Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Szoszonowa ja pochodzę ze wsi więc tam się czuję najlepiej , poza tym zostawiłam tam masę znajomych wyprowadzając się rok temu do Wawy i bardzo nad tym ubolewam. Dla mnie to czysta przyjemność :) xxx keysy2121 i carolajna witam w klubie, bo ja też nie mam żadnej koleżanki w ciąży. W ogóle jak powiedziałam niektórym ,że jestem w ciąży i wychodzę za mąż to były w szoku, bo żadna z nich jeszcze o tym nie myśli. I śmieszy mnie trochę jak pytają "jak to jest" i milion pytań o ciążę na które sama nie wiem jak im tak naprawdę odpowiedzieć :D a tutaj jak was wszystkie poczytam to jakoś mi się milej robi i nawet jak coś mnie trapi to wiadomo , że któraś bezstresowo odpowie i doradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie to nie były wzdęcia ;) Ale na szczęście przeszło szybko :) No to niezłe mamusie a potem sie dziwą że dzieci używaja takich słow, masakra. Naprawdę słuchałaś w ciąży Chopina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś bym napisała ale się ugryzę w palce :D znowu będzie,że mi hormony biją hehe Co się tyczy położnych wystarczy mi jedna durna w rodzinie jak skonfrontowałam to co mówi ona z tym co wie lekarz to.... :D x szoszo specjalnie dla Ciebie kupiłam kabelek dzisiaj :P do aparatu się nie nadał ale do komórki tak :D i zrobiłam zdjęcia z szopą i brzucha o które się tak dopraszałaś :P Loki pierwszej świeżości nie są bo z wczoraj ale zawsze hehe- posyłam :) x carolajna jak coś to nospa :) połóż się i unikaj wtedy głaskania brzucha :) macica się po prostu przygotowuje już :). Ja też tak mam tylko ja już bliżej końca i tym bardziej to normalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sluchalam chopina. ja go wogole uwielbiam. kiedys caly zyciorys znalam a teraz daty z pamieci pouciekaly. ach ta starosc. andziulka pisz co na watrobie lezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hinski jak ty nie mozesz karmic to niech twoj karmi bo widze ze sie jego klata do tego nada :))))) matko jakie on ma dlugie girki. widze ze tez taki fikacz. ciagle giry w gorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keysy ja to sobie ostatnio ubzdurałam,że wezmę małego na garba i pójdę na kurs fryzjerski :D zawsze na chleb zarobie i wtedy jak by co chłop mi potrzebny nie będzie :P więc wiesz...ja już stara dupa jestem, ale Ty masz czas i uczyć się możesz co by niezależną jeszcze być.Czasem urząd pracy takie ma kursy i jeszcze Ci za nie płaci chyba z 450zł na mc :) Najlepsze jest to,że teraz już będę mieć dwie dupy z odparzeniami do smarowania :P- i po co mi to ? nie lepiej jedną? Przecie M delikatesik jak się upał robi i do roboty idzie to mu się dupa odparza i trza smarować sudokremem :P do tego jeszcze Leonowi niech coś dojdzie :P x Mam już te pieluchy z zieloną herbatą całkiem całkiem mają wszyte liście herbaty :P przynajmniej tak to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie madra owszem poszla bym na kursy i staze ale tu nie mam meldunku i nie chca mnie zarejestrowac. zarejestruja jak sie wymelduje ze starego miejsca (czyli tam gdie mieskalam cale zycie a takliej opcji nie ma bo potem ze spadkami beda problemy bo mamusia taki testament odwalila ze cala rodzina potem do sadu), no jak sie wymelduje ze starego miejsca i bede miala status bezdomnosci. czujesz to? tak mi babba powiedziala. a ja jej klader umowe ze tu mieszkam wynajmuje mieszkanie i chce byc tu zarejestrowana. ni huhu. musisz byc bezdomna zeby