Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

hinski mi tez polozna kazala klasc kapuche ale zrobilam to moze raz bo maly dawal rade. tez mi tak mleko leci szczegolnie w nocy. zalana po pas.masakra. a jak placze to mliko kap kap. zawsze. jakis to chore :) ja pije koper i melise. koper dla malego melisa dla mnie. ale nie wiedzilam ze koper pobudza laktacje. a oczywiscie na kazdym napisane ze nie stosowac w ciazy i laktacji... bzdury. i jak piuje tak z 3 koperkowe na dzien o maly nie ma kolek a miewal straszne. widzisz dzis byla tylko jedna i bobotic poszedl w ruch. synus spi, stary spi pijany a matka maluje pazurki i serfuje po necie. moze znajde tu szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja licze na nature... ale chyba sie przelicze i brzucha mi nie zregeneruje... a boli cie blizna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zamiar używać tego pasa poporodowego ale czy to cos da to nie wiem ogólnie zdania sa podzielone. Keysy ja też właśnie pomalowalam paznokcie i oglądam piratów z karaibow na dwójce po raz setny :D babeczka z wisniami działa cuda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keysy2121 blizna mnie nie boli juz nawet jej nie czuje. Musze zainwestowac w ten pas bo czuje ze sam mi sie ten bebzon nie wciagnie. xxx a jaka temperature macie w domu? ja sie staram wietrzyc i wogole ale i tak nie spada ponizej 26 w sypialni a w salonie to chyba mam ze 40:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiński jeju dlaczego masz taki gorac w domu? To nie zdrowo u nas jak jest 21 stopni to mi za ciepło i jak będzie bąbel to na pewno wyższa nie będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha, nie samą ciążą żyje człowiek :D A ciuchy i kosmetyki niah niah! :D xxx andziulka007 wypłacz się, zjedz coś dobrego...przejdzie :D xxx HinskiTurysta ciesze się,że u Was wszystko ok:) I że P. Ci dużo pomaga :) Bepanthen mam już zakupiony:P Hinski, moja kolezanka na brzuch kupiła sobie jakieś specjalne majtki poporodowe uciskowe, ponoć super... xxx keysy a jak u Ciebie z P., trochę lepiej ? xxx (nie)mądra, spodnie super...i rzeczywiście będzie można je nosić po ciąży ...Ja mam takie jedne rurki miętowe z takim podobnym krótkim pasem i myślę,że bez problemu będę je mogła nosić po :] Bo jeansy mam takie z pasem pod cycki to raczej odpadają :P Ale może jeszcze się przydadzą :P xxx Ja mam od 18*C do 20*C :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wariatki :D ja bym chora byla ponizej 23 stopni... 25 to u mnie norma. jak jest 23 to chodze w swetrze i drze morde na chrisa ze kaloryfer sie popsul ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yeee...właśnie wygrałam wanienkę Flexi Bath wraz z supportem na ebay z przesyłką za 21 funtów ;) Gdzie sama wanienka kosztuje ok 30funtów a support ok 10 funtów :D :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa brawo :D Anetucha Ty zmarzluchu :p ostatnio ogólnie jest mi ciepło non stop ale to chyba dlatego ze tluszczyku przybyło :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FASOLKI Nick----------------------Imię-----------Wiek----------M iasto/Woj.----------TC----Imię/Płeć nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow i eckie-----------9---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19---------Warszawa (na razie)---12--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dań sk-------------17--------------? andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódz kie--------------30------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------32---------Leon Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko po lskie-----------32----Norbert Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----32--------Maja _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------34-----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok--------------34-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24----------Ok.Kra ko wa------------36----------DZ MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 5 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarp ackie----Ksawery----10 tyg Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan-------8 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odz kie----------Alicja--------------- keysy2121-----------------Kasia-----------21------------M ogil no----------Eryk-----1 msc 2 tyg 4d Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------- --lubuskie----------Piotr------1tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick----------------------Imię-----------Wiek----------M iasto/Woj.