Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Prazynka_87

Natural Pharmaceuticals. sp.z.o.o

Polecane posty

Gość Karola

Ja zamówiłam próbkę Omega Marine Forte. Otrzymałam 30 dniowy zapas. 
Po zamówieniu zostałam przekierowana na stronę gdzie był zapas roczny ale z niego nie skorzystałam. 
Jak na razie podoba mi się ta opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ 2019
Dnia 9.12.2018 o 23:22, Gość GOŚĆ 2018 napisał:

POLECAM LEKTURĘ PISMA URZĘDU OCHRONY KONSUMENTA I KONKURENCJI Z 2013 ROKU DOTYCZĄCEJ OSZUKAŃCZYCH PRAKTYK TEJ FIRMY  DOSTĘPNĄ W INTERNECIE - JAK MOŻNA ZAUWAŻYĆ FIRMA "OLEWA" TO I NADAL OSZUKUJE SENIORÓW, POZYTYWNE KOMENTARZE NA TEMAT TEJ FIRMY SĄ JAK PSIE ... NA CHODNIKU POZOSTAWIONE PRZEZ ICH PSY - TRZEBA PATRZEĆ UWAŻNIE POD NOGI BO W MOMENCIE WEJŚCIA NA NIE JUŻ ROZCHODZI SIĘ WOKÓŁ SMRÓD.   

Przeczytałem te pismo - wszystko się zgadza !!!!, ale widzę, że przed tymi zarzutami firma broni się swoimi wpisami i czuć nadal unoszący się w powietrzu smród jak wyżej  i cuchnienienie z usta pseudoentuzjastów ich produktów spożywczych bo tak nazywa się suplement diety, gdyby firma działa zgodnie z zaleceniami UOKIK to by nie było jej na rynku !!!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enu

W jaki sposób poinformowano was o zapłacie tych 10 zł. za przesyłkę? Ja dostałam tylko pudełko z próbką i informacją, że mogę zamówić ekskluzywną ofertę za 29,90 zł, myślałam, że to po prostu reklama, tak jak wkładają do skrzynek karmę na próbę, czy inne rzeczy. Więc się zastanawiam o co chodzi, bo tego nie zamawiałam a i żadnej informacji o zapłacie za przesyłkę nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 23.01.2018 o 14:49, Gość Kasiek_ja napisał:

Do mnie też ostatnio dzwonili z darmową próbką,że wysłał w ciągu 7 dni i rzeczywiście dostałam w tym terminie. Jasno powiedzieli przez elefon,że place tylko za koszty pakowania i wysyłki i że kurier mi to dostarczy(więc nie jakiś list ekonomiczny) I tu się wszystko zgadza. Dodatkowo jeśli ktoś nie zrozumiał przez telefon,z tyłu na blankiecie od kuriera jest w 1 pkt zawarte,że zamawiamy miesięczny(ten darmowy) zapas kapsułek ORAZ 2miesieczna subskrypcje w cenie 99,50zł,więc rozumie się,że jeśli ktoś nie chce już tego zamawiać to dzwoni lub pisze do BOK że rezygnuje z subskrypcji i płaci tylko za tą "darmową" próbkę

Boszę, co za tumany dają się tak nabrać, gwizdać na te wezwania, na te cudowne suple, które nie działają, hi, hi, weszłam tu, bo wczoraj w gazecie jest list z koperta zwrotna od tej "firmy" z propozycją wypełnienia ankiety za co dostaniesz darmową próbkę omegamarineforte+, jeb..m 🙂 Jest to też dowód, że jak dzwonią i namawiają na cokolwiek trzeba je..AC sluchawka, nikt uczciwy nie dzwoni, nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROXY

Te obrzydliwe firmy dzwonią z reguły na numery stacjonarne; rozumując nie bez racji,

że odezwie się osoba starsza. Dlatego babci lub dziadkowi lepiej założyć telefon komórkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika.gie

Ja oisobiście nie mam do czego się przyczepić 😉 poinformowano mnie telefonicznie o wszystkim, złozyłam zamówienie. Przyszło bardzo szybko. Wszystko co zamawiałam, nic ponadto. Dodatowow bardzo miła Pani wyjasniła mi wszelkie warunki. Warto z nimi po prostu porozmawiać przez zakupem, a wszytsko wam wytlumacza. Ja nie miałam żadnych problemów a jak coś mi się nie podobało to zwyczajnie dopytywałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miziasty

u mnie była taka sytuacja, że to żona zamówiła. na początku sceptycznie podchodziłem, że znowu coś głupiego wymyśliła ale w końcu dałem się przekonać. 😛 obecnie obwoje stosujemy i niezmiernie sobie cenię. bierzemy witaminy od dwóch miesięcy i co jak co, ale jesteśmy zadowoleni. zobaczymy co dalej, bo jak na razie dodatkowych opłat nie ma, nagabywania też nie, więc jest ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczka1

Ja nigdy nie byłam jakąś szczególną fanką tego typu rozwiązań. Zachęciła mnie do tego moja mama i tak siedzimy obecnie w tym programie obydwie. Na razie jesteśmy zadowolone - to już drugi miesiąc, a czas pokaże czy wszystko jest zgodnie z naszymi wymaganiami oraz potrzebami. Nie nastawiamy się na nic, ale w okresie zimowym zawsze warto coś tam brać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara j

czytam wasze wypowiedzi i przyznam ze już sama nie wiem co mam o nich sadzić. u nas na razie jest na prawde okej - zadnych ukrytych kosztow wszystko czytelne jak na dloni i bez jakichkolwiek problemow. jak cos tam dorzucic chca to dzwonio pytajo sie o wszystko bez jakich kolwiek problemow. plaacimy wszystko zgodnie z umowa i kosztow ykrytch nie mamy.... ciekawa jestem od czego to zalezy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbii

A ja tam nie mam sie do czego przyczepic - wszystko zgodnie z umowa, tak jak potrzebowalam i kropka. Na razie zrezygnowalam z kupowania, bo obecnie krucho z kasa, ale jak tylko nieco odbije sie od dna to wracam do ich programu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika

My też mieliśmy obawy, ale ostatnia przesyłka przyszła w tym tyg i jak na razie nic nie dostaliśmy. .. Może trzeba poczekać?? Ale co do samej firmy to złego słowa nie powiem - raz nie mogliśmy zapłacić w terminie to bez problemów odłożyliśmy na inny czas i na prawdę spoko wyrozumiali ludzie tam pracują!!! Nie wiem skąd wy macie tak dziwne i niepryjemne sytuacje. .. może dobrze by było z nimi wcześniej uzgodnić coś pogadać?? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dana688

Ja dałam się namówić koleżance z pracy na zakup fleximed a było mi o tyle łatwiej podjąc decyzje ze widziałam po niej ze ta suplementacja pozytywnie wplywa. Z zakupem nie bylo zadnego problemu, wzielam zapas na rok bo wychodzi najkorzystniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia

Czy może ktoś wie skąd pochodzą te "tłuste ryby morskie" z Bałtyku cz Atlantyku ,z których są produkowane kwasy Omega-3 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzęczek

@Gość Małgosia, prawdopodobnie połowy odbywają się na Morzu Norweskim, ponieważ jak pisze Natural Pharmaceuticals - kwasy są z ryb zimnowodnych typu sardynka czy łosoś. Na fiordach jest mnóstwo tych ryb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×