Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kuchnia w stylu retrooo

czy wolnostrojąca zmywarkę, kuchenkę, można zabudować blatem?

Polecane posty

Gość kuchnia w stylu retrooo

Mam kuchenkę gazowo-elektryczną oraz zmywarkę - takie normalne, wolnostojące, nie do zabudowy. Oczywiście do zmywarki nie doczepię drzwi ani do piekarnika, to jasne. Ale czy da sie je jakos wpasowac w ciąg blatów, tzn położyć blat nad zmywarką? A do kuchenki dociągnąć go tak ładnie i uszczelnic czymś? Meble będą na wymiar, ale pewnie wysokość dolnych szafek jest stała, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
ja tak zrobiłam , wolno stojącej zmywarce zdjęłam pokrywę górną i wepchnęłam pod blat i tak już stoi sobie parę lat ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem_ za_ a_ nawet_ przeciw
mozna, wszystko mozna... Ty placisz i wymagasz...oni maja dopasowac sie do Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggie....32
pewnie, że można. ja miałam pralkę wolnostojącą wbudowaną, tylko trochę odstawała od reszty. mimo wszystko nie psuła wizerunku całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domyslam sie ze za kase mozna
wszystko ale chodzi o to, czy da sie to zrobic rozsadnym kosztem. PS jacy oni? kupujesz meble a potem sie sama martwisz jak to dopasowac. Usluga powieszenia i złożenia całości to pewnie nielekka fortuna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdwd
Warto sprawdzić ofertę pod adresem www.cookingstore.pl, bo serwis ma akurat ciekawe promocje na kuchenki marki Stoves. Z tego co sprawdziłam promocja dotyczy modeli z serii Richmond i Sterling więc nie powinnaś mieć problemu z dopasowanym do swoich potrzeb wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod adresem http://www.cookingstore.pl znajdziesz ciekawą promocję na kuchenki wolnostojące marki Stoves. Salon oferuje modele zarówno z serii Richmond jak i Sterling co ułatwi ci wybór dostosowany do twoich potrzeb. Z tego co się zorientowałem mają dość konkurencyjne ceny a dodatkowo przy promocji to naprawdę fajna oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×