Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Anetucha makijaż zawsze robiłam dla przyjemności. Teraz większość czasu spędzam w domu więc nie robię bo szkoda cery. Jeśli zdarzy się okazja wyjścia z domu to się maluje lepiej wtedy się czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam zdjęcia ale chyba ich nie podpisałam. W ogóle namieszalam strasznie bo z tel nie umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam zdjęcia ale chyba ich nie podpisałam. W ogóle namieszalam strasznie bo z tel nie umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetucha123456 też mi się wydaje, że powieki słone od łez mogą być. Co do uroku to osobiście słyszałam tylko o obsypywaniu solą dookoła leżącego dziecka. Znam to, bo moja Mama wszystkim zauroczonym tak robiła, obsypywała solą dookoła i szeptała coś przy tym. Zawsze śmiałam się, że zachowuje się jak wiedźma. Ale muszę przyznać z tego co widziałam to pomagało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maura ja w malo co wierze ;) wlasciwie to w nic czego nie da sie dotknac albo zobaczyc a jakbym obsypala amele sola to bym sie bala, ze ja zje ;) slyszlalam o urokach, czerwonych kokardkach ale nigdy o czym wy piszecie i nigdy nie wiedzialam o co kaman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha tak myślałam że pewnie kilka razy wysłałam. Próbowałam na wszystkie sposoby i się tak zrobiło hehe :) dziewczyny ja wykituje chyba..Bartek spał dzisiaj łącznie 2 godziny resztę dnia sympatycznie sobie spędził na moich rękach..cwaniaczek za nic nie dał się położyć na łóżko. Do tego zmasakrował mi cycki pazurkami w ten sposób wyladowuje swoje emocje..ehh a co jak mu zęby urosną?! Fuck naparstki będę nakładać one też mają dziurki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha tak myślałam że pewnie kilka razy wysłałam. Próbowałam na wszystkie sposoby i się tak zrobiło hehe :) dziewczyny ja wykituje chyba..Bartek spał dzisiaj łącznie 2 godziny resztę dnia sympatycznie sobie spędził na moich rękach..cwaniaczek za nic nie dał się położyć na łóżko. Do tego zmasakrował mi cycki pazurkami w ten sposób wyladowuje swoje emocje..ehh a co jak mu zęby urosną?! Fuck naparstki będę nakładać one też mają dziurki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski pewnie brala ktoras z was tabletki anty przed ciaza. ja nigdy ale okres mi sie skonczyl albo powinien a mam nadal plamienia brazowe... nie wiem czy to dzialanie niepozadane czy tak jest zawsze i przestanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly ja zauwazylam, ze jak Amela marudzi bo nie chce sama lezec to ja kłade tak czy inaczej i siedze obok ale nie patrze na nia. to po minucie zajmuje sie soba, szuka czegos obok czym moglaby sie pobawic i przestaje ryczec. moze sprobuj ;) wiem, ze Bartus jest jeszcze malutki, ale dzieci od poczatku terroryzuja. Glupie nie sa. jak miala 3 tyg chyba tez ja przetrzymalam, wiedzialam, ze nic jej nie jest, nakarmiona, przewinieta. Przestala ryczec. Pozniej zaczela glosniej. po chwili przestala, rozejrzala sie. zaczela piszczec a po chwili stweirdzila, ze chyba nie ma sensu i poszla spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetucha ja bralam i okres zwykle mialam normalny aczkolwiek bywalo ze byly skape i wystepowaly nie w terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama2013 ale przecież masz laktator, czemu nie ściągasz mleka skoro masz go tak dużo a mały nie chce akurat jeść i Ciebie boli? xxx Majóweczka czas najwyższy to jest 40tc, potem możesz marudzić :] Ja jestem w 37tc i skoro ciąża trwa 40tc to czekam do 40tc, wiem kiedy mam termin ... Potem mogę czuć niepokój bo przenoszenie dziecka to nic fajnego. Ale Ty z zasady marudzisz cały czas:] xxx wiara-w-marzenia nie mam pojęcia co do przeciwbólówek ... czytałam kiedyś,że można Apap ale niestety nie dam sobie głowy uciąć. A Paracetamol nie