Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

szoszonowa a w anglii ubranka na "tiny baby" to nie przypadkiem 50cm?? po za tym nie kupuj malych za duzo ;)nie moge sie doczekac waszych porodow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty wiesz co ... a ja jakoś wcale nie mam tak jak Ty z tym,że się doczekac porodu nie mogę :D Anetucha ja mam najmniejsze 56 i chyba nie będę mniejszych kupowała... Ja mam 172cm a mój A. 185cm więc podejrzewam,że mała też mikrusem nie będzie :] A jak będzie to wtedy się będzie myślało :] Nie wiem ile to jest niedużo ciuszków :D Ja tam wojny o koper nie prowadzę bo się nie znam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wy marudzicie z tym koprem :p urodzicie,sprawdzicie i wtedy bedzieta marudzic w razie czego :p każdy dzidzius jest inny i może inaczej reaguja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, Allegrowiczka GRATULACJE ;) Yadaeth też pewnie urodziła ;) przed nami jeszcze jedna i my... Trójca z "czerwca" :DDD X Anetucha miłej zabawy ;) Nie strać kontaktu ze światem :D Wysłałam jeszcze jedno zdjęcie wysadziste ;) X Ja tam zamierzam używać koper... Od wieki wieków używali :P X Andziulka ale fajnie Ci ten brzuch skacze.. Też chciałam wysłać ale Twój przebija ;) Lepsze atrakcje ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemadra cos ostatnio fochy ma, bez urazy X szoszonowa nieduzo to znaczy 5-7 sztuk. ja np mialam spiochow 0-3 m-ce 25 par- za male w miesiac 3-6 troche mniej ale tez sporo a tak wyszlo, ze Amela za tydzien ma 6 miechow a juz 9-12 nosi ;) x filmik mi sie nie otwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooniaa dawaj wysyłaj brzucholka :) ja nic nie chce mowic ale zapomnialas o mnie hmmm.... Ja tez mam na czerwiec slonce dwa tyg po Was ale u mnie to moze byc wczesniej bynajmiej tak mnie nastawiaja :p kolezanka dzis urodzila i wiecie co 45min to trwalo! Normalnie od pierwszego skurczu do konca normalnie szczesciaara :D jutro ja odwiedze w szpitalu zobacze malego krasnoludka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha no to ja mam zdecydowanie więcej bodów i śpiochów i innych pierdolników :D Ale na szczęście mamy Primark i to tam tanie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemnadra, po raz kolejny pijesz do mnie, pierwszy raz zignorowalam ale widze ze probujesz swoimi insynuacjami zrobic ze mnie kretynke... Kazde zdanie nie zgadzajace sie z Twoimi przekonaniami spotyka sie u Ciebie z jakas dziwna ala krytyka, kazdy ma swoje zdanie, czy ja Cie krytykuje i mowie" rob tak i tak bo ja wiem najlepiej a jak nie robisz tak jak ja mowie to jestes poprostu durna ". Dziewczyno uspokuj sie i jak bedziesz w koncu miala swoja dzidzie i ta od kopru ( nie od litra jak to probujesz zausgerowac) dostanie za przeproszeniem sraczki to zmienisz to swoje podejscie, bo jak narazie to potrafisz sie tylko wymadrzac, a nie wiesz nic o praktyce no chyba ze masz juz z piatke dzieci to wybacz. Co Tam niech dziecko pije koper a ze od rozwolnienia sie odwodni to trudno przeciez Koperek jest taki super bo jakis tam posrany lekarz go chwali... Sory ale tak mnie zagotowalas ze po raz kolejny nie dam zrobic z siebie kretynki. A co do jakosc tego co podawalam to ci powiem tyle ze sama gona polu nie zbieralam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetucha123456 dzieki za odpowiedz :) Ja karmie Bebilon 1, wydawal mi sie najlepszy (co pozniej potwierdzil pediatra, zeby zaraz nie wyszlo jak z tym koprem ktory rzekomo podaje dziecku litrami). Daje wlasnie na rzadanie, a chcialam sie Ciebie zapytac