Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Dziewczyny wysłałam dziś fotkę bartka. Chciałam więcej i zaczął się chrzanic internet więc nawet nie wiem czy tamto się wysłało. Kurcze nie wiem co się z nim dzieje. Od jakiegoś czasu ciągle wkłada sobie raczkę do buzi i "gryzie" dziaslami. Strasznie przy tym marudzi..zęby tak szybko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allegrowiczla1987
anetucha123456 - tez sadze ze to depresja ;/ Jak czlowiek ma juz mysli samobujcze to trzeba sie dobrze pilnowac ja raz tez mialam ale sie ogarnelam ;/ Moja ciotka urodzila 6 lat temu i depresji nie leczyla i na dzien dzisiejszy ma silna nerwice i sama od siebie trzepie sie jak galareta :/ Mam nadzieje ze to minie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa - musze potwierdzic slowa anetuchny... Amelka ma skonczone trzy tygodnie ale jakos nie widze pozytywow posiadania dziecka - mozewlasnie dlatego ze chyba lapie mnie ta depresja sama niewien...? Kocham ja choc czasem sie zastanawiam i czesto mysle o tym jak to inne dziewcyny opisuja ta "milosc" do dziecka ze czuja sie jak w chmurach i wolgole sama euforia - ja jakos az tak szczesliwa nie jestem 8| ... Wiem jedno ze za nic w swiecie bym jej nie oddala ale sa takie dni ze mam ochote blagac na kolanach zeby ja ktos wziol odemnie choc na chwile mimo ze jest grzecznym dzieckem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szo - ja mieszkam w dwupietrowym domu i taki kubelek chcialam kupic ale sie rozmyslilam :) Przez noc mam tylko 2-3 pieluchy wiec nawet ich nie wynosze b niemam na to sily a ogolnie to wstawilam do lazienki zwykly koszyk na pampersy i o dziwo nie smierdzi a pampersiaki wnoszone sa co dwa.trzy dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo i co zrobiłaś z leczo? Zawsze możesz je też zamrozić po prostu :) Ja mam w słoikach bigos zamrożony, fasolkę czasem też tak robię :) xxx A zdjęcie też mi się podoba, wisi na lodówce :) Mam jeszcze takie jeak widać rączkę rozłożoną i paluszki takie malutkie :) Zrobię potem jeszcze to podeślę. No i muszę brzucholek zrobić i wysłać. Jutro przyjeżdża kuzyn Tomka i mam nadzieję, że będzie ładnie i pojedziemy gdzieś nad wodę :) Dzisiaj jest cudowna pogoda, nic tylko sie rozłożyć na leżaku z książką i pysznym sokiem pomarańczowym :) xxx Allegrowiczka może wybierz się do kogoś po poradę jeśli to faktycznie depresja to sama sobie nie poradzisz (uwierz mi wiem co mówię) xxx A kafe strasznie sie wiesza, okropne to jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna87 - jesli nie przejdzie do konca pologu to pojde bo z tego co czytalam to jesli top syndrom babblues to do konca pologu znika a jesli depresja to trwa nadal. TAk ze daje sobie trzy tygodnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelka slodziutka :) tez tak mam czasem ze chcialabym aby go nie bylo ale zaraz bije sie z myslamy ze co ja wogole pomyslalam i plakac mi sie chce ze taka glupia jestem i sciskam go mocno i przepraszam ze nie chcialam, wiecie chwila slabosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Carolajna świetna fotka :) ale ten mój synek od wczoraj się rozleniwil ... Heh rusza się ale tak leniwie pewnie powoli brak mu miejsca :p w przyszłym tyg chyba pójdziemy na usg żeby mieć jeszcze ostatnie zdjęcie przed porodem na pamiatke i sprawdzić czy z małym ok :) szkoda że w szpitalu y mnie nie robią zdjęć na usg :/ jak lezalam 4 razy to było by 4 zdjęcia więcej :D idę się kąpać a później rozłożyć dostawę w sklepie :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allegrowiczka no to mam nadzieję, że to tylko babyblues i minie :) Amelka śliczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka to ja tez na razie nie inwestuje w żadne specjalne śmietniki za krocie tylko wstawię jakiś zwykły :] Allegrowiczka87 a jak Twój facet radzi sobie z małą ? Wydaje,że aby cieszyć się posiadaniem dziecka musi minąć ten najgorszy moment - 3 miesięcy :] xxx Carolajna zawsze bałam się mrozić coś w słoikach :] Zawekowałam leczo:) Fajne te warsztaty :] xxx Aaaa.... w PL taka piękna pogoda a u mnie jak w listopadzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez się bałam, ale na szczęście nic sie nie dzieje, czasem też w pojemniczkach mroże :) No mam nadzieję, że warsztaty będą fajne. Tomek ma iść ze mną. Zobaczymy. Zdam Wam relacje na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna87 albo kafe zamula albo dziewczyny korzystają z pięknej pogody :) ja nie mogę się dziś opalić, bo jutro idziemy z G. na wesele i nie chcę być czerwona jak burak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia myslę, że dziewczyny korzystają z pogody, ja jak tylko bym mogła też bym korzystała :) Ale do 16 w pracy, potem mam wizyte u dermatologa ale potem może wyciągnę Tomka na jakiś mały spacerek i kręcone lody :) W planach mam jeszcze upiec szrlotkę i posprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×