Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Chcę spakować jeszcze smoczusia i krem na rozstepy X Dziewczyny któraś z Was brała omege3 w tabl o nazwie Novocardia? Aptekarka mi dała i nie wiem czy wiedziała że dla mnie, a był lekki popłoch i zapomniałam się dopytac... Na ulotce nic dosłownie nic nie pisze odnośnie kobiet w ciąży... Tylko zalecenie dla osób dbających o zdrowie, osób starszych i dla palaczy... Normalnie się waha, żeby to użyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie potrzebuje waszej porady. Chcialabym juz z Piotrusiem wyjsc na dwor i tu mam dylemat w co mam go ubrac?poradzcie cos albo powiedzcie w co wy ubieralyscie ubieracie dzieciaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinskiturysta ja to raczej nie pomoge :( Ale tak sobie myślę, że jakiś kombinezonik czapeczka i kocyk w wózku powinny wystarczyć. Tak Tomka siostra ubierała Zosię, a wtedy było chłodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem po wizycie i szyjka bez zmian 2cm zamknięta cieszę się bo bałam się ze się skrocila albo rozwarla. Byłam na zakupach oczywiscie w rossmanie zostawilam 50zł a nic nie kupiłam :p a i kupiłam Lovele do prania.tych maleńkich ubranek bo dzidziusia akurat nie było :) dzisiaj wstawie małe pranko :) Mooniaa pokaźna lista ja jeszcze nic nie mam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulka to super, że wszystko w porządku, oby tak do końca :) Idę dzisiaj do fryzjera i chyba obetnę włosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulka ja też nie miałam do wczoraj ;-) X Hinski ja tez mysle, że kombinezon nie za gruby, czapeczka i kocyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś się biorę za torbę do pakowania :) Nie wiem ile wziąć ubranek dla dziecka ... w UK dużo krócej się jest w szpitalu niż w PL ... I nie wiem czy brać swój smoczek i butlę...na wszelki wypadek:] Planuję wziąć dwie torby, jedna dla mnie, druga dla Majki...będzie wygodniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jezuuu jaka przepiękna pogoda, byłam na dworze ze 2 godziny i wcale nie chciało mi się wracać :) Dzisiaj przechodzę sama siebie. Zachciało mi się bigosu z kiszonej kapusty więc poszłam do warzywniaka a tam moje ukochane ogóreczki małosolne i też je kupiłam :D hahaaha :D już w drodze z warzywniaka próbowałam czy dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa nie... nie zapomniałam nazwałam je podkłady poporodowe :P Wyślę Wam sajgon z przeprowadzki i mój brzuch z 33tyg goły :P Jest tak gorąco, że konam... Kocham gorąc ale nie w stanie dwupaku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Andziulka to już niedługo mnie dogonisz 16:) w końcu doszły nowe zdjęcia na pocztę X Oczywiście wyślę zdjęcia już takie wysztyftowane po zakończonym remoncie, takie przed i po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moooonia86 , myślałam,że podkłady poporodowe to te na łóżko :) Zachęciłaś mnie i ja spakowałam na razie torbę dla siebie ... - 2 koszule rozpinane - klapki pod prysznic i zwykłe kapciochy - ręcznik duży (czarny:D) i turban na włosy - kosmetyki pod prysznic w mini wersjach - husteczki nawilżane - pomadkę nawilżającą (ponoć must have bo od wciągania gazu usta są maga przesuszone i pękają do krwi) - ooo wlasnie sobie przypomnialam,ze zapomnialam o szlafroku:D Adrian bedzie zadowolony jak sie zniszczy bo mowi,ze jest okropny :D babciny :D fajny jest...polarowy w kropki:D - podklady na lozko (5 w paczce) - podpachy maternity (maxi i mini :D) - wkladki laktacyjne (6x2) - nakladki silikonowe (nie wiem jak ich sie używa...czytałam instrukcję i nie czaję :D Help me!) - wysysacz sutków :D - dopakuję jeszcze Tangle Teezera do czesania - dokumenty też do dopakowania - ubranie sobie naszykuję na wyjście i A. przywiezie z fotelikiem - stanik do karmienia Jutro będą rzeczy dla Majusi :] Także uzupelnię listę :D xxx No niee...zima to marudzą.... gorąco- jęczą :D Nie dogodzisz :D Ale w ciąży jesteście to się Wam wybacza :P U mnie dziś za to napier*** deszczem, słodko :D xxx andziulka007 ja ze swoim spaniem sama siebie przerażam.... do 12:00/13:00 ...z przerwą godziną/ dwu o 5:00... Andziulka to przegoniłaś mnie :P U mnie 12kg na plusie :P xxx Przyszła mi wanienka Flexi Bath z supportem :) Smieszna...maleńka :) Kompaktowa :D xxx Co macie na obiad ?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja malego ubieralam w body spioszki dres i kombinezon a dzis w body spiszki i tyle przykrylam go kocykiem bo goraco u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooonia86! Jak Ty masz nisko ten brzuszek :) Wrzucę w weekend też jakieś moje nowe ;) Ja nie wiem gdzie te Twoje 16kg :]I coś o rozstępach wspominałaś...pfff :P Ładna lodówka :) Like it! :) I w ogóle chyba duży macie ten domek :] Ten kolor zielono-limonkowy jest identyczny jak u nas w kuchni:) Lubię go :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama2013 no właśnie zastanawiałam się nad laktatorem ... Zapytam polożną bo słyszałam,że w szpitalu są ... A możesz mi napisać jak bezmózgowi jak się używa nakładek silikonowych ? Bo na instrukcji jest napisane aby wywinąć na druga stronę i coś tam coś tam ... One zasysają sutka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoszonowa planuje zrobic rogaliki ale tej marmolady nie znalazlam. w necie napisali zeby odparowac dzem, ale jak to juz nie napisali x monia podobno tantum rosa swietna sprawa. ja w uk musialam sobie radzic szarym mydlem i woda z sola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha1212121
1 córka 2.08.2010 a 2 córeczka na 9 wrzesnia 2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj mogłam sis powiedzieć albo A. aby mi Tantum Rosa przywieźli... Własnie Anetucha miałam pytać czy myłaś pipkę po porodzie :/ Czyli mówisz nic tu ciekawego nie znajdę:/ xxx Rogaliki z marmoladą...jaaaacie :]Szalejesz ;) Ja antytalent jestem do pieczenia :P :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha a w Weitrosse czy jak to tam się pisze nie było? x Szoszonowa mnie się wydaje, że ja mam od początku tak nisko, więc mnie nie rusza :P Właśnie montowaliśmy prysznic... Mały ma swoje nowe doświadczenie na koncie ;D Mieszkanie 54m2 nie za duże, nie za małe... W sam raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju wyciągnelam te ubranka i jest ich masa :p myslalam ze bede musiala cos dokupic ale ubranek mam narazie tyle ze nie wiem gdzie je wloze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja nawet nie wiem gdzei tu jest waitrose. bylam tam raz w zyciu ;) poszukam w polskich sklepach a jak nie bedzie to online... dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia zmniejszaj zdjecia bo Cie kopne w d! :) swietne masz kolory scian! serio! chyba sobie tez takie zrobie :D bez jaj x wpisywalam haslo z liczba 2015 i mysle co jest! czemu zle!! ;D X jak ja bym sie chciala z wami wszystkimi spotkac!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powielam pytanie, pralyscie poduszeczki do wózka i lozeczka? A drugie czy ktoś z Was używał omega 3 o nazwie Novocardia? X Anetucha nie ma za co, jeszcze chyba w Tesco można ją dostać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×