bo moja siostra mnie nastraszyla ze jak bede mu dawac np co 3h-4h (bo tak zazwyczaj sie budzi) to go przekarmie. W sumie zdziwilo mnie to bo na opakowaniu pisze ze podaje sie 7 posilkow po 100ml a on wczesniej nie zjadl tyle nigdy w sumie od wczoraj tylko raz mu sie zdarzylo zjesc cala butle, no i dzis prawie cala. Maly tez niechce pic, od kopru robil kupke poprostu co chwile, nawet polozna stwierdzila ze za czesto a od kiedy daje mu wode jest juz ok, choc strasznie ciezko go "namowic" na wypicie wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorrki Andziulka, bo wiesz ja mam na 3 czerwca, a Szoszo na 4 czerwca, A rzeczywiście (Nie)mądra ma na 15.06, a Ty na 19.06... Czyli na pierwsze tchnienia czerwca walczę sama z Szoszonową, ciekawa jestem, która pierwsza zaliczy poród :D:D:D:D:D X Widzę, że Ty nagrywałaś na leżąco, to może ja robie błąd, że nagrywam na siedząco, albo mój jest bardziej leniwy, a jak walczy ostro to pod kołdrą i nie pozwala się podejrzeć skubany;) X Czekam z niecierpliwością na relacje z wydarzenia ;) jak tam było na tej porodówie od Allegrowiczki i Yadaeth.. :) X Sorry (nie)mądra, ale mnie osobiście tak zirytowała wypowiedź, którą za chwilę zacytuję, że nie miałam ochoty przez jakiś czas czytać.. Bo dla mnie to była drwiąca szpila, pomimo, że nie tyczyła się mnie, ale tak na prawdę, żadna z nas nie jest Bóg wie jakim ekspertem, żeby nie móc gdybać na jakikolwiek temat... Po to tu sobie piszemy, żeby się nie pouczać tylko wspierać i wymieniać doświadczeniami, więc sarkastycznych docinek nie powinno mieć miejsca, ale to moja opinia... "(nie)mądra* koper powoduje kolki - świetne odkrycie - ubawiłam się po pachy hahaha, powinni prof. Ożarowskiemu dyplom odebrać z ziołolecznictwa,biedaczek pewnie schizy miał a nie badania przeprowadzał hahaha i przy okazji wycofać całą serie herbatek dla karmiących i dzieciaczków no bo jak świadomie skazywać na kolki maleństwa- jakie to nieludzkie hehe." Może źle to odebrałam, a że piszemy co myślimy, więc mówię co poczułam... Złość... X Andziulka spróbuję wrzucić na pocztę ruszający się brzuchol ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HinskiTurysta wczoraj jak byłam u koleżanki co nie dawno rodziła to ona podaje mleko Hipp Bio takie w puszce i u nas w szpitalu je podają dlatego ona też takie kupiła ona jest zadowolona :D Bebilon to dość drogi chyba jest z tego co kojarze :) mój brat był chyba na NAN i Bebiko :D ale nie każdy dzidzius toleruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Mooniaa mam nadzieję doczekać do terminu :D byle bym Was nie wyprzedziła :p Wiesz co mi to się wydaje że ten mój szkrab jest po prostu dość duży a brzucha chyba nie mam takiego dużego to się rozpycha łokciami i kolanami :p ale też jest wstydzioch ciężko go nagrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka007 masz racje bebilon najdrozszy... Kupil go moj P sugerujac sie ze im drozsze tym lepsze a teraz boje sie zmienic bo maly juz sie przyzwyczail i obawiam sie ze moze miec jakies problemy z brzuszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy, a w PL jest w ogóle Aptamil ? Bo jeśli będę musiała karmić albo dokarmiać małą to raczej tym ... I zastanawiam się czy będę musiała tachać ze sobą do Polandii pudła mleka :] xxx Anetucha, może już pisałaś ale powiedz mi kochana ... brałaś do szpitala butlę, laktator i mleko ? Bo dostałam listę od położnej i tam jest aby wziąć 2 butelki wysterylizowane i mleko na wszelki wypadek... a jak się pytałam jej osobiście to mówiła,że nie ma takiej potrzeby bo w razie czego są butelki, sterylizatory