Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Szoszo, jak dla mnie najlepszym wyciągaczem sutków jest Alan :D Potrafi robić wentyle :D XXX Keysy, u mnie jest to samo z tą temperaturą, łapią za rączki. A podobno małe dziecki mają słabe krążenie w rączkach i stópkach. Alan czasem nawet ma na nich taki marmurek. XXX Anetucha, przypomniało mi się jak pisałaś że zazdrościsz nam momentu w którym pierwszy raz zobaczymy nasze szkraby :) Jak czytam teraz dziewczyny to mam to samo ;) To takie magiczne chwile to oczekiwanie a potem pierwsze zobaczenie, pierwsze przytulenie malucha ;) Współczuję tym ludziom... To okropne dorabiać się czegoś całe życie, a potem w jedną chwilę to stracić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniaaa, dobrze że jesteście już dalej niż bliżej, aż mną wzdryga, bo jak Cię czytam to sobie nas przypominam.. Do tej pory jeszcze wszystko nie jest na tip top :) XXX Szoszo, a dlaczego nie chcesz używać chusteczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he dziewczyny ten brzuchol nie mieści się w kadrze i jak go nagrywam to jest tylko jego część :D x Fij nie masz pojęcia jak i my się cieszymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mussze sie komus wyzalic :(. Ten baran moj P tak mnie zdenerwowal ze siedze i wyje. Juz mu sie znudzilo opiekowanie jak wyszedl o 8 po papierosy to wrocil dopiero teraz i to pjany. Wkurza mnie w pracy do 4.pojechal na silownie do 7 i poszedl nie wiem gdzie i przyszedl pjany, wygonilam go na kanape, jutro zabierm malego i sie wyprowadzam bo mam dosc siedzenia ciagle sama a on lata jak kawaler i robi co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinski współczuję. Niestety faceci są mniej odpowiedzialni niż kobiety i im kawalerowanie łatwiej przychodzi. Będzie dobrze. Trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moonia86 mi lekarz w PL i w UK mówił,że nie muszę łykać witamin jak mam dobre wyniki... Łykałam co któryś dzień,jak sobie przypomniałam...a krew i mocz zawsze perfekt. Teraz łykam tylko magnez i Aspargin na skurcze. Nie ma potrzeby łykania witamin jak jest wszystko w porządku... Co za pomarańczka była ??? Ja mam w obwodzie 112cm i 12kg :D Dolegliwości ciążowych nie miałam...ani wymiotów, ani mdłości.... teraz tylko skurcze łydek i mrowienie:/ xxx Agunia zazdroszczę 8kg:/ Moja też ma ciągle czkawkę i też ma teraz :D Ja miałam odwrotnie,najpierw żarłam jak prosiak....teraz lepiej:P Kawę piję tylko bezkofeinową. Chyba,że mrożoną z czekoladą Starbucksa :D xxx Fijiji no mam nadzieję,że Maja też wygra ze sztucznym wyciągaczem sutków :D Ja chcę używać chusteczek ale w szpitalu nie pozwalają :) W domu zamierzam jak najbardziej:] xxx Hinski przykro mi... Nie czaję takich ludzi...Sam chciał dziecko, bardziej niż Ty i nagle mu się znudziło... nie obraź się, ale myślę,że wiek ma tu sporo do gadania :/ za szybko chyba Go pochwaliłaś ...:/ 3maj się:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów spac nie mogę :/ Szoszo widzisz a mi lekarka kazała witaminki brać a wyniki mam dobre także co lekarz to inna opinia :) biore ze względu na to DHA bo to podobno konieczne a tyle ryb nie jem żeby wystarczająco dostarczyć do organizmu :) ja tam przez to lezenie tyje i tyje ale cóż muszę jeść a nie mogę spalić to co sie dziwić :p ciekawe co mi dziś lekarka powie heh... HinskiTurysta współczuję mój miał takie odchyly na początku ciąży aż się wyprowadzilam na tydzień i zrozumiał ze jest głupi i już tak nie robi a to jest strasznie wkurwiajace jak koledzy są wazniejsi od nas a co dopiero od dziecka. Oby się szybko ogarnął :) trzymaj się będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hinski to chyba kazdy facet ma taki kryzys. prz tez po mies zachwywal sie jak idiota tez mowie ide w huj ale teraz ciesze sie ze nie zdobylam sie na ten krok bo nawet ja nie mam tak dobrego kontaktu z erykiem. wiesz my te placzae kupki znosimy bo natura nas tak zaplanowala a oni.. czuja sie bezradni na pocz bo synus chce tylko mamusie i na pocz facet idzie w odstawke. ale gdy i on sie nauczyl eryka wie co mu trzeba to jest o niebo lepiej. teraz moge zostwic butle i ide do gory i wiem ze bedzie dobrze. a na pocz szczerze powiem ze balam sie eryka z nim zostawic. wiec moze warto poczekac wytlumaczyc mu pare kwestiii. ale to twoja decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak monia dla mnie woda byla juz letnia a dla eryka za goraca i 2 razy tak wyl przy kapieli i mowie co mu jest a na 3 raz zrobilam z term i bylo ok i za kazdym nast tez. ja robie tak 38 i zanim go rozbiore przygotuje do kapieli to juz jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ij eryk tez ma czasem taki marmurek. ale najlepsze kiedys bawie sie z erykiem biore stopki mowie wycaluje... fuj a tam smrod jakby caly dzien w gumiakach lazil.... :) maki maly a juz mu stopy czadza. fij a powiedz mi czy tobie tezv te dady 3 sie przyklejaja do dupki alanka? no jak mnie to do szalu doprowadzalo. no w koncu mam te gagi a teraz prom w biedronce huggies 80 szt 3 za 32 zeta wiec te kupimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Jak się cieszę, że jeszcze tylko dzisiaj w pracy i 5 dni wolnych :) Hinski współczuję :( Pogadaj z nim, wytłumacz może poskutkuje. Trzymam kciuki żeby było lepiej. Dziewczyny odkąd poczułam tego mojego wstydziocha w brzuchu jak się rusza tak teraz czuję kilka razy dziennie, a wczoraj jak przyłożyłam ręcę do brzucha to nawet poczułam na dłoni :) Śmieszne uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keysy właśnie miałam się Ciebie pytać w jakiej temp kąpiesz - dzięki. Też spróbuje 38stopni, ciekawe czy będzie kaczka po mamusi:-D:-D zawsze kąpałam się godzinami :-D:-D:-D X Szoszo jakiej ochoty mi na Starbucks-a narobiłaś.... Napiłabym się frapucino cafe albo tą pyszną z pianką i karmelem co nazwy zapomniałam. Byłam raz w Starbucks we Wrocławiu, ale to już nie ten zajebisty smak... Muszę kiedyś się wybrać do Anglii na kawke i do Irlandii do Dublina na pyszną wyżerke;-) Ale czy to jest jeszcze do spełnienia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia jak od razu wkladasz dziecioczka to 36 musi byc a ja z racji ze najpierw leje potem go rozbieraz itp to robie 38 i przez ta chwile jeszcze ostygnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hinski wiem co czujesz, mialam podobna sytuacje i w ta niedziele spakowalam manatki i bylam gotowa sie wyprowadzic M z bolem serca rozlozyl lozeczko, maly byl u mojej mamy, klocilismy sie z M i oboje plakalismy, powiedzialam mu ze to KONIEC, dostalam telefon ze maly chce cyca wiec ja chcialam szybko, wtedy M powiedzial ze nie da lozeczka (mimo iz bylo juz w czesciach) i stanol i NIE DA! wiec pojechalam z rzeczami, pozniej jak emocje opadly to gadalismy przez telefon i przyjechalam do niego znow pogadac.... doszlismy jakims cudem do porozumienia rozlozyl spowrotem lozeczko a ja rzeczy i zobaczymy.... bedziemy kupowac auto jedno wspolne, wczoraj sprzedalismy nasze oba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Keysy;-) Cieszę się że u Was dobrze, ale powiem szczerze, Twojego bym chyba pobiła albo jeszcze gorzej za te epitety i niezapomniałabym nigdy słowa śmieć. Podziwiam determinację. X Dziewczyny współczuję. Mam nadzieję, że nie każda z nas