Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

ja wiem, że może u mnie nie widać tego brzucha i dlatego tak może być, ale mój G twierdzi, że nigdy nie sądził,że kobieta w ciąży może go tak pociągać :D no i mam co chcę praktycznie codziennie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co jak no musi sie trzymac to sie trzyma nie ma innego wyjscia :p normalnie jak milo dostalam 240 zl zwrotu za te 6 dni w szpitalu z PZU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaZBrzuszkiem ja tez tak mialam moj nie ma problemu czy ja jestem w ciazy czy nie :) ale teraz mam zakaz od lekarza przez skurcze i krotka szyjke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coz musimy dac razem radę :) ale powiem Wam ze sie ostatnio bardzo podejzliwa zrobilam co rusz to pytam gdzie idzie albo gdzie byl i z kim hehe paranoja jakas ale to raczej te hormony :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa nic sie nie ruszylo, moze dlatego, ze klocimy sie troche czesciej... eh. monia z brzuszkiem mojemu sie odechcialo kolo 30tyg ciazy, wczesniej nie bylo problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki, ja już po przeprowadzce... W sumie jej za bardzo nie odczułam, bo mieliśmy silną grupę pod wezwaniem :-P jeszcze sporo czasu upłynie za nim mieszkanie będzie na pico bello... Na ten moment mamy zrobiony pokój małego i gościnny, brakuje tylko fototapet oraz łazienkę, dziś dotarł prysznic i kompakt wc. A jeszcze w proszku jest kuchnia, sypialnia i korytarz... Kuchnia będzie zrobiona 15-16maj pod zabudowę (wywalczyłam;-) i będzie za 4500, no chyba że wytarguje mniej... X Na kamień w pralce ponoć wlewa się dwie butelki octu i wstawia się na gotowanie.. X Szoszonowa dzięki jesteś nieoceniona :-* jutro idę do gina ;-) jak dam radę to napiszę co i jak :-D X Ja od lutego może kochałam się z moim mężusiem 3-4razy, a w ostatni weekend to myślałam, że mnie rozerwie i zaczęłam się bać... Bo jeśli sprzecior po dwóch mcach nie ruszania ledwo się mieści to jak bobas wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha mam nowe rozstepy pod lewym bądź prawym poldupkiem kilka pionowych czerwonych pręg:'(:'(:'(:'(:'(:'( udziory tak wypełnione celulitem, że nie mogę na siebie patrzeć :'( będę się modlić, żeby się wsysły ... Ponoć cuda się zdarzają... X Anetucha współczuję... Może wyluzujcie troszkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam zaległości... :O Napiszę po krótce: Szoszo, eee tam od razu sierota, źebyś mnie nieraz widziała jak walczę z bronzerami i się wkurzam, bo nie nawidzę jak robią plamy :( Może rzeczywiście gryzie się z tym podkładem... Piszesz, że najlepiej Ci w róźu chłodnym, matowym, ale masz na myśli, róż jako róż i moze być każdy chłodny, matowy, nawet np. brzoskwinia czy róż jako kolor? ;) Muszę koniecznie spróbować tej maski pod podkład :) Aa właśnie, a wtedy też kładziesz krem przedtem? XXX Andziulka, ja używam emulsji do kąpieli Balneum i kremu do buzi i ciała Oilatum Baby. Do pupki jak dla mnie najlepszy Bepanthen Baby, tylko konsystencję mógłby mieć fajniejszą, bo trochę się lepi XXX Hinski, ja też na początku podchodziłam dość rygorystycznie, tzn. gotowane mięso, ziemniaki, ryż lub kasza gryczana, doo tego gotowana marchewka lub buraczki, na śniadanie biała bułka z prawdziwym masłem i szynką no i odstawiłam cały nabiał, bo byłopodejrzenie koleku małego i rzadnej surowizny. Teraz obiady właściwie jem takie same, ale za to wpieprzam słodycze (te bez czekolady i orzechów) i mam wyrzuty sumienia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keysy, okrutną konsystencję ma ten Penaten a mały już z 5 razy wsadził w niego nogę :D Bieli jak Sudocrem :) Teraz chyba spróbuję tej Ziajki :) Ja nie używam tabsów, tak naprawdę to dopiero parę dni temu mieliśmy drugi pierwszy raz ;) Jak zwykle przerywany ;) A dlaczego woda przegotowana się nie sprawdziła? XXX Szoszo, Alan na szczęście nie miał ciemieniuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMY karmiąće piersią, wszystko u Was ok w tej materii? Mi przestał działać jeden cycek :( Od kilku dni widzę, że Alan odchyla głowę do tyłu i ciągnie mnie za sutek, potem puszcza i tak odnowa i nie słyszę, żeby łykał :( Ale jak nacisnę sutek