała. Byłam dziś u dentysty i stwierdził suchy zębodół, wyczyścił " dziurę" i włożył do niej jakieś lekarstwo,swoją drogą,bardzo śmierdzące lekarstwo. I nic nie wspomniał o kolejnej wizycie. No i mam dylemat,bo nie wiem czy to lekarstwo rozpusci się,wyleci czy co? To jest chyba wacik nasączony jakimś paskudztwem. Miał ktoś podobne doświadczenia? dodam,że mieszkam w UK i mogło się zdarzyć,że poprostu czegoś nie zrozumiałam......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laska niezbyt sfrustrowana
wyluzuj...przeżyjesz (prawdopodobnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem,że przeżyje,mi chodzi o to paskudztwo w dziurze,czy powinnam iść do dentysty wyjąć to,czy może samo wylezie czy co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam tę przyjemnosć
po ekstrakcji dwóch ósemek, wypłukałam skrzep i cholerstwo się nei chciało goić, bolało jak szatan przez miesiąc w końcu tak jak ty polazłam do stomatologa i założył ten śmierdzący opatrunek, zmieniałam go jeszcze chyba raz, w końcu to bardziewie zaczeło się zasklepieć i przestało napie...lać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesienny wiatr
ja chodzilam przez 5dni na opatrunki wlasnie wacik z czyms tam mialam wlozony w dziure i sie zagoilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam tę przyjemnosć
nie pamiętam dokładnie ale chyba to trzeba zmienić za kilka dni jak nie pamietasz to zadzwoń do rejestracji i spytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam tę przyjemnosć
jedne jest pewne, nie jednej lasce z działu "diety" poradziłabym to świństwo jako sposób na schudniecie przez cały okres leczenia nie mogłam jeść bo cały czas czułam zapach i smak tego swiństwa bleh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwonie i umówię się na wizytę,niby kontrolną,dla spokojności i zobaczymy co będzie. Dodam,że mnie w ogóle nie boli ani nie bolało,został mi kawałek kości w " dziurze" i dlatego się nie goiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×