Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

szoszo avent ale ręczny :o myśle nad elektrycznym bo o niebo lepszy podobno w najgorszym wypadku pożyczę od kuzynki - ona już nie potrzebuje ;) x Mnie boli lewa noga od str. wewnętrznej uda :P Andziulka isoptin Cie nie usypia? jak wezme ta 1/2 tabletki to po 30 min spanko nadciąga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuje FASOLKI Nick----------------------Imię-----------Wiek----------M iasto/Woj.----------TC----Imię/Płeć nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow i eckie-----------9---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19---------Warszawa (na razie)---12--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dań sk-------------17--------------? andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódz kie--------------30------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------32---------Leon Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko po lskie-----------32----Norbert Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----32--------Maja _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------34-----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok--------------34-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24----------Ok.Kra ko wa------------36----------DZ MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 5 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarp ackie----Ksawery----9 tyg Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan-------8 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odz kie----------Alicja--------------- keysy2121-----------------Kasia-----------21------------M ogil no----------Eryk-----1 msc 2 tyg 4d Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------- --lubuskie----------Piotr------1tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mądra to torbą już spakowana ? Ja jeszcze w proszku co prawda wszystko mam ale nie spakowane :P Jak Ja nienawidzę nocy ! ! ! ! ! :( dzień bym mogła cały spać a w nocy nie wiem co się ze mną dzieje :( i co tu robić do rana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA, śpi w drugim pomieszczeniu naszej sypialni, które jest oddzielone takim "przejściem z łukiem" bez drzwi. Mam do niego 5 kroków i jest na widoku :) Wałeczki też mam, ale nie używam, bo śpi nadal w rożku :) XXX Andziulka ja butli nie używam, bo karmię piersią, Keysy chyba też. Laktatora też nie mam.U mnie w domu ja wszystko robię, faceci to leniwce :O On tylko przynosi drewnomi pali w kominku. Jak byłam w ciąży to łaskawca jeszcze odkurzał ;) Dobrze, że maluch harcuje, pewnie wesoło mu w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemądra, ja nie wiem kiedy są skurcze jak wody odchodzą, wiem że trzeba wtedy jechać dość szybko do szpitala. Jak skurcze łapią to można chwilę dłużej poczekać... Na pewno szybko Ci zleci to leżenie, już i tak długo wytrzymałaś :) Pociesz się, że potem jak już Leoś będzie to już sobie nie poleżysz ;) XXX Szoszo, o ja durna, no przecież wiem, nie wiem co mi odbiło :D Sorry, Majóweczka ;) Szoszo, śmiać mi się chce z tej pasty, bo dziś to samo wygarnęłam mojemu M. i że jeszcze bezmyślnie wkłada tubkę do kubka zakrętką w dół i nie mogę wyciągnąć szczoteczki :D A byłam całkiem trzeźwa :D XXX Keysy, dobre z tym jaśkiem ;) XXX Carolajna, ale wstydzioch z tego Twojego maleństwa :D XXX Moniazbrzuszkiem, ja w 16 tyg. :) XXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemądra, z tym śrutem w kiełbasie to tylko ich do sądu podać, zęby sobie moźna połamać :( MAMA, nie przejmuj się, myślałby kto jaki wygadany się zrobił po %! Mój na szczęście nigdy nie pije beze mnie i to dobry zwyczaj. XXX Anetucha, niech ich szlag z tymi podwyżkami. U mnie w pracy dawali co miesiąc spore premie i tak tłumaczyli brak podwyżek, bo niby mniej podatku płacili. Tylko że o ile na umowie miałaś wartość samej pensji i pod tym się podpisywałaś tak premii na niej nie było. No i potem się zaczęło z sukcesywnymi cięciami tych premii :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Odkopuję się w pracy po tej 3 dniowej nieobecności, masakra :( Mama jak sie dzisiaj trzymasz? Lepiej już? Przeprosił Cię? Nie cierpię takich facetów co to cwaniakuja jak są po %%% Normalnie w łeb i za drzwi... Anetucha Amela jest zajebista :) Fij w ogóle zapomniałam Ci odpowiedzieć o tym smoczku, ona nie rodziła w Polskim szpitalu więc smoczek był z ichniego angielskiego ;) Fajnie, za zamieściłyście tą liste do szpitala, zaraz gdzies zapisze, potem bedzie łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boszsz... To że usnsc nie mogłam w nocy to jak usnelam to koszmary miałam... Śniło mi się że mój mnie zdradzał tak na moich oczach... Ehhh Majoweczka coś wiem o tych nocach bo ja też mam problem ze spaniem tak pd jakiejś 2-3 to juz usypiam ale o 6 budzik dzwoni na tabletki i później dalej spać :) (nie)mądra mnie cała lewą nogą boli w nocy od biodra do kostki :/ a isoptin jak biore to 15 min później biore fenoterol a on nie usypia... Wrecz jak Bralam obie naraz to mi serce walilo i ręce się trzesly to lekarze w szpitalu kazali brać wpierw oslonowo isoptin a później fenoterol i faktycznie jest lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad!!! nie przeprosi mnie jestem teg pewna.... nie za takie cos... czy mi lepiej> NIE! slodziutka Amelka :) - ja inaczej przypinam fotelik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA wiesz co ja bym na Twoim miejscu dzisiaj mu nawtykala jaki to on jest nie dobry w koncu dzisiaj jest trzezwy to dotrze do niego a jak cos mu sie nie bedzie podobalo to coz jego problem :p jeju bylam w sklepie nie daleko i mam helikopter w glowie... Musze chwile polezec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, my juz w domu :) Musialam ogarnac cala sytuacje i dopiero teraz mam czas cos napisac:) Czytalam to co pisalyscie ale juz nie pamietam co :D. Powiem tak ze Piotrus bardzo grzeczny, dzis w nocy obudzil sie tylko 2 razy na karmienie a tak to spioszka grzecznie tyle tylko ze z nami w lozku bo na lozeczko i kolyske ma chyba alergie bo po 5 minutach jest niesamowity ryk:P. Czasem tylko w dzien po spi z 2h w kolysce a tak to tylko w lozku z nami. Wczoraj go pierwszy raz kapalam!!! Masakra, ale sie plakal... bardzo nie lubi byc przebierany i kapany, moze wkoncu sie przyzwyczai bo narazie to allarm :D. xxx Zaraz wrzuce fotki ;p, czyli zostajemy na tym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha śliczna ta Twoja Amela :) Plaszczyk rzeczywiscie swietny!:) xxx Allegrowiczka te rozstepy nie sa az tak straszne, ja na brzuchu nie mam ale mam od polowy plecow do lydek takie mega czerwone, na szczescie zaczely zanikac! xxx aaa dziewczyny wiecie ile waz?! 65kg!! przed porodem wazylam 75:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinskiturysta Piotruś śliczny :) A waga ładnie i szybko spada :) Mama głowa do góry nie martw się już :) A dziewczyny dobrze mówią wygarnij mu jak jest trzeźwy bo do pijanych to nic nie trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo 6 lipca pobieramy się z G i tak się cały czas zastanawiam nad piosenką na pierwszy taniec a nic nie przychodzi mi do głowy :/ nie macie jakich pomysłów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×