i laktator profesjonalny sterylizowany ... No to wtf ?:> Chyba,że te butla i mleko wskazane dla kobiet, które już postanowiły z góry karmić MM? xxx Mooonia86 ... (nie)mądra też ma termin na 3 czy tam 4 czerwca:) Więc jesteśmy we trzy :) Potem andziulka007 ... ale to w teorii, w praktyce może być całkiem inaczej ;) Mi się wydaje,że Ty urodzisz pierwsza, tym bardziej,że lekarz zasugerował Ci z USG termin na maj :P Mi z USG na 5 czerwca :P Także rodź i pisz mi jak super lekko było :D Moja mała urządza to samo pod kołdrą,kotłuje się jak wariat a jak odkryję i chcę pokazać A., albo nagrać to cisza, dziecka nie ma:] xxx andziulka007 mój brzuch w porównaniu do Twojego aż tak nie faluje :) No ale kolejny raz przywołam Twoją trafną teorię : łożysko na przedniej ścianie :P I pewnie otłuszczony brzuch też :P xxx 'O matko!' na TVN style! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to ja liczę na poród na 18 maja, bo cały czas mu tłumaczę, że jest za ciężki i ma wyskoczyć do 20 maja, jeśli chce mieć rodzeństwo ;) taki szantażyk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co wy sie tu zrecie kobity? hormony ciazowe szaleja widze. ja np pije koper i jestok a dzis nie wypilam jeszcze ani jednego i maly skrzeczy, i pierdy go budza. czesto widze np ze go meczy meczy a jka walnie taka mega kupe to jest ok. eryk nie chce pic nic innego niz mliko mamusi wiec musze pic to ja ale nie narzekam bo lubie smak kpru wloskiego. ale to moje zdanie. kazda matka wie najlepiej co dla jej dziecka jest najlepsze. moim zdaniem hiski mozesz poic malego naewt naparem z konopii i nikt nie ma prawa ci tego zabronic bo ty tu jestes matka i ty rzadzisz wic nie stresujcie sie juz tak bo jak sie topic rozpadnie to przez was nie bede miala kolezanek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja np slyszalam gdzies opinie juz nie powiem wam gdzie bo nie pamietam ale zeby nie dawac tych bobovity bo sa dosladzane ale moja siostrzenica ja pila i jakos zyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooonia86 a ja odwrotnie :P Niech siedzi do 4 czerwca grzecznie :P :] Ja jeszcze w pon. wracam do pracy na tydzień i potem zostanie mi miesiąc akurat na ogarnięcie się takie konkretne :P :] No i mama do mnie przylatuje dopiero ok 10.06 :P xxx Dziewczyny ... ja wychodzę z założenia,że niektóre z Nas są tu po to by się dowiedzieć czegoś na temat ciąży, porodu, dzieci... inne by po prostu się wygadać bo facet ma już dosyć słuchania :D a jeszcze inne z nudów ... Dzielimy się tym, co wiemy ... Niekoniecznie musimy się z tym zgadzać, co nie oznacza,że od razu ma się wywiązać kłotnia ale myślę,że każda może wyrazić swoje zdanie- byle w taki sposób aby nie obrazić nikogo :] Niewskazana jest pewnie agresja i ironia ale czasem cięzko - szczególnie gdy hormony szaleją.... Każda z Nas tak naprawdę jest dla siebie mentorem i wie najlepiej ... i tak naprawdę wszystko okaże się w praniu... Cisza ma być i już :D Powiedziała ta, co często sama się czepia i prowokuje :D xxx Spakowałam torbę Majki... Może któraś zweryfikuje ?:] - rożek - kocyk - 2 pieluchy tretrowe - 1 paka pampersow New Born - Cotton wool - ubranka : mam rozmiar 56 i 62 - podkłady do przewijania - A. weźmie fotelik - zastanawiam się nad butlą, mlekiem i laktatorem Zapomnialam o czymś ?