będzie musiała ustawiać facetów do pionu... Ja nie wiem czy byłabym w stanie wrócić pomimo miłości. Może jak urodze to moje podejście się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna ja na początku prędzej czułam właśnie ruchy na dłoni niż na brzuchu :P tzn czułam ale jak się kładłam na wznak to wtedy czułam na dłoni bardziej :) fajnie że już maleństwo się wierci :) mój to już prawie 24h na dobę harcuje nie wiem kiedy o śpi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa, ja bym mogła utyć i 3 razy tyle żeby tylko nie wymiotować:) Już myslalam że konam wisząc nad sedesem:P Ja tez na początku czułam ruchy małej tylko pod dłonią, jak leżałam, szczególnie po jedzeniu:) Pamiętam jak nie raz sie pobeczałam ze wzruszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam czasu was czytac, wiem tylko, ze Hinski Turysta ma to samo co chyba kurwa wszystkie z nas. jak jeszcze nie wszystkie to doczekacie sie. Faceci to swinie. Nie od dzis wiadomo. Hinski masz racje pakuj sie jak masz gdzie! X ja dzis ide z Amela do lekarza bo wydaje mi sie, ze ma refluks. co ja posadze to pawia puszcza :/ poza tym dostalim od starego 60 f na ubranka :D niah niah niah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulka007 ale tak naprawdę DHA, kwasy omega są tylko w niektórych z witamin dla ciężarnych. I w tych polecanych w większości przez lekarzy tych kwasów i tak nie ma :/ Więc to chyba nie one są najważniejsze i konieczne ... Ale masz rację,co lekarz to inna opinia :] Mi wszyscy mówili,że jeśli człowiek się tak odżywia,że ma w ciąży dobre wyniki , nie ma potrzeby tuczyć siebie i dziecka - tak słyszałam o witaminach ale ile w tym prawdy, niewiadomo :] xxx Carolajna87 gratuluje ....pierwsze ruchy tu super przeżycie :] xxx Moonia86 ponoć dziecko powinno się kąpać w 37*C, taka sama temp. jest u Ciebie w brzuchu ;) Keysy napisała,że 38*C ale zanim szkraba rozbierze i przygotuje też już pewnie jest 37*C... Nie napisałaś mi co za pomarańczka była na kafe :] xxx Współczuje Wam laski z facetami ... Ja jak na razie nie mam co narzekać...Jedynie na to,że nie chce ze mną Położnych oglądać :D No ale zobaczymy co będzie po porodzie...ponoć to jest duże wyzwanie dla związku... xxx Szoszonowa się narobiła ;] Zadzwoniłam,że już nie idę do roboty ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa a czemu jednak nie idziesz?? xxx Ja łykam witaminy jak pamiętam ;) Ale mj lekarz nawet nie pytał czy coś biorę, a ja nie pytałam. Teraz już bedzie coraz więcej warzyw owoców świeżych to chyba damy radę :) Będę jeść kilogramami truskawki :) A od wczoraj "chodzi za mną" arbuz ;) xxx Ja na swojego faceta też nie mogę narzekać póki co :) Byleby mu tak zostało. xxx Anetucha daj znać co z Amelką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bym nie zapomniala jakby chris nazwal Amele smieciem... Co jak co, ale na Amele zły ani razu nie byl. Ani jej nie wyzywal. Na poczatku jakby mogl to by mi ja zabral, spakowal sie i wyprowadzil hyhyhy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szo oj dziecko to mega wyzwanie. no pierwsze tyg to bedzie cudownie bo jak kazdy facet sie lubia nacieszyc zabawka a potem to by chcieli zeby bylo ja widac abron boze slychac, monia moze to naiwnosc moze to ze nie mam gdzie ew pojsc i zawsze bede pamietac to jak sie wtedy zachowal i bede to miec na uwadze... ale kocham ich oboje a teraz sa tacy wspaniali razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anet bo chris ma totalnie inny charakter. ty sobie jego jaja zawiesilas na breloczku od kluczy :) a p zawsze musi dominowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×