Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Majóweczka, teoretycznie 9 miesiąc zaczyna się od 32tc jeśli liczy się tygodnie ciąży od OM :] Ciąża trwa 40tc = 10 mies :P :] Mycie okien to Ty może sobie daruj ... Na spacer idź :] xxx Mamy, któreś z Waszych bąbli miało ciemieniuche ? xxx andziulka007 mi się podoba trzeci :} Cholera też się musze wziąć za wózek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj przetrzepałam allegro z tymi wózkami :) a później doszliśmy do wniosku że jak się mały urodzi to dopiero zamówimy bo nie ma narazie za bardo gdzie go trzymać :) a i tak przez kilka dni nie będziemy chodzić na spacery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj po co to miesiącami liczyć :D Wiadomo też ,że liczymy od OM a podczas miesiączki w ciążę nie zaszłyśmy więc to umowny termin:P No i 40tc to przecież nie 9 miesięcy :P Bezpieczniej tygodniami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa no rośnie rośnie właśnie :D aż się ostatnio G zszokował, że widać już nawet w bluzkach :) bo ja chodzę na luzie z brzuchem wywalonym :D trochę jak ci kosmici od kawy z Facetów w Czerni :D A teraz przynajmniej zaczynam czuć, że będę mamą :) dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulka ja kupowałam takie specjalne ściereczki co się je wrzucało i robiło pranie i pralka była jak nowa... Ale to w UK :/ xxx MoniaZbrzuszkiem ja to całą ciążę nosze dopasowane bluzki i się chwale brzuszkiem :P Potem trzeba będzie go ukrywać:D xxx Mama2013 i co masz na ciemieniuchę ? xxx Dom wysprzątany :] Czekam na A. :] Właściwie wczoraj już wysprzątałam ale przyszła znajoma z dzieckiem 2,5 letnim i musiałam sprzątać od nowa bo wszystko było w czekoladzie, łącznie z materacem na łóżko i wszedzie walały się płatki ... Trochę sie wkurzyłam , chyba coś nie tak ze mną, w końcu to dziecko ale wysprzątanie domu w moim stanie i mus zrobienia tego od nowa ... ehhh...:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa ja mam kilka takich koszul w których w sumie nic nie widać ale i tak chodzę póki co w tym co mam. :) tylko większość spodni mi się nie dopina już :D albo zapina ale nie mogę oddychać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak na sekunde pozniej wejde i postaram sie cos napisac, teraz mam pytanie do MAMALUTY, Ty tez mialas CC powiedz mi kiedy pierwszy raz, wspolzylas ze swoim M? a i jeszcze jedno kiedy bylas na 1 kontroli, bo jeden lekarz mowil mi za 10dni a drugi za 6tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ciemieniuche mam parfine, smaruje go nia i zaczesuje pod wlos stosunek w 5tc, wizyta po 6tyg a z ta wizyta zalezy chyba od szwow, ja mialam rozpuszczalne, dlatego po 6 tyg a Ty jakie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mam rozpuszczalne, po cc obcieli mi tylko takie 'wasy' tzn na koncach ciecia wystawaly mi takie szureczki i to mi ciachneli. Ja myslalam ze szyje sie tak zwanego buta ze szwy na wierzchu a tu patrze a tu tylko 2 sznurki. Xxx Ja mam taka straszna ochote na sex ze masakra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinski na razie sama mam celibat już 10 dni bo mój w PL był :] Dziś wraca :] Ale co to za frajda jak możesz leżeć co najwyżej na boku i czujesz się jak wieloryb ?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny proszę was ja od miesiąca mam celibat i tak już zostanie pewnie do rozwiaxania także ni mówcie nic o chcicy dobrze? :/ ale mój synek najwazniejszy ja wytrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetucha dalej nic z tym seksem ?:> a w ogóle przed ciążą wszystko było ok? Mój niby gada,że w ciąży jestem,że tak dziwnie itd. ale i tak nie ma z tym większych problemów i min,. raz w tyg coś sie dzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×