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hinskiturysta sorry ale pouczać mnie nie będzie. W pewnych sprawach, doświadczenie mam na pewno większe niż Ty. Kiedy ja niańczyłam kuzyna potem chrześnika i przerabiałam koperek, to Ty na kupkę mówiłaś papu .Pogadamy jak będziesz w moim wieku bo póki co masz mleko pod nosem i myślisz ze rozumy zjadłaś ale tak niestety nie jest.Potrafisz tylko zarzucić komuś że jak nie ma dziecka tzn ze nie wie nic i najlepiej niech siedzi cicho a nie wypowiada się w temacie. Do Ciebie nie dociera nawet to,że dziecko masz wcześniaka i ono ma zupełnie inny układ pokarmowy niż dziecko urodzone o czasie i takim dzieciom podaje się pewne rzeczy w dawkach o połowę mniejszych albo najlepiej nie bezpośrednio. Na głupotę mam alergie a niestety tej coraz więcej na tym forum i zamiast się czegoś dowiedzieć to można się cofnąć w rozwoju. Mooonia jak Cie nie dotyczy to po co się wtrącasz ?Dodatkowo sama sobie przeczysz, jak tak, to piszmy wszystko co myślimy więc jak napisałam jako aluzja to masz ogromny problem, może jak chcesz się z kimś pokłócić to idź do męża co ?bo ja na wirtualne głupie dyskusje nie mam ani czasu ani ochoty. Po prostu bulwersuje mnie jak ktoś wystrzeli z głupim tekstem i to nie po raz pierwszy tutaj ,że koperek powoduje kolki- niby jakim cudem się pytam ?! I jakim cudem powstają herbatki z koperku- żeby ekstra kolki powodowały? -pomyśl! Chcesz mi powiedzieć,że hinskiturysta ma większą wiedzę i doświadczenie od kogoś kto wydaje książki w tym temacie i zrobił badania albo od tych co wypuszczają na rynek mieszanki na bazie kopru ? - gratuluje w takim razie.Jakoś keysy pije i dziecko kolki nie ma, anetucha podawała- dziecko kolki nie miało a dziecko hinskiturysta ma kolkę -ewenement. Przykro,że uważacie to co pisze za wymądrzanie, jak się coś dowiem to dzielę się wiedzą ale teraz wiem,że to złe bo jak ktoś wie więcej to wam chyba żal dupę ściska i nie potraficie tego przetrawić ... Szoszo raczej tutaj same z bajki "dowiedzieć się i skrytykować" Ode mnie się już nikt nic nie dowie -koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to zachowujecie się jak dzieci w piaskownicy co się kłócą o szpadelek lub grabki :/ dziewczyny każdy ma swoje zdanie na każdy temat nie ma co komu wypominać i się bulwersować. Ja się nie wpierdalam w koperek dopóki nie sprawdzę na moim syneczku to nie wiem jak na niego będzie działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(Nie)mądra co jak co, ale od początku to Ty odnosisz się najbardziej unosząco i nie będziesz tu nikogo oceniać, jeżeli takie masz mega doświadczenie to sobie miej, ja też opiekowałam się młodszym bratem i za granicą również byłam opiekunką, ale i nie chodzi mi w tym momencie o mnie, tylko o fakt, że DRWISZ i WYŚMIEWASZ i CHAMSKO się odnosisz!!! Nie każdy jest taką alfą i omegą, wiele osób sprawdza różne teorie na bazie prób i błędów, a poza tym to nie ja pierwsza zauważam, że zachowujesz się jakbyś wszystkie rozumy pozjadała, a to, że jesteś od kogoś starsza to nie znaczy, że masz go dyskryminować, bo można mieć mniej lat a przeżyć o wiele więcej niż Ci się wydaje... I NIE MAM ZAMIARU SIĘ TUTAJ KŁÓCIĆ!! CHOĆ OSTATNIO TWOJE WYPOCINY DZIAŁAJĄ NA MNIE JAK PŁACHTA NA BYKA, WIĘC ZEJDŹ ZE MNIE I ZASTANÓW SIĘ NAD WŁASNYM ZACHOWANIEM! NIKT INNY TAK PERFIDNIE I CHAMSKO NIE DRWI Z INNYCH UŻYTKOWNIKÓW JAK TY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moonia jestes przewrażliwiona na punkcie swojej osoby i już nie udawaj takiej empatycznej ! Swoje rady weź do siebie czyli : " WIĘC ZEJDŹ ZE MNIE I ZASTANÓW SIĘ NAD WŁASNYM ZACHOWANIEM! " polecam meliske bo hormony Ci uderzyły i to za bardzo... Po drugie jak denerwuje Cie MOJA OSOBA oraz TO CO TUTAJ PISZĘ to nikt Cie tu NIE ZAPRASZAŁ- mam nadzieje,że rozumiesz aluzje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×