Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

MAMA2013 a kiedy pojawiać Ci się zaczęły rozstępy ? xxx MoniaZbrzuszkiem ja poznałam płeć na 95% w 16tc w PL, potem potwierdziłam w 20tc w UK :] xxx Anetucha mi też mówią,że bliźniaki i też mnie mega wywaliło już... a co będzie za 2 mies? Na bank dobije do 120cm... Więc poorania się też spodziewam ... Może miałaś też dużo wód płodowych albo łożysko na przedzie ? xxx andziulka007 to jednak mój 'klocuch' mniejszy od Twojego więc tylko się potwierdza,że wielkość brzucha nie jest odzwierciedleniem tego, co w tym brzuchu siedzi:) xxx MoniaZbrzuszkiem ... własnie...po 16tc jest wiarygodne bo wcześniej jest taki kikut i wszystkie bobasy wyglądają jak chłopcy , dopiero potem się wszystko formuje :] No chyba,że bez kitu jakiś mega dobry sprzęt jak mówi (nie)mądra ale ja nie słyszałam o czymś takim. xxx andziulka007 mój fotograf wraz z aparatem jest w PL więc zrobię dopiero jak wróci (a wraca w pon.) . Brzuch oczywiście nie opadł jakoś strasznie bo wtedy bym już torbę pakowała ale jest niżej bo nawet lepiej mi się oddycha (ogólnie brzuch mam bardzo wysoko) i majtki musiałam dziś podwijać a wcześniej nie musiałam tego robić :] xxx (nie)mądra właśnie mnie wystraszyła z tym,że już mogę rodzić...Cholera dopiero 32tc ... bez przesady :] Wózka nie mam :D Ani spakowana nie jestem;) xxx Po tym szczepieniu jestem ospała cały dzień :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(Nie)madra i Majoweczka czy Wy po tym lezeniu jak troche pochodzicie to jestescie takie slabe??? Bo ja juz nie wiem co mi jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA2013 opowiadaj :] Wygadaj się Nam, Ulży.... Andziulka007 ....ja tak mam....jak dłużej poleżakuję, poodpoczywam to potem masakra... po schodach mi ciężko wejść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalka napil sie %%%%%%% i zaczyna wszukac we mnie wad, oczywiscie krytyka, jaka to ja jestem beeeee a on jaki super zajebisty ideal.... :/ :) nienawidze tego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA ojej wspolczuje... Moj tata jak pil to zawsze tak mamie wygarnial to straszne... Moj Arek na szczescie jak sie opije to mu sie raczej imprezy wlanczaja albo idzie spac ale nie marudzi bo bym go chyba zabila... Raz kiedys na poczatku tak zrobil i wyjebalam go z domu na drugi dzien wrocil na kolanach z bukietem roz i mowil jaki z niego palant :p wiecej tego nie powtorzyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA2013 ...i co niby takie be w Tobie ? Mój A. jak się napije to potrafi zrobić kłotnie rozwodową z faktu,że ja wyciskam pastę do zębów od środka tubki a nie od dołu :D Od tamtej pory mamy oddzielne pasty :D xxx andziulka007 dokładnie tak się czuję :] a im więcej działam , śmigam to jakaś bardziej pełna sił jestem :] bejbe ktory Ty tydz w ogóle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka tak, dlatego mam wrażenie ze jak się rozchodzę to lepiej się czuje niż jak leże i potem wstaje, no ale tak ma być podobno.Jeszcze mnie brzuch pobolewa w dole :o wcześniej tak nie miałam. Spakowałam już torbę do szpitala :) mam przygotowane nawet dla małego rzeczy .Lepiej zrobić to teraz samemu niż potem kogoś prosić i nie będzie tak zrobione jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30tc ... Jeszcze 10 przedemna śle wszyscy nastawiaja mnie ze wcześniej bedzie... Chociaż te 7 tyg niech jeszcze posiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide spac, pzy okazji porycze troche w poduche, zwykle placze pod prysznicem, ale ze to mam juz za soba to zostaje poducha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tata jak sie napil to sie smial. jak bylysmy male to go nagrywalysmy bo szedl do lozka, zdejmowal ubranie, trzymal sie sciany i smial sie sam z siebie :D a chris nie pije (chociaz walimy teraz po piwie). raz widzialam go pijanego jak go moi polscy przyjaciele w zakopanem dorwali ale przepil ich, a jaki dumny byl, ze z polakami sobie poradzil. zawsze myslalam, ze angole na lunch ida na browar do pubu, pozniej po pracy a dopiero pozniej do domu. na szczescie on tak nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam nic kupionego jeszcze :p w weekend może popiore ciuszki dla malucha co dostaliśmy to później powoli sobie poprasuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA nie lam sie. faceci to idioci a