Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

nowa to wypróbuje ten przepis smaka mi narobiłaś :D fij ale on nie jest śnieżnobiały :P i ten materiał to raczej nie powinien brudu przyciągać :P anetucha no to zajebiście :o ale to mechanicy w Polsce Wam bryke załatwili czy polscy w niemczech ? Ogólnie każdy mechanik jest do dupy ! Reklamacja u tych capów w gre nie wchodzi ? chyba bym ich *** , ja mam w rodzinie jednego pokroju własnie tych co Wam robili samochód, przed wyjazdem do Anglii zapłaciliśmy 3koła za naprawę samochodu i najlepsze że z Polski ledwo wyjechaliśmy :o a zaraz po dotarciu do Anglii stanął na autostradzie bo silnik nam "mechanik" uszkodził !Ale oczywiście to nie jego wina. Dobrze ze tu w Southampton mamy polskiego mechanika który ma pojęcie o samochodach i lepiej już tutaj coś zrobić. Szoszonowa ta pościel na allegro grosze kosztuje dlatego chce ją kupic :) zależy ile elementów ma :) np. 11 el za 160zł http://allegro.pl/11-el-posciel-dziecieca-baldachim-producent-amc-i3070057680.html Materac tak jak piszesz kokos-gryka :) Hmm chciałam mieć do Ciebie romans ale nie będę ciężarnej kłopotać :P bo jeszcze bałabyś się drugiej ciężarnej odmówić :P Hinskiturysta czyli zbliżone mam rozmiary brzucha więc wszystko jest ok :) nie jestem jakaś wybrakowana ;) dzięki Yadaeth nooo brzuchaczem jesteś jak nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa, ja kupiłam właśnie ten kokosowo-gryczany :) Niemądra, nie musi przyciągać, wystarczy że samochód kilka razy koło niego przejedzie i podniesie kurz z ulicy ;) Andziulka, ja puszczam mojego do kolegów, ale tak jak Yadaeth, nie ma bata że na noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ładne brzuszki i bobaski :) Yadaeth, to chyba było pole kukurydzy ;) Śmieszna fotka tego Twojego malucha, nosek wygląda jak duszek :D Keysy, ciężko stwierdzić do kogo podobny ten Twój słodziak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fij widzę,że Ty już na nogach a ja jeszcze :D za nic sen nie chce przyjść a Leonowi to pasuje bo wygina śmiało ciało jak nigdy. Powiedz mi czy Alan ma teraz taki sam rytm "dnia" jak w brzuchu czy to tylko takie "gadanie" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no dziewczyny z puszczaniem go z kolegami nie ma problemu ale on ostatnio covtydzien sobie wychodzi na piwo ... Czy to źle ze che w jakas sobotę z nim w domu posiedzieć? Ostatnio chciałam pojechać z dziewczynami do lodzi pochodzić po galerii a to się automatycznie łączy z jakimś jedzonkiem w restauracji i takie tam to stwierdzil ze nie mamy pieniędzy także skoro nie mamy dla mnie to dla niego też nie ma i koniec ! A jak on juz wyskakuje z tekstem ze wychodzi z kolegami to zazwyczaj wraca nad ranem bo szaleje na dyskotece a pijany jak świnia wraca uwiezcie mi znam go jesteśmy razem 8 lat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka007 mam podobnie tyle ze on siedzi w domu i sam sobie pije, na alkohol zawsze poeniadze znajdzie, moze jesc sam chceb z maslem ale piwo i papierosy musza byc! nawet glupiego kwiatka na dzien kobiet nie dostalam :( a o piwie pamietal.... na walentynki tez nic nie dostalam, a na urodziny kwiatka z biedronki - chciaz tyle, ale obiecal mi kupic tusz do rzes taki lepszy, koniec koncow sama sobie kupilam, sama musze sie "dopieszczac"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra zastanów się nad tym białym wózkiem jeszcze, coś czuję,że