Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WildLula

dr Tribull-Potapczuk

Polecane posty

Gość Aleksandra S
Tak dr Tribull-Potapczuk to bardzo dobry specjalista, byłam u niego oraz u Dr Hamera http://www.drhamera.pl/ Obydwaj pozostawili po sobie bardzo dobre wrażenie i od razu widać, że to specjaliście w swoim fachu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do widuli i do kizi88.Czy możecie dziewczyny powiedziec,jak wyglada wasz nosek po kilku latach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaAngelina
Witam, Ja również zastanawiam się nad korektą nosa u tego Pana doktora . Tylko że opini zbyt wiele to nie czytałam o nim . I ciekawa jestem jak nos wyglada po kilku latach ?? Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline s
czesc dziewczyny, zastanawiam sie nad korekta nosa u doktora Tribull-Poptaczkuk, niestety na internecie nie mozna znalezc zbyt wielu opinii. czy ktoras z was moglaby sie podzielic tym jak noski wygladaja po paru latach operacji? A moze ktos jeszcze moze podzielic sie nowszymi doswiadczeniami? dziekuje z gory !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po prostu wspaniale,

Tak, ja byłam wielokrotnie, tak samo moje przyjaciółki. U mnie był nosek, były piersi (podniesienie) i były powieki. U każdej z moich przyjaciółek też rzeczy z tego zakresu, głównie piersi. Wszystkie jesteśmy ze wszystkiego bardzo, ale to naprawdę bardzo zadowolone i polecamy dalej. Radzimy tylko terminy robić z parotygodniowym wyprzedzeniem, bo doktor działa wprawdzie w swojej klinice w Berlinie, ale prywatnie mieszka w Japonii i od czasu do czasu tam wyjeżdża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti
Dnia 21.10.2012 o 22:34, WildLula napisał:

Witam, czy któraś z pań na tym forum była u dr Jarosława Tribull-Potapczuka? Nie mogę znaleźć w internecie ani jednej opinii na jego temat. A podobno b.dobry specjalista. Byłam niedawno u niego na konsultacji w jego gabinecie w Berlinie. Pozostawił po sobie bardzo dobre wrażenie. Obrotny i konkretny facet , od razu znalazł wolny termin i mnie zapisał. Czekam na opinie, pozdrawiam

Nie polecam dr. Tribull-potapczuk. Wywarł na mnie bardzo zle wrażenie, nie zachował się profesjonalnie. Nie kompetentny, nawet nie potrafi powiedzieć jakich firm używa materiałów. Dla mnie wizyta w tym gabinecie to jakiś koszmar. Czułam się jakbym nie rozmawiała z lekarzem, pielęgniarki maja większą wiedzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×