Twoj to nawet bardziej niz przeciety. odpyskowalas mu chociaz? ja zawsze po bylych jego jade ;D pewnie nie potrafil sie zachowac, dlatego jest teraz ze mna i jesli sie nie poprawi to bedzie zmuszony szukac kolejnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA powiedz mu żeby się odjebal i tyle a nie będziesz jeszcze przez pajaca płakać niech spieprza i się kolegów czepia a nie Ciebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoszonowa ty chyba pisalas o polskich ciastach w polskich sklepach nie? ta krowka co kupilam przed swietami byla stara i wyobrazcie sobie, ze te ciasta co byly z kroka na polce nadal tam sa... kurwa ale jest glupia. pewnie gdybym nie kupila krowki to bym teraz salmonelle kupila... X a tak zeby sie wygadac to chris dostal dzis podwyzke... 30 funtow minus podatek na miesiac... za taka robote co on odpierdala dla tej firmy. w pol miesiaca robi profit jego rocznych zarobkow. a oni mu 30 funtow. ehh mi kiedys Alan mowil, ze dostane podwyzke. i dostalam 2 pensy na godzine. smiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA2013 wytrzeźwieje to pewnie mu głupio będzie... a Ty nie płacz przez pajaca .... :/ xxx Anetucha mój A. pije tylko jak jakaś impreza jest czy wyjście...Nie wyobrażam sobie Go by np. siedział w domu i pił browara :] Ahhh...a przed ciążą sobie robiliśmy meetingi alkoholowe podczas gotowania ;) Suuuuper było :]Ale już mi za Nim tęskno....tydzień się nie widzimy.... Jeszcze 3 dni :] xxx Anetucha ja często kupuje (od kiedy w ciąży jestem) ciasta w pl sklepie :) I zawsze wszystko było ok...ale zawsze sprawdzam daty bo nadziałam się kilka razy na produkt po terminie. Powiedz palantom,że trują ludzi i niech daty sprawdzą :/ To Polaków sklepów? U Nas większość ciapoli ma polskie sklepy (o ironio!) xxx (nie)mądra masz chęć napisać co ze sobą bierzesz?:) Ja pakuje się w weekend albo w nast. tygodniu:) xxx Anetucha ja dostałam podwyżkę ...o całe 26p za godz :D Ahahahaha :D xxx andziulka007 ja chyba też się obejrzę :D w ogóle jestem taka blada,że ojajebie :] bleah :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoszo biore dla siebie 1.2 koszule jedna do porodu taka starucha z primarka i 2 do karmienia +szlafrok 2.2 paczki podkladów poporodowych tych do gaci-mam nie chwalić sie ze je mam bo daja jakies fajne 3.4 pary majtek jednorazowych z siateczki 4.2 sztuki podkładów na łóżko- tak jak z tymi poporodowymi-tez dają 5.2sztuki podkładów do przewijania 6.laktator już mam wysterylizowany i spakowany 7.dopakuje te staniki z allegro jak przyjdą 8.wkładki laktacyjne avent i syliconowe 9.nakładki do karmienia 10 klapki do chodzenia i pod prysznic drugie 11.ręczniki 2 sztuki 12.ręcznik papierowy 2szt. 13.papier toaletowy 14.Lactacyd 15. kosmetyki woda sztućce itp dopakuje jak już bedzie pora :) x dla Leona 1.paczka pieluch pampers 1 2.paczka chusteczek mokrych 3.kremik z filtrem 4.alantan w zasypce i bepanten 5.mała buteleczka spirytku 70% do pępka 6.waciki i pałeczki do noska bo nimi tez pępek bd pielegnować 7.4 pieluchy tetrowe 8.ręczniczek z kapturkiem 9.czapeczka 4 kaftaniki ,4body,4śpiochy podobno na każdy dzien 1 ma być komplet,czapeczki 2szt, skarpetusie mam i niedrapki -ale zabraniają w szpitalu ich używać i rożek mi się suszy- też biorę 10 nie wiem czy sól fizjologiczna bedzie potrzebna ale spakowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbyście miały kiedyś ochotę w polskim sklepie kupić kiełbasę z dzika to uważajcie na zawarty w niej śrut ;) M miał taką sytuacje jak bylam ostatnio w uk.Kupiliśmy kiełbasę z dzika -30ł/kg wracamy do domu kroi i ją w plastry i nagle nóż mu sie zatrzymuje właśnie na czymś takim podobnym do śruta ! My mamy sporo sklepów polskich należących do polaków na szczęście ;) ale najlepsze to delikatesy mamy w dzielnicy 200m od domu ;) zaopatrzone lepiej niż nie jeden sklep w Polsce :) ale szacun za odwagę kupować ciasta w PL sklepie :D ja się boje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spać nie mogę ... Nogi mnie strasznie bolą :( mały od kilku dni niesamowicie się wypycha :p robią mi się takie góry śmieszne na brzuchu :D no (nie)mądra to juz naszykowana jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki (nie)mądra :] Mam w planach prawie to samo i wszystko mam już kupione :) Jakiej firmy masz laktator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×