będziesz kurwami rzucała:D To rzeczywiście ta pościel na allegro 'po taniości' !!! :] Ciekawe czy jest wysyłka do UK ...albo zamówię w PL i mama mi w czerwcu przywiezie...tylko nie chcę tej 16 elementowej bo to za sweetaśne dla mnie ;) Skoro też radzicie kokos-gryka to wzięłabym się za szukanie tylko,że odziedziczyliśmy łóżeczko i jest zlożone w shedzie i nie wiem czy ma 120/60 czy 140/70 :] (nie)mądra co za prośba ?:P zobaczymy co możemy poradzić ;) Powiedz mi jeszcze bejbe jakie masz plany ? Z tego co kojarzę do 30tc jesteś w UK ... wracasz potem, tak ? Mężczyzna zostaje w UK ? Potem do UK wracasz tak ? Masz plan kiedy ??? Ile masz teraz w brzuszku cm?:) Mi wszyscy znajomi mówią,że tylko brzuszek mi urósł i ,że ładnie wyglądam :D Ale w sumie co mają mówic ?:) A wczoraj koleżanka w ciąży była ze mną na spotkaniu, pokazywała pierwsze swoje usg ...fasolka ma 3,5cm hyhy :) Słoooodziak :] Ja mojego też puszczam na chlanie z chłopakami....ale nigdy jeszcze na noc nie zostawał to nie wiem :D Z tego co wiem u mnie w UK wczoraj była jakas libacja:D Zastanawiam się co i jak bo nawet nie ma gdzie tam usiąść :D A ja zauwazyłam, że wczesniej jak sama jeździłam do PL na urlop i śmigałam na jakieś spotkania, imprezy alkoholowe itd to mój A. pisał i dzwonił po 100x dziennie a od kiedy jestem w ciąży chillout i spokój :D No bo w sumie gdzie ja pójdę z brzuchem :D I kto mnie będzie zaczepiał ?:D andziulka007 no to rzeczywiście nie fair, skoro Tobie żałuje kasy na wyjście z koleżankami na jakieś jedzonko a sam folguje co tydzień na imprezach :/ My przed ciążą mielismy taki rytm tygodnia : co weekend coś się działo...albo jechaliśmy gdzieś na imprezę/koncert itd. , albo w domu drinkowaliśmy coś oglądając lub gotując albo wychodziliśmy do miasta/znajomych...rzadko się zdarzało byśmy siedzieli w domu. Ale od kiedy jestem w ciąży może raz w miesiącu wyjdziemy do znajomych... Także można powiedzieć,że się ze mną solidaryzuje moj chłopaczyna :D Dziewczyny....gin mi powiedział,że skróciła mi się szyjka... że jest krótka ale twarda i szczelnie zamknięta... Co to właściwie oznacza dla mnie i dla dziecka ? Co powinnam robić ? Można ją wydłużyć znow ?:P Oooopsss....się rozpisałam :P Mam nadzieję,że przeczytacie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znoszę pijących codziennie facetów!!! A jeszcze sami w domu?? Śmierdzący piwskiem ?! Mama2013 w dupie miej, kupuj sobie co tam chcesz i się rozpieszczaj :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa my przed ciążą też zawsze gdzies wychodzilismy w soboty ale kurka ja teraz nie będę się szlajac po mieście nieraz gdzieś można wyjść ale nie na całą noc... A mój to jak juz wypije dwa piwka to zaraz na disco by poszedł :/ Mój synuś wyczuwa zły humor mamy i poprawia go :) wczoraj buszowal do nocy i dzisiaj od 5 rano :D od kilku dni ewidentnie wypycha mi raczke lub nozke prze pępek hehe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! :) Yadaeth dzieki! :) Szoszonowa rozstepy wyszly mi juz okolo 26tc ;/ i ciagle sie powiekszaja jak tak dalej pojdzie to bede jak zebra. Za przewijak dalam 220zl. xxxx piszecie o wychodnych dla faceta, moj na szczescie imprez nie lubi, alkoholu sie brzydzi hehe, wiec siedzi ze mna w domu. Przed ciaza strasznie mnie to wkurzalo, bo przez dwa lata wyszlismy RAZ!! na dyskoteke i moze na 3 imprezy rodzinne no i przez te 2 lata moze upil sie ze 3 razy w domu ale jemu