----------TC----Imię/Płeć nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow i eckie-----------9---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19---------Warszawa (na razie)---12--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dań sk-------------17--------------? andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódz kie--------------30------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------32---------Leon Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko po lskie-----------32----Norbert Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----32--------Maja _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------34-----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok--------------34-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24----------Ok.Kra ko wa------------36----------DZ MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 5 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarp ackie----Ksawery----10 tyg Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan-------8 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odz kie----------Alicja--------------- keysy2121-------------Kasia-----------21------------M ogil no----------Eryk-----1 msc 2 tyg 4d Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------- --lubuskie----------Piotr------1tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochane! Mam prośbę jeśli któras by mogła Niech mi zmieni tydzień w tabelce i dopisze imię małej :) będę BARDZOO wdzięczna :) x miłej i słonecznej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick----------------------Imię-----------Wiek----------M iasto/Woj.----------TC----Imię/Płeć nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow i eckie-----------9---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19---------Warszawa (na razie)---12--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dań sk-------------17--------------? andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódz kie--------------30------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------32---------Leon Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko po lskie-----------32----Norbert Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----32--------Maja _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------35-----------Zuza Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok--------------34-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24----------Ok.Kra ko wa------------36----------DZ MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 5 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarp ackie----Ksawery----10 tyg Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan-------8 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odz kie----------Alicja--------------- keysy2121-------------Kasia-----------21------------M ogil no----------Eryk-----1 msc 2 tyg 4d Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------- --lubuskie----------Piotr------1tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo chętnie bym pokazała mój brzuchol ale siedzę na telefonie i nie mam jak :/ z chęcią bym wasze maleństwa i brzuszki również pooglądała mam nadzieję że nadrobie :) i wtedy wstawię brzuszek i zuzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majoweczka to galancie pospalas. Ja to się często budze w nocy:/ jeszcze dziś była impreza cało nocna za ścianą :/ a tam taka patologia mieszka ze szok. Dobrze ze mam zapas stoperow do uszu to nie słyszałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :] Moja mała mi wczoraj nie dała zasnąć do 2:30 tak hasała :] Nie pamiętam aby aż tak brzuch mi chodził :D Andziulka007 dla Ciebie to zawsze jest przyjemne ?:D Bo mi czasem jak przydzwoni to gwiazdy przed oczami widzę :] Potem wstawała ze mną za każdym razem jak szłam do toalety (czyli minimum 3x w nocy :D) ... także kilka pobudek miałam:] Teraz oczwiście śpi w najlepsze bo przeciez noc jest od imprezowania, w dzień się śpi :D xxx Jutro już wraca mój A. ! Nie mogę się doczekać :] xxx Gdzie jest Yadaeth i Ceperucita ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA bardzo chętnie się pochwale brzuchem jak aparat do mnie dotrze czyli we wtorek :P nie mam jak ściągnąć zdjęć z komórki -nie ogarniam w notebooku bluetooth'a a zewnętrznego nie mam i kabla też :D x my śpiochy jesteśmy dzisiaj pobudka o 11 :D, ale piękny dzień aż mi się nogi na spacer rwą znowu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo wiesz co jak wariuje