Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

(nie)mądra no w końcu :) A co Ty robisz, że nie masz juz dla nas czasu? :) Szoszonowa chodziło mi o Graco, pare spacerków z Zosią zaliczyłam i to mnie wkurzało strasznie, że on taki sztywny. Mnie wkurzało w moich włosach, że jak umyję i wysuszę to sterczą na wszystkie strony, a jak wyprostuję to smętnie wiszą więc obcięłam jak kiedyś :) A kolor jakoś tak wyszło. Wychodzę z założenia, że to tylko włosy, odrosną. Ale w pracy usłyszałam dużo pozytywnych komentarzy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra* - ja mialam caly czas I stopien. W sumie nawet dzis gin mowi "Lozysko pierwszy stopien, no nawet powiedzialbym drugi" podobno w trzecim trymestrze lozysko II stopnia to normaa ale moze ktos lepiej sie na tym zna io sie wypowie ;) xx Szoszonowa - oby bylo tak jak mowisz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fijiji... to masz tak samo jak ja, też nie widzę siebie w ćwiczącej w domu :D Chociaż aerobiki to też nie dla mnie :P Ja od 14 roku życia grałam w kosza :P Gry zespołowe to jest to:D Hehe... ja umiem tak palce rozszerzać jak Ty i Alan tylko na prawej stopie :P Co do rozświetlacza to ja właśnie nie chcę wpadającego w złoto :( Dobrze,że mi napisałas :] Chce własnie taki perłowy, zimny ... Obczaję te , o których napisałaś, dzięki :* Ja właśnie takie oczojebne roże lubię to nałożysz delikatnie na policzki i wygląda się bardzo świeżo i dziewczęco ;) Z chęcią bym wspomniała ginowi o mojej dolegliwości tyle,że ja tu do ginekologa nie chodzę tylko do położnej :/ A dla nich wszystko jest ok:] Jak miałam ból w dole brzucha i skracającą się szyjkę to też było normalne i wszystko fine :/ xxx (nie)mądra gdzie Ty się szwędasz ?:D Ja miałam łożysko II st. w 28tc ;) I lekarz nie mówił,że coś nie tak ... No ja mam z Medeli nakładki i tam właśnie jest napisane aby wywrócić je prawie na lewą stronę i wtedy przyssać i się same zasysają ... Albo jakimś głąbem jestem ;) Ale spoko, znajdę na youtubie :P xxx andziulka007 ja małej też piorę w 40*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szosz jest co robić po prostu :) porządki,segregacja żebyśmy się pomieścili oporządzanie dla młodego, zaraz chce odpalić sterylizator żeby wysterylizować już laktator i butelki i zapakować. x o łożysko dopytam się u lekarza w takim razie,bo mam II stopień a natrafiłam na ogólnym na topik jakiejś panikary w tym temacie i się przejęłam ;) x dzisiaj i ja odwiedzę fryzjera :d ale tylko grzywę podcinam,farbowałam w tamtym tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do prania to sie nie sugerujcie mną, ja po prostu mam na tym punkcie kuku mamuniu :D no i musi być gotowane i prane w wys.temp. wyobrażam sobie jak małe chinskie albo tureckie łapki najpierw w dupce sobie grzebały albo w zębie i potem dotykały tych ciuszków przy produkcji i mam wizje tropikalnych chorób i robactwa hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick----------------------Imię-----------Wiek----------M iasto/Woj.----------TC----Imię/Płeć nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow i eckie-----------9---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19---------Warszawa (na razie)---14--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dań sk-------------18--------------? andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódz kie--------------31------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------33---------Leon Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko po lskie-----------33----Norbert Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----33--------Maja _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------35-----------Zuza Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok--------------34-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24----------Ok.Kra ko wa------------39----------DZ MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 5 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarp ackie----Ksawery----10 