to jest mleko... Z drugą nie ma problemu :( Co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo, zrozświetlaczy mam 1000 ;) Fajny jest Lorac Spotlight, jutro spojrzę na ten swój dobytek i może coś wynajdę ;) Teraz tak sobie pomyślałam, że pewnie z tym różem chodziło Ci o kolor, bo w sumie brzoskwiniowy raczej nie jest chłodny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A. wrócił i się nacieszyć sobą nie mogliśmy :] Niestety poszedł już do pracy na 6:00 a na Jego budzik znów obudził się mały potwór... i kazał mi iść na dół po winogrona, banana i jogurt :D I teraz spać nie mogę :/ xxx Mooonia86 gratuluję przeprowadzki:) I dawaj koniecznie znać jak wrócisz od lekarza co tam jak tam;) Ja te informacje Twoje traktuje personalnie do mojego bąbla :D Mooonia86 miałam takie same myśli wczoraj: że skoro jest problem po kilku dniach abstynencji to jak tamtędy ma bobas wyjść ?:D xxx Fijiji....chodziło mi o róż koloru różowego:D Pogrzeb w rozświetlaczach please :P Skłaniam się ku The Balm Mary Lou Manizer....wiesz coś? Masz ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa Moonia86,pamiętam jak dziewczyny pisały,że ten cellulit ciążowy zniknął :P także bądź dobrej myśli ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fijfij dlatego ja do pupci uzywam sudopanten ma super konsynstencje, ladnie sie rozprowadza, to taka mieszanka sudokremu i bepanthenu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fij jak kto woli a ja wlasnie lubie ten penaten ze wzgledu na komsystencje bo dlugo zostaje na pupci. e jak ci mleko leci to ci nie wysiadl. ale podobno jest jakis tam kryzyzs laktacyjny czeo ja jeszcze nie zauwazylam. eryk np robi tak iweczorem jak jest karmienie do spania. zasysa puszcza zasysa puszcza i tak w kolo. na koniec zasysa i nie puszcza i wtedy wiem ze spi... niby tez jest tak ze dzieci wola ssac lewa albo prawa piers ktora im badziej przypasuje. moze twoj ma takie upodobania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) MoniaZbrzuszkiem ładnie Ci rośnie :) ja muszę też w końcu zrobić sobie jakieś porządne zdjęcie :) Dzisiaj mam nadzieję, że dzień w pracy szybko mi zleci :) a o 14:30 do domku, a potem do kościoła, siostra ma bierzmowanie, a ja jestem świadkiem. Może nawet jakis mały spacerek uda się zaliczyć, znów jest śliczna pogoda :) Mooniaaa86 gratuluję przeprowadzki, tylko się nie przemęczaj za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carolajana tak baza jest od 1 dnia. a eryk tez nic na glowce nie mial jeszcze. a to nie wychodzi dopiero jak sie ciemiaczko zrasta/ musze poczytac o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciemieniucha miedzy 3-6 tyg podobno. to eryk niemial. a wczoraj skorzystalismy z cudnej pogody i maly pospal na dworze a mamusia uporzadkowala dzialke. dzis tez idziemy pracowac :) spal jak aniolyszek na ttym swiezym powietrzu. a ja wreszcie moglam zrobic cos innego niz scieranie kurzy i obiad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) dzisiaj mam mojego miska od rana w domu aż dziwnie tak :p zjedlismy razem sniadanko :D idzie do pracy na 12 bo rano miało nie być tam prądu za to wróci pewnie wieczorem... Ale robię dziś kolacyjke carbonarre :D to będę miała jakieś zajęcie :) Sode używam nieraz do pralki ale sprobowala bym z tym octem ile go wlac? Wstawić pustą pralkę z tym octem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulka pustą, pustą... Ja słyszałam 2butelki octu i wstawiasz na program z 90stopniami... Na Gotowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Ale przepiękna pogoda :) xxxxxxxx Carolajna87 dziękuję,to czekam teraz na Twoje foto :) xxxxxxxx wizyta u gina zaliczona :) początki 14 tygodnia :) 20dag na + od ostatniego ważenia (06.03) :D i w ogóle wszystko w porząsiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Carolajna ten antidotum się wyplucze :D czajnik też odkamieniam octem :) zobaczę jeszcze co tam ciekawego w wujku Google jest napisane :D byłam zalozyc konto w banku wkońcu bo teraz kilka lat nie miałam bo jakoś nie było potrzebne korzystałam z miska konta :p ale teraz to zwolnienie z zusu ma przychodzic to musiałam założyć :) Hehe rozwijam się na nowo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×