sie w glupim up zarejestrowac ktory dziala tak ze przemkowi zdrowemu facetowi mlodemu od ponad roku oferty jeszce nie dali. paranoja. widzis zja mam dobry fach fryzjer. u siebie kase na tym trzepalam nawet w szkole. a tu nie ma swojego sprzetu ktory zostal w moim bylym domu ani znajomych kientek. no i wiare w siebie stracilam... bo jak mi raz czy dwo przemo pow ty wogole obcinac nie umiesz to sory ale juz sie pracy w tym odechciewa. ale huj potem przychodzi i siada do mnie. ale to zalezy bo jak ma dobry humor to umiem obcinac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez szlak trafia ze nie dsyc ze malym sie przeba zajac to i starym bykiem bo tu boli pomasuj, podaj obiad, piwko bym sobie wypil, herbatke bym sobie wypil a glupia kasia leci jak na skrzydelkach zeby hujowi dogodzic. a kiedy miktos herbatke zrobi pomasuje... a najgorzej to jak akurat np eryk do kapania to mu sie wszytsko chce jebac, zrec i masowac... Za przeproszeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łaaaaaaaaaaaaa Kaśka Ty jesteś fryzjerką ? złoty zawód na który zapotrzebowanie nie spadnie, no ale faktycznie cholewcia jesteś w czarnej nigeryjskiej dupie przez te zawirowania z rodziną :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna fajny brzuszek na tym zdjeciu z grilla:) xxx Sosz Ty czasem nie bedziesz miala blizniakow ? :D WIelki ten Twoj Brzuszek i okragly jak ta pilka w kącie :D xxx mamaluty pocieszny ten Twoj Ksawery i bardzo przystojny :P bedzie rwal laski :) xxx andziulka fajny kolor wloskow i to zdjecie gdzie prasujesz swietne masz to na scianie :) xx carolajna fajne te Twoje nowe wloski :) xxx anetucha ale slodka Twoja Amelka ;) a jak sie zmienila masakra :) troszke wylysiala :P xxx niemadra sliczna ta Twoja pileczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna87 dzieki,a Tatus bardzo sie spisuje :) robi wszystko oprocz przebierania :D moja mama mowi ze w zyciu nie widziala zeby ktos sie tak dzieckiem cieszyl. Czasem mnie tylko wkurza tekstami typy"co ty mu robisz ze on tak placze" i rob to tak a to tak, znawca dzieci sie znalazl :P. xxx keysy nie udrazniala tylo badala, nawet nieche sobie przypominac tego. Masz racje paranoja jaks sie zrobila caly maj mam zawalony lekarzami, bioderka usg glowy brzuszka do poradni neonatologicznej do pediatry masakra... az mi szkoda mojego Maluszka... Keysy zebys wiedziala ze sie nada maly nawet raz sie pomylil i chcial lapac tate za cyca ;D xxxx moniazbrzuskiem dzieki :) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keysy nie no jeden pączek to w moim przypadku wystarczająco bo po wiekszej ilości niezbyt dobrze się czuje :P XXX (nie)mądra ja bym tak nie potrafiła jak Ty bez faceta... bądź co bądź ale kocham tego mojego głupka i już sobie życia bez niego nie wyobrażam może dlatego że tak długo jesteśmy :) aaaa brzuszek jak Ci ładnie urósł :) XXX HińskiTurysta Piotruś śliczny a jaki chudziutki :) XXX co do koleżanek w ciąży to ja mam 5 i jedna w tamtym tyg urodziła :D a reszta koleżanek już ma dzidziusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdole nie uwierzycie wyszłam dzisiaj z psem przed bramę żeby się załtwił a byłam ubrana w leginsy i obcisłą dłuższą bluzkę i idzie jakiś jebany mocher czyli stara baba i do mnie z pretensjami że jak ja się ubieram w ciąży że trochę przyzwoitości że co ja sobą reprezentuje rozumiecie mi to kopara opadła patrze się na nią a przy moim charakterze plus dodatkowe hormony to jak na nią wyjechałam wyzwałam ją od