tyg Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan--------9 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odz kie----------Alicja------------- keysy2121-------------Kasia--------------21------------M ogil no----------Eryk-----1 msc 2 tyg 4d Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------l ubuskie----------Piotr------1tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoszonowa kupilam dzis wozek w tesco za 5 funa! :D poszlam po lunch a wyszlam z wozkiem. w sam raz na jej mala dupe ;D niech no ja znajde link http://www.tesco.com/direct/kiddu-tot-lightweight-buggy-blackred/347-3422.prd?pageLevel=&skuId=347-3422 przecena byla w tesco ;D w sam raz miesci mi sie do "bagaznika" bo bagaznik mam na dwie reklamowki z zakupami i jak gdzies jade a nie chce pchac tego wielkiego na tylne siedzenie to bede miala ten! ;D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha za ile ?:D Chyba coś Ci się pomieszało :D no ja jeszcze spacerówki nie potrzebuję :P Gratulacje udanego łowu :D xxx (nie)mądra następnym razem daj znać,że wszystko ok bo ja już u Ciebie wizję porodu miałam:D I straszysz mnie tymi porządkami, sterylizacją i wszystkim...mi się wydaje,że jeszcze tyyyle czasu :D Daj znać co z tą starością łożyska :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki tu spokój dziś :p Anetucha gratuluję udanego zakupu :) ją się chyba zaraz uspie bo nie pospalam wczoraj znów miałam koszmary... Także dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mordę jeża, wcięło mi posta :( XXX Szoszo, Moniaaa, mówię Wam, że jak się przyzwyczaicie do prasowania tych małych ciuszków to potem będziecie wybrzydzać na chałaty swoich facetów :D XXX Szoszo, to jak lubisz oczojebne to obmacaj w perfumerii tego Diora :) A jak Ci się sprawdza Tangle Teezer? Zapomniałam o tej Twojej położnej, nie no chory temat :O A jak by się poszło prywatnie do gina to odmówiłby zbadania tak jak w PL? XXX Hinski, jak była temp. na plusie to ubierałam w body, bawełniany pajac, polarkowy (lub inny grubszy) pajac z kapturem, czapka i koc. Jak było chłodniej to kombinezon, grubsza czapka XXX Allegrowiczka, uuuu to już niedługo :) Chociaż ja urodziłam tydzień po odejściu czopa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick----------------------Imię-----------Wiek----------M iasto/Woj.----------TC----Imię/Płeć nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow i eckie-----------9---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19---------Warszawa (na razie)---14--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dań sk-------------18--------------? andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódz kie--------------31------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------33---------Leon Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko po lskie-----------33----Norbert Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----33--------Maja _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------35-----------Zuza Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok--------------34-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24----------Ok.Kra ko wa------------39----------DZ MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 5 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarp ackie----Ksawery----11 tyg Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan--------9 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odz kie----------Alicja------------- keysy2121-------------Kasia--------------21------------M ogil no----------Eryk-----1 msc 2 tyg 4d Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------l ubuskie----------Piotr------1tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoszo - nic sie nie martw jak coś by się działo to mam internet w komórce i na pewno pomiędzy skurczami bym napisała hehe :D Wiecie co, dopiero teraz do mnie dociera jak już blisko i zaczynam się bać - na samą myśl dostaje palpitacji i nawet isoptin nie pomaga hehe :D Zamówiłam pieluszki http://greenty.pl/pl/5-sklep ciekawa jestem ile prawdy w tym co piszą w