Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kasieńka1985

kocha czy nie kocha ?

Polecane posty

Gość Kasieńka1985

Witam was dziewczyny, proszę was o opinie na temat mojej historii bardzo mi na tym zalezy a moze ktoras z was miala taka lub podobna sytuacje ... Wiec ja 27 letnia kobieta on 44 letni mężczyzna żonaty dwoje dorosłych dzieci zona rozwijajacy sie zaklad na ktory swiety jest olbrzymi kredyt i twierdzi ze z tego powodu utrzymuje milosc do mnie w tajemnicy iz bylby zrujnowany... Rozpoczelo sie to prawie dwa lata temu kiedy moj znajomy u niego pracowal spojrzenia uśmiechy fajna gra pomyślalam zawsze kiedy jechałem a on rozmawia z kims od razu przerywa rozmowe i stal wpatrzony na mnie bez slowa po uplywie pewnego czasu nawiazalismy ze soba bezposredni kontakt dzwonilismy do siebie od czasu do czasu spotkanie (sex nie wchodzil w gre ) mila rozmowa pocalunki tylko to ... poczatkowo żartobliwie podśmiewała aby tylko sie nie zakochal strasznie sie zdenerwował i twierdzil ze jest poważnym odpowiedzialnym czlowiekiem. Po kilku miesiacach spotkań telefonow i po tym jak powiedzial ze kocha i teskni chcialam przerwac to wszystko choc samej nie bylo mi latwo ze względu na to ze ma zone ze sie wyda ze dobrniemy za daleko i ciezko bedzie wrocic , dwa tygodnie ciszy mimo moich zakazow zadzwonil mowil jak bardzo chcial by mnie przytulic ze teskni ze kocha ze nie potrafi zapomnieć zaczelo sie od tego momentu od nowa kiedy nie chcialam odebrac tel. czekal pod sklepem (gdzie nas wszyscy znaja) aby sie ze mna spotkac. Wczoraj znow kazała przestać dzwonic bo chcialabym do niego przyjechała , powiedzial mi obrażonym glosem ''to nie przyjezdzaj'' i sie rozlaczyl. Nie wiem co o tym myslec czy pozwolić losowi dzialac czy ukrecic leb calej sprawie zmienic nr. tel i zapomniec , czy on mnie naprawde kocha i zalezy mu na mnie jesli tak to dlaczego nie chce odejsc od zony tylko ukrywa uczucia, jesli ukrywa uczucia to dlaczego pokazuje mi to pod sklepem czy w innym miejscu zeby wszyscy widzieli dlaczego ciagle zlosci sie na mnie np. kiedy go nie zauwaze .... prosze pomozcie moze zna ktoras rozumowanie mezczyzn a moze wypowe sie jakis mezczyzna na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Edytowano przez Mibo
Hh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2012 o 13:01, Gość Kasieńka1985 napisał:

, czy on mnie naprawde kocha i zalezy mu na mnie jesli tak to dlaczego nie chce odejsc od zony 

Jeżeli chcesz być w związku 3-osobowym, jako ta druga, to Twój wybór. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2012 o 12:01, Gość Kasieńka1985 napisał:

Wiec ja 27 letnia kobieta on 44 letni mężczyzna żonaty dwoje dorosłych dzieci zona rozwijajacy sie zaklad na ktory swiety jest olbrzymi kredyt i twierdzi ze z tego powodu utrzymuje milosc do mnie w tajemnicy iz bylby zrujnowany... 

I wszystko jasne 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×