Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość City Grrrl

O co chodzi w tym życiu?

Polecane posty

Gość City Grrrl

Tak pomyślcie tylko. Najpierw szkoła, potem znowu szkoła i znowu szkoła. Potem studia. W trakcie studiów poznajesz faceta/kobietę i jesteście ze sobą. Potem po studiach praca. Potem dzieci. Praca, dzieci, praca. I co dalej? No co? Tak już do końca życia? :o Według mnie to jest strasznie okropne i dobijające :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esma150000
napewno nie o ruchanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna praca = satysfkacja + sporo pieniążków, nowe wyzwania. Sporo pieniążków = hobby, bezstresowe życie, przyjemności. Bliska osoba = miłość, uczucia wyższego rzędu, dzieci = niesamowita frajda, życie jest bajką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulll
chodzi o to żeby przetrwac i się rozmnożyć bo tak ci karzą twoje instynkty, a jak ich nie masz to robisz co innego np. się zabijasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o to żeby wyjść za mąż, urodzic dzieci, zamarwiać się, potem mąż cię zdradzi bo ty nie będziesz miała na to czasu (bedziesz zajęta dzićmi i zamarwianiem się) potem sie rozwieść, dzieci się wyprowadzą i umrzeć w samotności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JawiemLepiej
oto chodzi zeby przetrwac,reszta to nizsze wartosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość City Grrrl
Co jeśli ja tego nie chcę? Skończyłam okropne studia w tamtym roku i od tamtej pory nic nie robię, bo nie mogę się do niczego zmusić. Najlepiej chciałabym wyjechać stąd jak najdalej i zacząć wszystko od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wyjedź jak najdalej i zacznij od nowa? - a dlaczego masz od nowa zaczynać jak najdalej stamtąd? - nieciekawe relacje rodzinne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość City Grrrl
Nie mogę wyjechać bo nie mam na to kasy, a nie mogę iść do pracy żeby zarobić bo mnie wszystko przerasta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trzeba było tak od razu mówić! - ile potrzeba? - pomoc innym w Tym naszym życiu sprawia ogromną radość! ;) A może tak warto nad sobą popracować, by móc przerastać wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość City Grrrl
wiecznie oblepiona spermą życie jest chyba zaspermioną bajką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość City Grrrl
Już zaczęłam nad tym pracować, poszłam do psychiatry i dostałam leki na zaburzenia nastroju, które jak na razie tylko wpędziły mnie w jeszcze większą depresję, za 2 dni zaczynam brać inne i zobaczy się co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość City Grrrl
Niby w jaki sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłonąć pozytywne myśli, skądkolwiek się da, bo dzięki nim wyprzesz te stare, negatywne, które pewnie ktoś do Twojej głowy nawrzucał. Poza tym możesz kreować własne, sprzyjające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość City Grrrl
doktorka mi kazala rozladowywac napiecie. czasem uspokaja mnie tluczenie mlotkiem w pobliski slup wysokiego napiecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość City Grrrl
Tylko, że to nie działa. Im bardziej pozytywnie myślę, tym bardziej później te negatywne myśli wracają i uderzają we mnie z jeszcze większą siłą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walczą, bo się zakorzeniły i nie chcą dać się przepędzić, nie przestawaj, bądź wytrwała a z biegiem czasu pozytywne przejmą kontrolę. Czytasz jakieś psychologiczne książki motywacyjno - osobowościowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość City Grrrl
Nie czytam, jakieś znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×