Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość żyje się raz

zainteresowany czy nie

Polecane posty

Gość żyje się raz

witam serdecznie , poznałam chłopaka podczas wakacji i od razu zaczęło nas do siebie ciągnąć spędziliśmy razem trochę czasu , okazywał mi bardzo silne zainteresowanie, spacerowaliśmy wieczorami, rozmawiało mi się z nim cudownie ,on akceptował moje poglądy i dzielił się swoimi okazało się , że jesteśmy do siebie bardzo podobni .Po jakimś czasie wyjechałam ,ale mieliśmy się spotkać na studiach w tym samym mieście oczywiście w tym czasie pisaliśmy na fb .okazało się , że będziemy studiować ten sam kierunek sądzę , że przeniósł się dla mnie , ale nie jestem tego pewna oboje studiujemy dwa kierunki. A kiedy spotkaliśmy się ponownie odczułam z jego strony pewien dystans , tak jakby czuł się skrępowany moją obecnością co sama odczuwam czasami. Nie zawsze się widzimy ,czasami mijamy się miedzy zajęciami , a ja wciąż szukam go wzrokiem ...czasami jak uśmiechamy się do siebie i rozmawiamy , ale to nie jest to samo co w czasie wakacji ... chciałabym wiedzieć czy stracił zainteresowanie , czy krępuję się mnie ...co myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×