wystarcza 2 piwa :D. Ale za to ze nie pije codziennie lazi na silownie po 2h ;/ wiec o pracy wraca o 15, o 16 jedzie na silownie a o 18 (jak nie poozniej) jest w domu i zostaje nam tylko troche wieczoru bo o 20/21 idziemy spac bo do pracy wstaje na 5.30 ;/. Wiec chyba wolalabym jakby czasem gdzies wyszedl na impreze niz codziennie na silownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie prawie 28tc i nie mam rozstępów... Ogolnie przez moje całe 27letnie życie się nie nabawiłam ani jednego :P Ale ponoć to cholerstwo potrafi wyjść nawet na tydzień przed porodem.... baaa...nawet po! HinskiTurysta fajny ten przewijak! Ja zamowiłam jakiś podstawowy z ikei , postawie go na dole w salonie bo raczej tam będę przebywała z bąblem najczęściej ... i zamowiłam taką nakładkę przewijak na łóżeczko - to będzie na górze ;] Moj A. chyba mniej imprezowy ode mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caperucita roja
Czesc Dziewczyny, sporo czasu inelo od ostatniego zajrzenia tu. Robie przeciag na forum :D haha Mysle ze juz was nadrobilam. Napisz po krotce do tematow, ktore jakos mi bardziej utkwily. xx Faceci - temat rzeka... Bez nich zle a z nimi tez czasmai ciezko ;) Gdy mnie moj wkurzy, to najpierw milczenie, ale po jakims czasie przelamuje sie i mowie co mnie boli. Faceci komunikuja inaczej niz my. Im trzeba jak dziecku, wszystko dokladnie. Jesli sie im nie zakomunikuje wlasnych potrzeb, to ich nie dostrzegaja. Czasami sa slepi i egocentrykami. :O U mnie ta metoda funkcjonuje ;) Moj malzonek przychodzi potem do mnie i przyznaje mi racje. Na nastepny raz wie jak sie zachowac.To tez dziala w druga strone, tak ze i jak przyznaje sie do wlasnych bledzikow ;) Atak na marinesie, uslyszalam ostatnio fajne stwierszenie: "Kobiety nigdy nie sa winne, kobiety maja zawsze dobre powody" :D Haha xx Oj Niemadra - nie schizuj przez wielkosc brzucha i rozmairow dzieciatka. Po pzreczytaniu twoich lekow, sama zaczelam sie zastanawiac czy wszystko ze mna ok... Tez mam stosunkowo maly brzuch, ostatnio waga mi stanel w miejscu - z jednej strony fajnie, ale druga strona medalu - czy to nie ze szkoda dla synusia???? Sama zaczynam schizowac :O Co do wymiarow, fajnie ze niektore z was dostaja je przy kazdym usg. Ja do tej pory mialam u mojej 2x, na tych 2 waznych badaniach. W sumie usg robi mi zakazdym razem, mozliwe ze nawet mierzy, ale mi nie mowi o tym. Bylam na jednym specjalistycznym badaniu w klinice, w odstepie 2tyg od ostatniego badania usg u mojej gin. I co sie okazalo - ze jej pomiar szyjki wynosil 5cm a tego profa z kliniki 3,5cm. Wszystko zalezy jak lekarz zaznaczy punkty do mierzenia. Stad ta rozbierznosc. xx Wlosy - kolejny bardzo mnie dotyczacy temat. Wlosy na glowie nadal wypadaja jak przed ciaza. Na nogach rosna troche wolniej. Ale i nie gole ich taaak bardzo czesto jak wczesniej. Przyjdzie wiosna to i maszynka znowu bedzie uzywana czesto :P Zauwazylam ze znocnly mi sie paznokcie, chociaz cos. xx Andziulka88 - dobrze zdecydowalas. Na twoim miejscu tez bym zmienila lekarza. Zreszta zrobilam to rok przed ciaza. Moja dotychczasowa lekarka wkurzyla mnie strasznie. Wystawila sobie rachunek za poltoraminutowa porade na telefon. Powiedzialam sobie ze do takiej chytrej na kase juz nie mam ochoty chodzic. A mnialam do niej minute!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caperucita roja
