Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lukasz_neumann@tlen.pl

Czy jestem jedynym Dinozaurem na swiecie Gadem ktory mysli ze milosc to podstawa

Polecane posty

Gość nie, ale Ty jesteś nienormalny
akurat więc żadna normalna kobieta Cię nie zechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja rownież wierzę w miłość
pomimo tego że jakby jej coraz mniej...deficyt czy co a i jest maly problem chyba jestem nienormalna ale dobrze mi z tym :) lukasz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie, ale Ty jesteś nienormalny
Twój sposób pisania chociażby, po kiego człowieku tyle znaków zapytania i wykrzykników? Masz 10lat? I nie umiesz w jednym poście się do mnie odnieść musisz smarować dwa? To świadczy, że emocjonalnie podchodzisz do głupiego forum. A Twoje topiki akurat wryły mi się w pamięć, skoro ktoś od paru miesięcy desperacko próbuje poznać kobietę na forum gdzie pełno desperatek i mu się nie udaje to musi być z nim coś nie tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie, ale Ty jesteś nienormalny
Czekam, aż ziemniaczki zrobią się miękkie:) Z tym wysiłkiem to była ironia, średnio inteligentny szympans w ciągu kilkunastu sekund znajdzie te tematy. Czy moja nuda wpływa na to jaki swój obraz kreujesz? Wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie, ale Ty jesteś nienormalny
Rozumiem wzbiłeś się teraz na wyżyny komizmu? Ale dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie, ale Ty jesteś nienormalny
Dobra, idę bo mnie aż ślepia bolą od patrzenia co robisz z polską interpunkcją🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie, ale Ty jesteś nienormalny
Oczywiście, bo Ty jesteś WYJĄTKOWY. Jak każdy:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .TTT
mam 21 lat, nigdy nie miałam faceta = jestem dziewicą. Przyznaje się facetom, kiedy się poznajemy, a Ci uciekają, bo "coś z Tobą jest nie tak". Życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa rózni faceci inni uciekaja boja sie dziewictwa nie wiem dlaczego :) moze to dla nich swietosc nie do przekroczenia a dla innych cos normalnego interesujacego a jeszcze dla innego nic zwyczajnego = zwykla kobieta do zaliczenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×