starego jebanego mohera i żeby się bujała i nie wpierdalała w czyjeś ubrania i że nie będę tak jak ona w worku po kartoflach chodziła!!! no tak mi stara kurwa ciśnienie podniosła że szok co ją to obchodzi w czym ja chodzę wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooniaa ślicznie wyglądasz :) mi się wydaje że z Szoszo macie takie same brzuszki tylko ona ma wyżej a Ty niżej i tak się wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HinskiTurysta no wynika,że mimo iż miałaś dużo pokarmu to był mało treściwy ...Wiadomo czemu tak się dzieje? Piotruś jest słodki i taaaaki malusi :)Hinski no wszyscy mowią,że wielki ten moj brzuch ale jak położna mierzy mi dno macicy cm co się przekłada na obwód brzucha to jest idealnie na krzywej- w normie ;) Mi się z góry On nie wydaje aż tak wielki:D A dziecko na pewno jedno :P I to wcale nie takie duże :P Może mam dużo wód ?:) Mi się wydaje,że Mooonia86 ma większy:P xxx Keysy ja mam tak z lodami z Mac'a jak Ty z pączkami :D I 64 na wadzę to ja bym baaaardzo chciała mieć :] xxx MoniaZbrzuszkiem ja pochodzę z małej miejscowości, ok 15 000 mieszkańców :] Ale studiowałam w dużym mieście 5 lat, potem od razu UK i w życiu bym nie chciała wracać...Nie znoszę małomiasteczkowości, tego wtrącania się ludzi w zycie, interesowania się wszystkim dookoła i plotkowania :/ No ale wiadomo...co kto lubi:) Jaki jesteś rocznik tak w ogóle ?:) U mnie wszystkie dookoła już albo mężate, albo dzieciate x3 albo w ciąży :] No ale taki rocznik. Młoda nie jestem:P xxx Dziś widziałam babkę w ciazy zaawansowanej jarającą fajkę za fajką... Grrr... Jak to obleśnie wyglądało!!! Głupia pinda :] xxx Carolajna87 ...ja w ciąży słucham Pezeta i OSTR także loozik :D xxx (nie)mądra piszesz co myślisz ...ja tak robię i co...już raz się Ty obraziłaś, Majoweczka też...ale wszyscy żyją i dalej się lubimy :D Right ?:> (nie)mądra masz identyczny nos jak mój A. !!! Pięknie zadarty i chudy! Serio :D Identyko :D Wielbię ten Jego nos :D Szopa fajna, zazdroszczę :) I brzuch Ci nieźle wywaliło!!! Też masz tak wysoko jak ja :] Chyba też nieźle napięty...Ładny:) xxx andziulka007 haha aż sama się wkurwilam czytając o tej babie :D Już ja bym je pocisnęła :] A co to ciąża jest wstydem? Trzeba ja ukrywać pod obszernymi ciuchami? Nie rozumiem ... Ja się chwale brzuchem póki mogę :] Potem będę nosiła worki aby schować flaka :D Te co mają wielkie tłuste brzuszyska a noszą za krótkie koszulki, tłuszcz się wylewa powinny się wstydzić a nie ciężarne... No nerwa mi ruszyło babsko :D Moja babcia się zapytała tylko raz czy nie powinnam nosić szerszej koszulko bo ta obciska...ale chyba (mam nadzieję!) chodziło jej o wygodę :D xxx Mooonia86 cuudny brzuszek :] Trzymam się dalej wersji,że większy :P Może my, jak się patrzymy na nie z góry mamy wrażenie,że nie są takie duże :P Bo w sumie jak zobaczę swoje foto to dopiero sobie myslę : wtf ?:D xxx Znalazłam (dopiero!) w Primarku serię jeansów maternity! Są czadowo wygodne i tanie...za 11f. Wiem,że już mi zostało mało czasu ale nie mogłam sie powstrzymać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam przerwę w prasowaniu :D zaraz biore się dalej a ciuszki mam w roz od 50 do 80 Hehe trochę.mi tego dała przyjaciółka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoszo ja???? nos zadarty ??? pierwsze słyszę i widzę hahahaha :D raczej mam prosty no ale może mi bardziej na oczy poszło :P x czy Was też bolą plecy ? dzisiaj nie daje rade, nawet zjeść przy stole jak człowiek