Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

No my we wrześniu nie obchodzimy tylko dziś :) byłam w sklepie kupiłam rumowe cappuccino i trzy różne babeczki ale obzarstwo dziś hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caperucita roja
Witajcie ponownie. Niech po krotce dokoncze co mi nie wyswietlilo. Do mojej bylej ginekolozki stracilam zaufanie, wiec ja zmienilam. Teraz jezdze do sasiedniej miejscowosci i jestem bardzo zadowolona. Lekarze wykorzystuja nasz lek przed choroba. Kazdy z nas chce byc zdrowy, stad nie szczedzi wydatkow na zdrowie. A czasami zalecane badania sa zbedne. Wsrod lekarzy niestety sporo czarnych owiec. Tym bardziej ze prywatnie zdzieraja z pacjentow sporo. Xx Andziulka007 w najnowszym programie O MATKO byla mowa o zgadze. I tak jak dziewczyny pisaly, prof. Debski zalecal: mleko jogurt i migdaly. Jesli to nie pomaga, to mozna ratowac sie ogolnie dostepnymi tabletkami do ssania na zggage. Wspolczuje, podobno to bardzo nieprzyjemne uczucie. Oby mnie nie dopadlo. Xx Na suszarke elektryczna do ciuchow tez choruje ;-) W planach zakupow, podobnie jak nowa pralka. Nasza ma 20lat, dlugie program, pewnie zrzera tyle pradu I wody ze juz dawno powinnismy ja wymienic. Choc do jakosci prania nie mam zastrzezen ;-) Co do suszarki uwazam ze sie przyda przede wszytkim do suszenia rzeczy, ktore dlugo schna. Zamierzam wyprac pokrowiec materaca, ktory jest dosc gruby, wszystkie pluszaki, mozna kurtki puchowe suszyc, wiec bedzie na pewno wykorzystywana. Choc nie bede tylko z niej korzystac. Bo suszarka strasznie duzo energii potrzebuje. Znajomi musieli za zeszly rok nadplacic 500euro. A tylko to urzadzenie u nich przybylo, uzywali do kazdego prania. Bede uczyla sie na bledach innych I rozsadnie korzystala z tego luksusu :D Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caperucita roja
Xx Temat wozkow jejku, zawrotu glowy mozna dostac. ;) Tyle cudeniek na rynku Dlugo chorowalam na Bugaboo Cameleon, bardzo lekki, zwrotny wozek, ALE drogi, dosc kanciaty, dziecko lezy nisko, i raczka zbyt kanciata ;-). Poza tym male przednie kolka sa ok w miescie ale na wertepach sie nie sprawdza. Bradzo chcialam miec wozek z bialym stelazem i granatowa ondolka. Normalnie miodzio ;-) SLicznie wygladalo to polacznie. Ostatecznie zdecydowalam sie na TEUTONIA BEYOU. Wozek wielofunkcyjny, swietnie sie prowadzi, szybko sklada, raczke mozna przekladac, przednie kolka 60, jest na moj gust dosc minimalistyczny. Nie lubie zbytniego przepychu czy zbyt duzej ilosci rurek itp. Jedyny minus tego cuda drogi Ale udalo mi sie go kupic po okazyjnej cenie, wiec jestem happy ;-) Co wazne, gwarancja wynosi 3 lata! http://teutonia.sklep.pl/wozek.php?id=1 Niemadra podobnie jak dziewczyny bialy uwazam ze malo praktyczny a czarny jest taki ponury. Ja lubie kolory W teutoni mozna sobie samemu zlozyc kolorystyke gondolki. Poczatkowo wybralam zewnatrz granat a wewmatrz wysciolka miala byc z kolorowe kwadraty. Mi sie bardzo podobalo, ale moj malzonek krecil nosem i doszlismy do kompromisu. ;-) Co moge poradzic idzcie do sklepu, poogladajcie, wyprobujcie. W necie sa co prawda zdjecia, ale jak sie taki pojazd prowadzi spradzicie tylko to robiac. ;-) Xx Moja komoda przyszla w czwartek. Jest supeeeer. I wydaje sie wieksza niz w sklepie :D Haha Najwazniejsze ze pasuje do sypialni idealnie. Xx Anetucha mezczyzni potrzebuja pochwal, za pierdoolki ;-) :P Wtedy czuja sie dowartosciowani I potrafia sie tez odwdzieczyc. Ja mojemu mezowi od czasu do czasu powiem, np. ze zrobiona przez niego herbata mi lepiej smakuje itp. Wtedy jest taki zadowolona. Niby nic a dziala. Do mezczyzn przez kwiatki trzba czasami ;-) Dzis byl zaskoczony jak mu pogratulowalam na dzien faceta ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caperucita roja
