Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krewetka22

praca w UM

Polecane posty

hej, przygotowuje się do rozmowy kwalifikacyjnej do UM na stanowisko podinspektora ds. kontroli zarządczej. czy ktos startował na takie stanowisko? jakich pyt mogę się spodziewać? w wymogach mam znajomosć ust o samorządzie gminnym, KPA, finanse publiczne i ust o zamówieniach publicznych. dzieki za odpowiedzi i pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o zam.publ. to podstawowe informacje np od jakiej kwoty trzeba przeprowadzic procedurę zamówień publicznych ( kwota w euro) ; jakie są tryby postępowania w zam.publ.; co to jest odrzucenie oferty i wykluczenie oferty; jakie jest podstawowe kryterium wyboru oferty; jakie są metody weryfikacji Wykonawców na etapie postępowania itd.; jakie rozporządzenie prezesa RM określa dokumenty których może rządac Zamawiający od Oferenta ; które postępowania są powyżej progów unijnych i podlegają procedurze zaostrzonej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o finanse publiczne to m.in pytania o odpowiedzialnośc za naruszenie tzw. dyscypliny finansów publicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te zagadnienia podałem ci na czuja ..to są podstawowe informacje z tych ustaw ; nie wiem jak głęboko będą to sprawdzac :-) bo nie wiem co dokładnie robi ten inspektor ale spodziewam się że kontroluje prawidłowośc przeprowadzanych procedur itp. w podległych jednostkach co do zam.publ. to też ważne są przepisy regulujące powołanie komisji przetargowej określające kiedy byc musi i ilu liczyc członków oraz w rozporządzeniach są wzory protokołów postępowań o zam.publ; ponadto zagadnienia związane z trybem odwołania od wyniku przetargu .. jakbyś miała pytania to pisz ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a _skąd _jesteś
Czasem robią niespodzianki w postaci jak się nazywa kierownik danej komórki, pytania dotyczące struktury organizacyjnej itp. Poczytaj dokładnie stronę Urzędu. Kilka razy mi się zdarzyły pytania dot. obsługi komputera (skróty klawiszowe, np. ctrl + b itp.). Oczywiście w ogłoszeniu wymagali kilkanaście ustaw. Czasem wszystkie pytania dot. ustaw, a czasem są takie właśnie niespodzianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×