nie mogę :o x mamusie ile kup dziennie strzelają wasze dzieci ? jak to było do 6tygodnia i jak to jest teraz? x no dobra wreszcie weszłam na pocztę,zmobilizował mnie tekst moooni ze mam brzuch większy od niej :P i.... -mooooonia nie na bank nie mam takiego wielkoluda :P ale laska z Ciebie,kochana Ty im bliżej końca tym lepiej wyglądasz -służy Ci pasożycik :P,mieszkanie ładne-widne :) - hińskiturysta Piotruś jest jak laleczka - słodziak niesamowity ! nic tylko zdjęcia mu robić takie jak anne gedes robi :) A to ze środkowym palcem kapitalne hahaha -szoszo zdecydowanie mam tak samo napięty brzuch jak Ty aż mi sie skóra błyszczy na nim:P ale aż tak wysoko nie mam. Faktycznie czy z makijażem czy bez to i tak niezła dupa z Ciebie :P Z moonią wielkoludy jesteś :P -MAMA no widać że Ksawkowi ptasiego mleka nie brakuje :D roześmiany, zadowolony oby więcej takich szczęśliwych dzieci było :) -andziulka też fajnie wyglądasz :) ile masz cm w obwodzie:P? cholera ze nie wpadłam na pomysł prasowania na siedząco ! eh -carolajna rudzielcu ,fajna zmiana :) ale hmm chyba wolałam Cie w tamtym kolorze :P w tym trochę mi za blado wyglądasz :P sorry jak coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam dziś bukiet kwiatkow i się chwale od mojego miska Oczywiscie :D (nie)mądra mam 106cm a Ty? Nie no ją to na siedzaco prasuje stać by mi sir tyle nie chcialo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprasowałam wszystko! :D Mam kilka pytań : - przyszłe mamuśki jak segregujecie ubrania ? Np. wszystko rozmiarem 56, nieważne czy pajace, czy śpiochy czy bluzeczki czy może body 56 tu z krótkim, body 56 z długim tu , spodenki 74 tu (...) Bo ja już nie wiem, wszystko mi się jebie :D W ogóle jedno 56 jest jak 68 innej firmy :/ - jakie ubranka bierzecie ze sobą do szpitala ? - czy pod spodenki i bluzeczkę zakłada się jeszcze body ? :D Jestem jakimś młotem, kompletnie nie wiem jak się ubiera dziecko:D - jakich ubranek macie najwięcej? No! I proszę mi tu odpowiedzieć na wszystko !!! :] xxx (nie)mądra dzięki za komplementy ... ahhh ohhhh :D A z tym wielkoludem to chodziło Ci o a) wielkość bębna b) bycie grubą świnią czy c) ogólnie wzrost (bo wiem,że Mooonia86 ma prawie 190cm:D ) Hmmm...skoro mamy tak napięte te brzuchu to coś czuję,że rozstępy nas czekają :/ Ja siedzieć np. przy stole też długo nie mogę bo plecy siadają ... xxx andziulka007 spadaj z tymi kwiatami małpo! :D ja za to dostałam opiekacz od A. bo mi się od tygodnia marzą 'tosty' ... w chuj romantycznie :D xxx idę się przygotuję trochę na jutrzejszy plan porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa ja poukładałam rozmiarami :) nie mam jeszcze komody i musiałam zrbić miejsce u mnie w szafie :) czyli nie rozkładałam body tu kaftaniki tam tylko jdna kupka ten rozmiar druga ten :) tż już skończyłam prasować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoszo o wielkości brzucha pisałam :) Rzeczy mam poukładane rodzajami czyli np. body długi rękaw -na samym dole mam największy rozmiar 68cm aż do najmniejszego na górze kupki 50cm, potem body krótki rękaw-dół największy rozmiar aż do najmniejszego to samo pajac śpiochy itd :) Z tymi 50cm to przesadziłam, mogłam nie kupować no ale w razie"w" to zrobiłam . W sumie mam najwięcej tych 62-68cm x andziulka 98cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mi pomogłyście :D Jedna tak, druga tak :D A gdzie odpowiedzi na resztę pytań ?:P Dupska przetrzepać ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×