Xx Czy wasi faceci maja tez zachciewajki ciazowe? Moj ostatnio wciagnal krakersy (slone) z nutella :O Tkich smakow jeszcze nie laczylam :D On zreszta co jakis czas a to loda a to kamyczki I mnie jeszcze KUSI. Xx Jesli chodzi o obowiazki domowe, to sie dzielimy. Zawsze byo tak ze jeden z nas odkurza a drugi zmywal podlogi na mokro. Teraz On przejal oie czynnosci. Zmywanie, hmm, jak ja gotuje, on zmywa, I odwrotnie WIec nie narzekam. I niech to si enie zmieni jakims dziwnym trafem Xx Co do rozstepow smaruje sie oliwka, balsamem do ciala z wit.E dla suchej skory I preparatem na rozstepy. Smaruje brzuch, piersi, posladki I uda. Robie tez masaz podszczypuje skore. Odpukac, na razie ok. Mam nadzieje ze nic sie do mnie nie przywlecze. Jak dorostajaca dziewczyna (mialam ok11-12lat!!! :O ) dostalam to swinstwo na plecach. ROslam bardzo szybko a skor anie nadazala, wiec zaczela pekac. Dobrze ze sa blade. xx Laski, macie jaies naturalne metody na bol ucha??? Dzis obudzilam sie o 5.30 wlasnie z bolem ucha ktory promieniowal do gardla. Bylo to jednostronnie. Musze zareagowac by to nie rozwinelo sie. Slyszalam kiedys ze mozna wlozc do uca cebule otoczona w wacie. Podobno dziala ontyseptycznie. Tylko czy ja zasna z tami smrodkiem przy nosie ? ;) Xx Jaka macie pogode? U mnie sie rozpogodzilo I jest w miare cieplo ale od srody maja wrocic MROZY Masakra Ja chce wiosna, taka z prawdziwego zdarzenia xxx no i przechytrzylam forumuowego potwora, ktory zzera posty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie brzydko chciałam na spacer ale zimno i mokro:( a jutro znów do pracy :/ może Cię przewiało ? Ja jak byłam mała często miałam zapalenie ucha wtedy mama szyła woreczki z solą i takie rozgrzane musiałam trzymać na uszach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caperucita roja
Andziulka, tez nad tym myslalam. Moze i przewialo. Jednego dnia jak jechalam autem to spuscialam szybe. Rozgrzana sol? A jak dlugo? Kurcze, nie mam mikrofali, by podgrzac. Chyba ze upraze sol na patelni :D DZIEKI!!! Jak twoja zgaga? Mam nadzieje ze mniej doskwiera. Moj maly musial sie obrocic tak ze nozki ma u gory i okopuje mi prawa czesc zeber. Do tej pory nogi mial zazwyczaj na dole. Uwielbiam gdy tak sie rusza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caperucita roja
dzieki Niemadra! Bede probowala Dobre to zdjecie :D A co do wojego terminu czy tez ygodnia ciazy, to niezle ci namieszali. Co lekarz to inaczej. A z OM co ci wychodzi? Jestes chyba przede mna. Ja mam termin na 19.6 i dzis jest 25+4 czyli trwajacy 26tc ;) Jak bede na innym kompie podesle fotosa mojego brzusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caperucita roja
Macie uz pomysl na urzadzenie pokoju czy kacika maluszka? U mnie bedzie tylko kacik, przy komodzie i lozeczku. Mamy biale sciany. Myslalam nad tatuazami na sciane lub o bordurze. Kupilam juz drewniana karuzele nad komode. Sa to piraci, latarnia morska i chmurki. Byloby dobrze dobrac cos w tym motywie. ;) Na razie nieczego nie znalazlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceperucita ... my na początku będziemy mieć łóżeczko u Nas w sypialni więc nic nie kombinuję... Dopiero jak przeniesiemy dzidziusia do pokoju obok cos pomyśle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termin z OM mam na 3.06 a z USG