Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eliza...

tab anty a zerowe libido

Polecane posty

Dziewczyny, czy któraś z Was też tak miała, że przy stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych wasze libido umarło? Miałam już zmienione tabletki, na takie z mniejszą dawką hormonów i nic się nie zmieniło. Mąż zaczyna się nieźle wkurzać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty Q
Owszem, jest to najsuteczniejsza forma antykoncepcji, brak seksu=brak mozliwosci zajscia w ciążę. Poprawiło sie dopiero po odstawieniu tabsów. Niestety jest więcej skutków ubocznych ich stosowania, np nawracajace grzybice, tutaj akurat mozna sie ratowac probiotykami typu Lactovaginal. Sprawa do przemyslenia czy nie przejsc na gumki, przynajmnie na jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak miałam-odstawiłam, a po co dodatkowo obciązać wątrobę kolejnymi tabletkami na podwyższenie libido, w sumie testowałam kila rodzajów i żadne mi nie pasowały;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha dokładnie moje też gdzieś uleciało i nie chce powrócić mimo że przestałam w tym miesiącu brać tabsy. Chyba muszę tym razem iść po jakieś podnoszące libido. Mój biedny małżonek i tak jest cierpliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje koleżanki chwalą sobie spirale, ale ja nie umiałabym pozbyć sie świadomości że coś tam mam w środku i nie wiem jak to wpłyneło by na moje odczucia, chyba trzeba sprawdzić i sie przekonać na "własnej skórze" bo tak to wiesz ile ludzi tyle opini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche tez sie boje bo słyszałam ze czasami sie wrasta i trzeba usuwac chirurgicznie hehe to mnie martwi najbardziej heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też o tym słyszałam i bałam się trochę jak szłam usunąć pierwszą ale żadnych problemów nie było. Nawet nie wiedziałam kiedy wyjął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Też się właśnie zastanawiam, nad odstawieniem całkowicie tabletek. Ja tabletki sumie zaczęłam brać na uregulowanie okresu, a że przy okazji są one anty, to się cieszyłam, że będę mieć 2w1, a tu taka niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×