jak to mozliwe ze mi ponad pol postu po prostu wcielo i nie wyswietlilo. NIe ma go 😡 Chyba zaczne pisac odpowiedzi na wordzie i bede je wklejala. Co za .... Jest tu jakies ograniczenie litrowe??? Odezwe sie znow pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ceperucita:) Mi waga też stoi od jakiegos miesiąca...ale dzidzia rosnie :) paznokcie też ja szalone rosną, włosy w sumie tez:] a co do znikania tekstu to czasem coś się na kafe psuje... i tekst za jakiś czas jeszcze może wyskoczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa ja kiedys czytalam, ze materac dla dziecka tylko z pianki i musi byc ta twardsza bo kokos powoduje alergie! Ja zawsze jestem dla Chrisa dobra i mila ;] ale jaka przemiana w nim nastapila! normalnie widac, ze jest szczesliwy, ze dojechal do domu i ze tesknil. od wczoraj nie moze sie ode mnie odlepic. teraz jest u rodzicow bo dzis w anglii dzine matki ;) niemadra polscy mechanicy poleceni przez mojego ojca.. a i ten nie rozumie problemu i stwierdzil, ze skoro naprawiali i nadal nie dziala to samochod gruchot ;] ale to nic ze w salonie renault w belgii powiedzieli, ze linka od hamulcow byla przecieta! ze rurka od paliwa nie zaskoczyla jakas srubka byla luzna i system paliwowy nie wyczyszczony a to wszystko mialo byc zrobione co spowodowalo rozjebanie pompy paliwowej i te czesci co kupilismy tu i wyslalismy zeby zamontowal oczywiscie opiłkami z pompy sie zapchaly... jak ja sie kurwa tam przejade... Reklamacja nie wchodzi w gre bo samochod jest w dover a mechanicy pod toruniem. koszt naprawy w anglii byl 1200f dlatego chris zdecydowal sie wyslac go do polski za darmo i troche tez nielegalnie. za wszystkie polskie naprawy zaplacilismy: 1000zl za bledne zdiagnozowanie i w tym celu powymienianie dobrych czesci w tym plastikowych ;)) drogi polski plastik, pozniej 350 funa za nowe czesci, 20f za wysylke ich do polski bo powiedzieli ze za 400zl zrobia. wycenili 2050zl ;] nastepnie wyslanie samochodu do niemiec 200 euro i 700 euro zeby dojebac sie nim do anglii. Belgijczyk powiedzial, ze skoro wyslal samochod w tirze, nikt nie widzial, ze wyjezdza z anglii. jakby go sprzedal tam na czesci albo wepchnal do jeziora i tutaj powiedzial, ze samochod wyparowal to jeszcze by mu z ubezpiecznia oddali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trochę się spłukaliście Anetucha :/ Kurde a w PL wszyscy mówią aby gryka kokos materac ... Anetucha gdzie kupowałaś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yadaeth wlasnie ogladam Twoje zdjecia. Jesli te zolte roslinki walily niemilosiernie to rzepak ;] a tak poza tym to dupa jestes do dzis... kurwa ja w ciazy jak slon wygladalam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa zagoogluj. ja w kazdym raize tez sie napalilam na kokos, ale sprawdzalam wtedy wszystko co kupowalam małej i znalazlam, ze uczula i astma i cos tam. Kupowalam w ikea 10cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wszystkie dziewczyny kupowały gryka kokos materace i nic się nie dzieje także to chyba jakaś fama poszła z tą alergią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoszonowa, chciałam Cię prosić żebyś coś mi przywiozła z apteki -pewne kropelki bo pocztą międzynarodową nie można przesyłać płynów i to "lekarstw" w dodatku, a na terenie krajów już tak, ale przemyślałam i nie będę Ci kłopotać :) Obczaiłam na moim zaświadczeniu na fruwanie że lekarz tak wpisało 30 tc że 0 wygląda jak 6 :D jak będę się dobrze czuć