Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

HinskiTurysta o jej, fajnie tak :D my mieszkamy ze sobą od września ale już wcześniej nie wracaliśmy do domu na noc w weekendy w zasadzie to od samego początku ;d a później skończyliśmy szkołę i ja od końca czerwca zaczęłam mieszkać tu w Wawie a potem zabrałam jego :D xxx to moje wstawanie o 5:30 jest zabawne, bo obudzę się, jest ok jakiś czas a o 8 łapie mnie taki sen, że robię 2-godzinną drzemkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ! szoszo mój średniaczek ma 2314g x keysy dzięki wielkie jesteś nieoceniona :) mała paka pampków to 20szt? bo w sumie wzięłam 10 tych z herbatą i 10 tych zwykłych pampków- tak mam zamiar karmić cycem :) x andziulka dobrze ze podrzuciłaś pomysł z gruponem, musze u siebie poszukac,może też coś takiego będzie :D bo jak się pytałam to wszędzie 500-800zł -tyle kasy nie dam ! x MAMA odezwała się dzisiaj ta dziewczyna od bliźniaków, kamień mi z serca spadł jak napisała ze kryzys zażegnany, dzieciaczki są zdrowe i jeden ma 1092g a drugi 1492g zajebiście jej przed porodem robili szacunek wagi - nie ma co się sugerować tymi pomiarami tak jak hinski pisała, bo ona miała ponad 1,5kg dzieciaczki w 31tc.a urodziły się pewnie nie całe kilogramowe :o x u mnie UPAŁY !kolejny dzień :D musze do krawcowej spodnie lniane odebrać bo inaczej dupa goła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinski to ładnie Cię Twój zrobił na dziecko :D Nie wkurzyłaś się ?:P MoniaZbrzuszkiem u Ciebie też kombinowanie małpo :D Jak ja miałam tyle lat, co Wy to miałam pstro w głowie i na pewno o dzieciach nie myślałam :D W sumie teraz mam 27 i planowane też nie było:P xxx A ja mam dylemat czy wrócić na ostatni tydzień do pracy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa no widzisz bo jak teraz mam do tego taki zapał to myślę, że za parę lat by mi przeszło, bo zachciałoby mi się kariery jak mojemu bratu, który pierwsze dziecko miał w wieku 30 lat i nie chce więcej (bratowa niewiele od niego młodsza) i niczym mu nie przetłumaczysz. więc lepiej wcześniej niż wcale :) mój G też powiedział,że nie wie kiedy by się zdecydował w sumie gdyby nie TO :D chociaż dowiedziałam się od niego przypadkiem , że jak jeszcze nie wiedział, że jestem w ciąży to i tak zamierzał mi się oświadczyć w tegoroczną Wielkanoc - aż mnie zatkało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 26 i też nie było planowane :) Ale za to jakie będzie kochane :) Ja miałam jakis czas temu "jazdę na dziecko" z moim byłym, na szczęście on nie chciał :) Nie ma u mnie słonka i zaraz będzie lało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaZbrzuszkiem... no ale nie rozumiem... ma jedno dziecko i nie chce więcej no i jaki problem?;] Przecież to ich wybór :] Nie każdy musi mieć kilkoro :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna no sesje to bym chciała z brzuszkiem i miśkiem moim :) byłam u koleżanki co urodziła nie dawno córeczkę a już ma synka 3 letniego i wyszłam od niej z dwiema reklamówkami ciuszków tyle mi napakowała :P dobrze że nie kupowałam tych podkładów i giga podpasek bo dostałam paczkę podkładów i dwie paczki podpasek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Opisalam sie pol godziny i wcialo mi posta :( xx Ja dzis z nowiną :) 22.04.2013 o 14.20 na swiat przyszla moja coreczka :) Amelka 57cm 3520g :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka gratulacje :) czekamy na sprawozdanie :) Szoszonowa każda inaczej kobieta się czyści z jednej leci dużo z drugiej mniej nie ma co kupować dużo bo to zawsze można dokupić jak braknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka!!! Gratulacje !!! :] Czekamy na opis :)Ha! Mówiłam,że urodziła :] To tabelkę trzeba zmienić :P xxx andziulka007 niby tak ale do samego szpitala zalecane są min.2 paki :] A w jednej jest ok 10... więc podejrzewam,że jeszcze kilka na bank lepiej mieć w pogotowiu :) Zresztą to mamy powinny Nam tu dać radę ile tego shitu mieć :] xxx Dziś przyjeżdża wózek uuuu!!! :] I odkupiłam poduszkę do karmienia, fajna bo twarda memory foam za 7f. tylko :] Nieużywana :) xxx Co dziś pichcicie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allegrowiczka -GRATULACJE ! duuuuża dziewczynka z córci :) x ja mam 4 paczki podkładów ,2 zabieram, jak coś to dowiozą ,potem tylko podpaski jak coś bo pieluch nie zniosę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mądra ja też mam nadzieję, że potem wystarczą podpaski :) Bo te pieluchy są wstrętne :( Ja dzisiaj robie pomidorową z pulpecikami, z makaronem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam pomidorową :] xxx No podpaski niby można ale ponoć dłużej się goi :/ Kurde ja to ani jednego ani drugiego sobie nie wyobrażam :D Bleah :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka GRATULACJE!!!! czekamy na relacje :) DZIEWCZYNY UDALO SIE!!!!!!!!!!!!! ROCZNY MACIERZYNSKIE DLA MATEK 1 KWARTALU!!!! Keysy i Fijfij UDALO NAM SIE!!!! - ja na pewno skorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick----------------------Imię-----------Wiek----------M iasto/Woj.----------TC----Imię/Płeć nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow i eckie-----------9---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19---------Warszawa (na razie)---15--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dańsk-------------19--------------? andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódzkie--------------32------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------34---------Leon Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko polskie-----------34----Norbert Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----34--------Maja _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------36-----------Zuza Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok--------------34-------Gośka MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 5 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarpa ckie----Ksawery----11 tyg Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan-------10 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odzkie----------Alicja------------- keysy2121-------------Kasia--------------21------------Mo gilno----------Eryk-----2 msc Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------l ubuskie----------Piotr------3tyg Allegrowiczka------------Iwona-----------24----------ok Krakowa-----------Amelka-----4dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama no to super :) Ja tylko dziś słyszałam, że ma być spotkanie w tej sprawie, ale bardzo dobrze, że się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pospalam ale trochę bo sąsiedzi mi die na górze zmienili i robią remont :/ Mama sier z tym macierzyńskim :) narobilysvie mi ochoty na pomidorowke jutro muszę zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski sorry ale nie mam sily i czasu x amela juz nie spi przez cala noc, dzis wstawalam 3 razy. ostatnim razem dalam jej mleko i wzielam do lozka zeby nakarmic a ona przytulila sie do mojej poduszki i dawaj spac. mowie o nie nie moja droga, tak sie bawic nie bedziemy, jeszcze Cie stary zgniecie jak sie bedzie krecil X z chrisem coraz gorzej ;] x monia jak Ci brzuch wyskoczyl!!! x niemadra nadal wygladasz jak w 1 trymestrze a nie pod koniec hyhy ;D x allegrowiczka gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×