na 15.06, tygodnia ciąży i terminu porodu mam się trzymać z USG :) czyli wg usg jestem w 26tc i 4 dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi z usg się przesunął o 1 dzień...na 5 czerwca :D (nie)mądra co z tymi kroplami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoszonowa głupio mi Cie fatygować :( ale kropelki to propolis doustny, dokładnie taki http://www.doz.pl/apteka/p16193-Propolis_Plus_Mikstura_krople_20_ml Jeśli udałoby Ci się je kupić w aptece to będę Ci wdzięczna, co do kosztów kropli i przesyłki to mogę ci albo w złotówkach na konto polskie(jak masz) przelać pieniążki albo np w funtach na angielskie :). Jak nie będziesz mogła kupić to nic się nie stanie :D. Do podręcznego się wcisną spokojnie :P tylko 20ml :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caperucita roja wiesz co jak ja byłam mała to mieliśmy piec węglowy w domu i mama te woreczki grzałą na nim :) tylko te woreczki z materiału a nie z foli :D MÓJ MAŁY NA OSTATNIM USG TAK URÓSŁŻE TERAZ MAM TERMIN MIEDZY 16 A 19 CZERWCA :) sorry za duże litry caps lock się włączył :P co do kącika to my jak narazie mamy małe mieszkanko z jednym dużym pokojem także synek będzie u nas w pokoju :) może w przyszłym roku zamienimy na większe bo w tym roku i tak nie będzie na to kasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caperucita roja
Szoszonowa - nasz maluszek nedzie z nai spal jakies 2 lata. potem musimy sie przekrowadzic do wiekszego mieskania. Wtedy dostanie wlasny pokoj. :-) W takiej sytuacji mozesz planowac i tysiac razy zmieniac plany ;) Niemadra - tylko 4% dzieci przychodzi na swiat w wyliczony termin. Wiec tak naprawde to tylko dla orientacji dla nas. WIadomo, ze dzieci nie powinny byc prenoszone, bo to tez niebezpieczne, ale obecnnie monitoring ciazy jest dosc dobry, tak ze staraszne tragedie nie zdarzaja sie prawie w ogole. A juz slyszalam kilka :( Fotki poszly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra jutro zapytam o niej w aptece :) No problem;) Tylko,że u mnie to trochę dziura więc nie mogę obiecać,że będą.... My mamy teraz 2 sypialnie i salon na dole. Ale najpierw mama moja przylatuje i będzie mieszkała z Nami więc dla Niej będzie tymczasowo pokój Mai ;) Pomalowaliśmy go na mięte, meble będą białe ...więcej pomysłów nie mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caperucita roja
Andziulka, my tez mamy niewiele wieksze bo 2 pokoje, ale rozlozone na dwoch poziomach. A przeprowadzka to spory wydatek, wiec na razie zostajemy w naszym malym i ciasnym ale przytulnym gniazdku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caperucita roja
szoszonowa - biale mebelki to hit sezonu. Wygladaja swietnie. Kolezanka ma biale z malymi wstawkami jasnego drewna. Pieknie to wyglada. A mieta to podono tez hit-kolor w tym sezonie modowym. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caperucita roja
nooo!!! Ale masz nosa ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki szoszonowa :) My tutaj mamy też mieszkanie dwupoziomowe w sensie na dole przedpokój i łazienka a u góry salon z aneksem kuchennym i sypialnie, w grudniu kończy nam się umowa najmu więc przed upływem tego terminu chcemy coś znaleźć i się wyprowadzić :) najlepiej coś z ogródkiem znaleźć tyle. Szoszonowa ile płacicie tam u siebie rent? to jest dom czy mieszkanie ? Malować możemy tylko na biało i nic nie wolno innego bo to agencyjne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kochane możecie mi zmienić tydzień w tabelce? Z góry ślicznie dziękuje i odezwę się jak będę miała internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest typowy bliźniak (tylko połączony z większą ilością domków, nie z jednym, jak to w UK :P) . Z jednej strony nie mamy nikogo, z drugiej jakąś parę. Mamy tez ogródek i podjazd na auto. Ogólnie domek mały, w sumie jak wszystkie tam :) Płacimy 450 + 120 tax no i wiadomo rachunki... My możemy malować jak chcemy i wiercić, wieszać co chcemy bo mamy prywatnego landlorda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoszonowa a jak znaleźliście tego prywatnego landlorda? Tanio macie fajną chate, my płacimy sam rent naszego 1bed flata 420ł, takie coś jak Wy macie to u nas po 800ł sam rent za mieszkanie 2 bed 680ł-700ł Teraz dostaliśmy jeszcze rachunek za prąd :D bo centralne też elektryczne - bagatela 500ł :P za 3 m-ce co to dla nas :p hehe Majóweczka zmieniam Cie Molly faktycznie chyba już po porodzie jest :) FASOLKI nowa-ona--------------Sylwia---------23------------mazowi eckie-------------6----------? 2plu1-----------------------Magdalena-------26-------Wroc ław--------------8--------------? Carolajna87---------------Karolina---------25-------Gdań sk-----------------12------------? agunia1987--------------Agnieszka-------25--------łódzk ie---------------- 21---------D andziulka007------------Angelika---------26--------łódz kie----------------25----------CH DarCiiaaa-----------------Daria------------19--------Gdyn ia-----------------22---------DZ (nie)mądra--------------Agata------------ 29--------śląskie------------------26---------Leon Szoszonowa ------------Magdalena------27--------Anglia--------------- ---27---------Maja Mooniaaa86--------------Monika---------27--------wielkopo lskie--------27-------Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22-------wielkopo lskie---------30----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25---------Biał ystok--------------32-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24--------Ok.Krako wa----------32----------DZ HinskiTurysta------------Ewa-------------20--------lubusk ie---------------34---------CH Molly90------------------Weronika.-------21----warminsko- mazurskie----40--------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta------------24----------Kent, Anglia-------------------Amelia MAMA2013LUTY----------Karolina---------23---------podkarp ackie--------------Ksawery Fijfijfijuu----------------Ewelina------------28--------- -- mazowieckie----------------Alan Marysia2013-----------Marysia------------28---------łodz kie----------------------Alicja keysy2121---------------Kasia------------21---------Mogil no---------------------------Eryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od rejonu...U nas jest bardzo tanio ale zarobki też adekwatne :) Landlorda po znajomości w sumie....kolegi kolega wynajmował u Niego i dowiedział się,że koleś kupuje kolejny dom i szuka kogoś do wynajmu, zadzwonilismy, umówiliśmy się i tak wyszło :] Ale zazwyczaj jeździliśmy po osiedlach, które Nas interesowały i szukaliśmy info :) Nam za tamten rok przyszedł rachunek 600 za zimę :/ Teraz jeszcze czekamy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caperucita roja
Jutro mam "studniówkę" :) wg haczewskiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caperucita roja jejku gdzie Ty masz brzuszek? mamy ten sam termin a mój jest ze trzy razy większy :P hińskiturysta fajny brzucholek :) Yadeath też super brzucholek ale na tym usg ja nic nie widzę to siusiak jest??? a nie ty asz dziewczynkę sorki :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×