to posiedzę do 34tc :P potem tylko 4 tyg. i Marcin przyjedzie do Polski :D. Opcję porodu w Anglii też obstawialiśmy,byłoby to wygodne, a nie ciągle z Polski do Anglii i odwrotnie z rzeczami, pytałam się o to nawet ginekologa w polskiej klinice bo on pracował tutaj w szpitalu ale delikatnie sugerował Polskę... Co do brzucha to ten centymetr z ikea jest jakiś z gumy chyba ! Wczoraj w nocy chcemy jechać na zakupy do tesco, zakładam mój bezrękawnik i się kurde dopiąć nie mogę !!!! a centymetr pokazuje 89cm :P jeszcze 3 dni temu się dopinałam nosz cholera nie mam się w co ubrać ;( Szoszonowa szyjka Ci się wydłuży jak będziesz leżeć plackiem(może nie dosłownie, ale trzeba duuuużo leżeć) :P i brać magnez, ja dodatkowo biorę luteine no i się wydłużyła . Grunt żeby nie skróciła się do 2,5cm. Hińskiturysta a gdzie kupowałaś łóżeczko? bardzo mi się podoba i wygląda na zgrabne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do materaca ja też słyszałam same pozytywne opinie o G-P-K od osób które testowały to przede wszystkim więc, są to informacje wiarygodne Z alergiami może nie przesadzajmy, jadąc na wakacje przecież nie będę dziecku zabierać jego materacyk w obawie że na hotelowym dostanie alergii :). Zbytnia przesada w dbaniu o zdrowie dziecka raczej mu zaszkodzi niż pomoże. Szoszonowa pytałas się jeszcze o chusty - polecam http://www.ekorodzice.pl/jak-wybrac-chuste-czy-nosidlo,40,532,792.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
(nie)mądra tez mi się zdaje, że biały (jaki to by materiał nie był) będzie niepraktyczny. I krucze też teraz pomyślałam o tym, ze macie rację że czarny wypłowieje w lato. ;) Fij to pierwsze ŁADNE zdjęcie USG jakie dostałam więc się chwalę. ;p andziulka007 pomyśl, że jak pracuje to też chce mieć czas dla siebie. ;p Z drugiej strony (czytam dalej co piszesz) nie dziwie się, że się wkurzasz. Na dyskotece, pijany do 8?! Masakra. Mój woli w domu się nawalić albo u kumpla, ale jako że pracuje jako barman to do miasta i knajp go nie ciągnie. A z dyskotekami mam spokój - zdecydowanie nie ten typ. ;D Nie rozumiem tylko tych wydatków. Podział "Tobie nie wolno wydawać, a ja robie co chce"? Nie daj się i przeczytaj moją radę. ;p MAMA2013LUTY do Ciebie tez ta rada. ;p Czy Wy z nimi gadałaście o tym? Ppodliczcie im ile miesięcznie wychodzi na ich przyjemności, ile na rachunki i ile z tego zostaje na jedzenie i dziecko, a potem zapytajcie gdzie w tym wszystkim Wasza dola? - na mojego podziałało. :) Aneta ta historia z tym autem jest po prostu niewiarygodna. Ja wiem, że w PL się cuda dzieją, ale to przekracza nawet moją wyobraźnie. ;p Mooooolyyyyyyyyyy gdzie jesteeeeeeeeś?? ^^ Czyżbyy? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Ja pierd****. Robimy auto. Podjęliśmy decyzję że robimy je jednak dla siebie po tej stłuszce a nie na sprzedaż. I już w związku z tym nie można kupić lampy przedniej za 100zł tylko trzeba za 250zł NOWĄ! I jeszcze słyszę "to ja się tym zajmuje i będziemy po mojemu!" Mam ochotę go zabić po prostu. Teraz jeszcze mnie dobił - wraca z pracy nad ranem i jak zwykle wstawia do zlewu naczynia i ich nie myję. Ale żeby przed kompem siedzieć to owszem, ma siłę i chęci. Ale do zmycia jednej miski już mu tych sił brakuje. Więc ja rano mu dostawiam jak zjem i on obrażony że musi cały zlew zmywać. Wypalił właśnie "Chuj, ty zmywasz po sobie ja po sobie". CO ZA DZIECKO. Dzięki dziewuchy za miłe słowa o fotach. :) Wiecie co? Ja wczoraj znowy do 4 nad ranem sprzatałam. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka sorry ze nie wiem co z twoim chlopem nie tak ale w tyg po prostu nie mam czasu was czytac x yadaeth u nas ja zmywam i tylko ja. w ogole duzo wiecej robie niz on a ciagle slysze, ze jest brudno. teraz pierze dywany w chacie magicznym odkurzaczem ;p a ja siedze z amela na kolanach. amela stópka sobie macha haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