to nie boli ani nic tyko jak się mocno wypycha pupą albo pleckami to mnie aż podnosi do góry :P tylko wiesz co Ciebie może bardziej malutka okopuje po narządach bo to łożysko masz z przodu a ja na narządy mam amortyzator :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo, może to zcieranie to kwestia zbyt gęstego pędzla...? Ja raczej nie mam z tym problemu, nie wcieram go aż tak mocno w skórę... Mam tą masecxkę Clarins'a :) Na noc chyba dawałaby mi za mało nawilżenia, ale właśnie czytałam, że dziewczyny stosują ją tak jak Ty pod podkład. Ale odczekujesz trochę przed nałoźeniem podkładu czy nakładasz odrazu? Na opakowaniu napisane jest, żeby zrobić to natychmiast. Boję się spróbować, źe mi się podkład zroluje z facjaty ;) Co do róźy to mam ich dużo, a właściwie rzadko używam ;) To zależy co kto lubi. Ja przechodziłam różne fazy: jasna, pastelowa brzoskwinia, koral, jasny, chłodny róż, mat, a teraz lubię te z połyskiem ;) Lubię np. Takie duo róż plus bronzer z l'oreala, Studio Secrets, wersja różowa :) Powiedz jakiego efektu oczekujesz to może wynajdę coś do polecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinski, mi też na początku leciało też z drugiej piersi, a teraz czasem tak czasem nie, ale rzadko :) XXX Andziulka, ja nosiłam pas poporodowy z Canpolu na początku, ale go piżgnęłam w kąt, bo mnie wkurzało, że co się schyliłam czy usiadłam to się podwijał od dołu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinski, na brodawki dobry jest też Purelan Medeli i nie trzeba go zmywać przed karmieniem. To jest jakiś tłuszcz owczy czy coś takiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra czekam na foto brzucha :] I śmigaj na mały spacer w takim razie, nie ma co gnić w łóżku! :D U mnie niby ciepło ale tak wieje,że zaraz mi będą śmietniki po ogrodzie latać :/ Ja już ogarnęłam kuchnię i salon na przylot lubego :] Została góra... ale to jutro :P Teraz sprzątanie trzeba dzielić na partie :D xxx andziulka007 no właśnie jak się wypina to jest szaleństwo jakieś... jakby coś mi nagle szybko rosło w środku ...dziwne uczucie :D I jeszcze czujesz pod ręką te małe nózie i rączki :] Oczywiście czadu mała daje jak próbuję zasnąć... kopie i kopie a jak zapalę światło by zobaczyć te jej wygibasy to nagle cisza :] Diabeł nie dziecko:) xxx Hmmm...Fijiji stosowałam wszystkie możliwe pędzle :D Od delikatnych po 'cięższe' ... nie wiem o co biega :D A może on źle współpracuje z tym podkładem? Nie używałam na innym... Jak zrobię to pędzlem delikatnie to siedzę nad tym po 10 min aby w ogóle jakiś efekt był... jak za mocno to zaraz rozetrę i nic nie widać ...sierota ze mnie i tyle :] Ale może właśnie za bardzo wcieram ten mus ... Z bronzerami w kamieniu nigdy problemu nie miałam:P Mi się wydaje,że najlepiej mi w różu takim chłodnym matowym (myślałam,że On blondynkom pasuje tylko) ....wygląda się tak świeżo :] Szukam też rozświetlacza ale w kamieniu ... A co do Beauty Flash Balm to na noc użyłam 2x i rano rzeczywiście fajna buzia... taka jasna i bez zaczerwienień... ale zastanawiam się jak używać, przed kremem , po kremie ... A pod podkład używam niedużo i od razu nakładam podkład. Tez się bałam ,że się zroluje ale nic się nie dzieje :] Niektórzy ponoć nawet mieszają go z podkładem i tak nakładają:) Fajnie się podkład wbija w skórę i wydaje mi się,że przedłuża to świeżość makijażu :] Sorry laski za katowanie nie na temat :D xxx Trzeba coś zjeść... jak jestem sama to mi się nic gotować nie chce :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fijfijfijuu czytalam tez o Purelan. Teraz na szczescie juz nie musze smarowac niczym smaruje tylko brodawki po kapieli zeby jednak bol nie wrocil. xxx A powiedzcie mi co jecie np na obiad ? bo ja juz nie mam pomyslu na obiad i wogole :/ stosuje sie do tej durnej diety dla karmiacych, bo jak cos zjadlam i maly marudzil to sobie wyzuty robilam ze to moja wina :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hinskii ja na pocz tylko gotowane mieso bialy sos ryz i warzywa gotowane itp... ale tera to jem wszytsko i maly nie ma kolek. no ale jak pisalam wczesniej pije duzo tej koperkowej. ja juz nawet jak eryk mial tydz to mu dawalam troche boboticu. 3-4 krople zamiast zalecanych 8 i pomagalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziś miałam dzień :) mój mnie zabrał na obiadek do restauracji :D a później byla koleżanka u mnie z 3 letnim synkiem :) teraz zaczęliśmy oglądać film razem z moim miskiem i tatą :) także niedzielę uważam za udaną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×