sumie nie kasa jak za pampersy a sprawdzić można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fijiji.... jakby była mozliwość w ogóle iść do ginekologa prywatnie to już bym dawno było pare razy :) Tutaj nie ma prywatnych gabinetów ginekologicznych ... :/Mogę jechać do Manchesteru(mam najbliżej... jakieś 150km) do polskiej kliniki ginekologicznej ... koszt z dojazdem wyniesie mnie jakieś 200f ...to jest tygodniowy urlop w PL... Dlatego w 28tc poleciałam do PL na usg i przy okazji odwiedziłam rodzinę :] Moja koleżanka miała problem z 13letnią córką... dziewczyna ewidentnie miała problem na tle hormonalnym ... była bardzo owłosiona, miała brodę! Nogi jak u faceta ... Do tego nie mogła schudnąć a prawie nic nie jadła.. w UK zrobili tarczycę i wszystko ok... Jej mama miała też problemy z bólami brzucha, podbrzusze jej puchło a o usg ginekologiczne nie mogła się doprosic (GP jej zasugerował,że może jej zrobić...teraz, od ręki:D a GP to jak u nas rodzinny:D ) ...Okazało się,że córka ma tyle testosteronu co facet i musi brać hormonya jej mama ma mięśniaki na macicy! Tydzien temu w PL się dowiedziały ... Ok...trochę ponarzekałam:] xxx (nie)mądra pierwszy raz widzę te pieluszki ...Ciekawe. Do mnie też powoli dociera,ze to zaraz ...i nie mogę spać po nocach... zwyczajnie się boję! xxx Dziewczyny zadam Wam niedyskretne pytanie...może już pisałyście o tym, ale nie pamietam... robiono wal lewatywę ? Tutaj nie robią i kupa na porodówce zaczyna mnie przerażać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa Fiji pytałaś o Tangle Teezer. Mi się sprawuje bardzo dobrze :] Mam długie włosy. Ale lepsza jest ta wersja podstawowa niż ta kompaktowa, do torebki :] Na początku wydawało mi się,że kawałek przereklamowanego plastiku ale jak teraz próbowałam się uczesać zwykłą szczotką/grzebieniem to masakra była...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo, to jest jakieś chore z tymi lekarzami, a myślałam, że to w PL jest dno :O Co do lewatywy to ja tak panikowałam, że mój M. zobaczy srakę przy porodzie jak jej nie zrobię.. I nie zrobiłam, i nie zobaczył, ale pewnie trochę poczuł.. :O Kupiłam taką jak dziewczyny polecały i miałam zrobić sama, bo w szpitalu tego nie praktykowali i w końcu taka byłam zaaferowana tym wszystkim że nie zrobiłam :O I jeszcze M. mówił żebym dała sobie spokój. Wyszło jak wyszło :) Też mam długie włosy, a teraz to już są tak długie i zniszczone, że się wstydzę :( Czym prędzej muszę iść do fryzjera, żałuję, że nie zrobiłam tego przed porodem :O Teraz jest mi ciężej się zorganizować :( Zastanawiam się czy sobie nie kupić tej szczotki :) A prostujesz włosy? Zastanawiam się nad jakimś dobrym specyfikiem chroniącym przed wysoką temperaturą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemądra, zawsze możesz spróbować tych pieluch, może Ci podpasują :) Pierwszy raz je widzę :) XXX Apropos pieluch. pytanie do mam: jakich używacie? Ja od początku używałam Pampers Premium Care i wszystko było ok do jakichś 6 tygodni a potem zaczęły przeciekać. Jak Alan spał na bokuto ten bok cały był mokry, bo ciekło górą. Nieraz wyłaziła też kupa. Bez przerwy go przebierałam i w dzień i w nocy. Chyba z pół godz zakładałam pieluchę patrząc czy wszystko jest idealnie, odpowiednio ciasno, wywinięte falbanki i gówno. Zmieniłam więc Newborn'y na 2 i to samo :( Ńie wiem co się stało.. Pod wpływem opinii internetowych kupiłam biedronkowe Dady i zdarzyło mi się to może ze 2 razy na jakiś tydzień :) A kosztują 20 zł mniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fijiji.... Tangle Teezer na pewno ułatwił mi sprawę z czesaniem , chociaż trzeba trochę poczesać bo on rozczesuje warstwami... tzn. dopóki nie rozczesze warstwy górnej nie łapie dolnej/ włosów pod :] Jak ktoś ma grube włosy musi się trochę namachać... Ale szczotka nic nie ciągnie i mniej wyrywa włosów... Ale żeby wpływał jakoś na kondycję włosa to niestety nie :] Włosów nie prostuję, mam proste jak druty, czasem kręcę lokówką stożkową i używam wtedy takiego sprayu różowego z Loreala do loków i