U nas jest równy podział obowiązków. Teraz aktualnie wiadomo, że skoro siedzę w domu a on pracuje to ja sprzątam, gotuje, piorę itd. Ale np. on wychodzi z psem i jak jest czysto w zlewie i coś wstawia to musi po sobie pozmywać. ;p Próbuję go tego nauczyć, ale jest strasznie twardy w tej kwestii i nie chce w ogóle dać się złamać. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yadeath nie no tak to ja wydaje na swoje przyjemności ale ostatnio naprawdę jesteśmy pod kreską i jak ja chciałam wyjść to wiesz kasy nie mamy jak on chciał wyjść to jest grunt że nie poszedł i siedział w domu uwielbiam robić mu na złość :P co do wózków to ja nie wiem co Wy widzicie w białym lub czarnym wózku :P biały nie praktyczny a czarny za ponury :D mam ochotę na dobre ciasto i cappuccino :) zaraz chyba skoczę do sklepu to przy okazji mamę odwiedzę :) składałyście życzenia swoim mężczyzną??? ja mojemu złożyłam a jaki zadowolony bo chyba myślał że mu nie złoże hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do sprzątania to ja sprzątam łazienkę i kuchni :) Arek nie zmywa nigdy nie zmywał no może kilka razy ale od początku był komunikat ja nie zmywam :P także dlatego tak bardzo chciała bym zmywarkę ale w tym mieszkaniu nie ma na to miejsca :) a on odkurza,myje podłogi,okna i częściej wychodzi z psem :) aaa i śmieci on wynosi :) co do gotowania to jakoś po równo albo ja albo on :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra dla mnie to żaden problem z tymi kropelkami o ile można je do podręcznego bo lecę tylko z takim:) Także nie krępuj się i masz ostatnią szansę bo lecę we wt o 5:30 rano :] a co do lotu to ja mam duży brzuch a mnie się tylko zapytał: pani w ciąży ? a który tydzień? Ja ,że 27 a On : aaaa....u nas to chyba do 30 można latać... ja,że do 28 :P Także w UK obsługa lotniska średnio poinformowana i się czepia :D Ale słyszałam,że w PL już bardziej ;) Dużo osób jest za rodzeniem w PL , dużo za porodem w UK ...także złe doświadczenia tu i tu ...zależy od Ciebie :) Dzięki za link z chustami i raczej wezmę tę grykę kokos...też spotykam się z pochlebnymi opiniami ;] No ja co chwilę przestaje się mieścić w jakieś ciuchy :D Czyli na szyjkę najlepsze leżenie.... spadam w takim razie na zwolnienie po świętach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Nas A. więcej zmywa :P ja rzadko ;) Ale ja gotuję :P On też odkurza bo nie będę latać po piętrach z odkurzaczem ;) Reszte robimy jak wyjdzie ... sprzatamy wspólnie ..ale On raczej na odwal, a częściej a ja rzadziej a porządnie :] On jest trochę pedantem w niektórych kwestiach a ja bałaganiarzem:P Ja nie uznaję żadnego dnia mężczyzny dziś ;) Był dzień chłopaka 30.09 ...;) My dnia dziewczyny nie mamy:P Poza tym On zapomniał o 8 marca ;) Zjebę dostał a dziś jest Dzien Matki w UK i pisze do mnie sms'a :'Chociaz małej nie opieprz ,że Ci życzeń dziś nie złożyła' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×