chroniącego przed ciepłem... Ale nic szczególnego:/ Polecam Cię olejek Miracle oil z Loreala... Używam jedną pompkę na włosy tak od połowy i naprawdę są mięciutkie i takie lejące :] A wypadają Ci włosy po ciazy ?:> I druga sprawa.... piszesz,że nie zrobiłas kupska :D Ale ,że M. nie widział ale poczuł więc ocb ?:D Też myślę nad lewatywą ...ale pewnie tak jak i Ty zapomnę/zrezygnuję... Słyszałam też,że organizm często sam się oczyszcza przed porodem... w sensie,że ma się biegunkę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Także jak widać nie zawsze cena idzie z jakością (mówię na temat pieluch:D) ... Ja kupiłam pakę pampersów, huggisów i z Aldiego jakichś tanich bo słyszałam,że są super i będę testować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo fij o co chodzi z ta szczotką?:D bo ja żeby rozczesać wlosy to musze uzywać 100 różnych mieszanek ułatwiających rozczesywanie bo inaczej wyrwałabym je :D minus że są kręcone no i musze je prostować ale nie prostownicą mam suszarke z prostownicą jakby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra aaaa!!! masz naturalne kręcone włosy i je prostujesz ? Co za fajfus! :D Tangle Teezer, szczotka do włosów... polecam! :) Skończą się problemy z rozczesywaniem;) Wyślij chłopa do Bootsa :) Ok 13f :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoszo dawaj, zamienimy się :D kręcone włosy widzę u siebie tylko po umyciu głowy :D i tak już od dobrych 10 lat :D jak ja ich nienawidze :o w prostych to człek wygląda przynajmniej jak ludź :P Jak skombinuje kabelek do aparatu co by fotki ściągnąć to pstryknę taką z kręconką -sama zobaczysz ze jak pierwotna człeka wyglądam :P nic ino skórę z niedźwiedzia założyć i oszczep do ręki wziąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wysłałam zdjęcia mnie jako rudzielca :) Anetucha gratuluję zakupu wózka :) (nie)mądra jak ja zazdroszczę wszystkim którzy mają kręcone włosy... Moje nawet jak zrobię loki lokówką to zaraz sie prostują :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra ja bym wszyystko oddała za loki :D Kręcę je jak tylko mam czas :]Moje są proste jak druty i ciężkie i nic się z nimi zrobić nie da... Ok o czekam na fotki czupryny i brzucha bo tez obiecywałaś :] Carolajna dużo lepiej Ci w krótkich włosach :) I brzuszek się pokazał:] super :) A co do loków to miałam tak samo jak Ty...pół h i po lokach dopóki nie kupiłam dobrej loków ki niah niah ;) Grillujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa pipko nie pisz o grillu bo mam masakryczna chęć :p byłam u teściowej na imieninach ale już wróciłam mojego zostawilam jeszcze tam a teściowa mieszka przez podwórko obok :D też mam proste jak druty włosy... Kiedyś zapuscilam długie u moja przyjaciółka miała wesele to poszłam do fryzjera żeby zrobić loczki ehh 3godz siedxialam bo z jednej strony krecila a z drugiej sie prostowaly :p nawalila tyle jakiś specyfików ale i tak po godz na weselu mój misiek już mi podpinal te wyprostowane po spod :p Carolajna zrobiłam to ciasto ale jeszcze nie próbowałam :D pachnie tak jak (nie)mądra pisała chlebem razowym :D jutro planuje pojechać zobaczyć te całe targi co mielismy linka do nich dla przyszłych mam bo jest w lodzi w ten weekend zobaczymy co to ciekawego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Nie odzywam sie ostatnio bo Piotr daje nam popalic tzn mi bo ciagle przy cycki wisi, zasypia na rekach odkladam i po sekundzie jest bek... W nocy spi bo spi wtulony we mnie a w dzien masakra nie moge nic zrobic bo ciagle do mnie przyklejony. Wychodzimy codziennie na spacerek i wtedy w sumie spi. Chory nie jest bo sprawdzalam temperature kolki nie ma a i tak wyje :/ padam na twarz normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna dobrze Ci w tych włoskach :) ładnie wyglądasz :) a brzuszek jak się ładnie zaokrąglił :) Mooniaaa ja by Ci ten brzuszek już nie rósł mi się wydaje ale za to coraz niżej chyba :) kolor limonki super mam taki u siebie w sklepie w połączeniu z ciemnym fioletem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×