zadziała ? Ten wiem,że można. xxx Molly Bartuś słodziak a z Ciebie piękna dziewczyna :) Ja makijaz robię nawet jak mam nigdzie nie wychodzić, być sama w domu bo po prostu lubię :D A co do podrażnionych sutków może kup nakładki silikonowe ? xxx MauraFrog93 zmniejsz następnym razem fotki bo się nie chcą otworzyć. Ale na miniaturze widzę,że brzuch już rośnie :] Tez się nie mogłam doczekać brzuszka :] I jak sytuacja z położną? xxx anetucha organizm do tabletek musi się przyzwyczaić... możesz trochę plamić właśnie ... xxx Dziewczyny spotkałam się z koleżanką - ciężarówką, 33tc ... I nie zamierzam już nigdy marudzić na swoją wagę +14kg :D Kolezanka przytyła już ponad 30kg ... masakra jak sie męczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ;D troche sie czuje jak mamut. mam 25 lat i pierwsza antykoncepcja hormonalna ;P az dziwnie ze nie mialam Ameli wczesniej ;p a jeszcze marudze, ze za wczesnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam tabletki przez jakieś 7 lat. Będziesz plamić możesz nawet przez cały cykl zanim Ci się wszystko unormuje. Ja jak zapomniałam jednej tabletki to już potrafiłam mieć brązowe plamienia, nie zawsze ale się zdarzało. No i czasem jak już organizm mi się przyzwyczaił do antykoncepcji to też plamiłam całe cykle i musiałam zmieniać. Jak robiłam sobie miesiąc albo dwa przerwy co roku albo więcej to też plamiłam jak znowu zaczęłam brać więc to wszystko jest normalne. Jak nie unormuje Ci się przez 3 cykle to wtedy idź zmienić antykoncepcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara-w-marzenia można wziąć paracetamol, a apap i panadol to to samo tylko mają inną nazwę ;) Ja brałam kilka razy, czasem jak mnie bardzo głowa boli. xxx Anetucha plamienie jest normalne na początku brania tabletek anty, ale jakbyś cały czas plamiła to zmień pigułki na inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly az ciezko uwierzyc ze takiego kloczuszka urodzilas :D sliczny bobasek :) szoszo pisalam przeciez ze odciagnelam to mleko :D z jednego cyca udarlam az 140ml i moglam dalej ciagnoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiedziałam,że Apap jest na paracetamolu. Pewnie jakas słabsza dawka ? Wkurwia mnie kafe :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha tak myślałam że pewnie kilka razy wysłałam. Próbowałam na wszystkie sposoby i się tak zrobiło hehe :) dziewczyny ja wykituje chyba..Bartek spał dzisiaj łącznie 2 godziny resztę dnia sympatycznie sobie spędził na moich rękach..cwaniaczek za nic nie dał się położyć na łóżko. Do tego zmasakrował mi cycki pazurkami w ten sposób wyladowuje swoje emocje..ehh a co jak mu zęby urosną?! Fuck naparstki będę nakładać one też mają dziurki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha próbowałam tak robić już nie raz jak ty z Amelka ale to na niego nie działa. BĘDZIE PŁAKAŁ W NIESKOŃCZONOŚĆ. Na niego nie ma sposobu. Ręce opadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha ja jak brałam Cilest służył mi w Pl dobrze, a w Anglii źle się po nim czułam, poszłam do lekarza w Anglii i przepisał mi tabl anty angielskie, które brałam przez pół roku to przez cały ten czas nie miałam miesiączki, je się brało nieprzerwalnie... Jak powiedziałam mamie, że mam święty spokój przez ostatnie pół roku to wpadła w taki szał, że będę bezpłodna, bo już całkiem się organizm zablokuje, że kazała mi odstawic.... Jak odstawilam to przez 3mce nie miałam miesiączki... Ale wszystko wróciło do normy i od tamtej pory nie brałam już więcej... Od tego czasu minęło już jakieś 3,5roku...;-) i nie zamierzam do nich wracać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha gdy po wyjściu gości, bądź po spotkaniu kogoś kto się zachwycał dzieckiem, a ono nienaturalnie zacznie płakać, a ta histeria jest nie do opanowania, gdzie wcześniej np. masz tak grzeczne dziecko jak MAMA, to wtedy występuje prawdopodobieństwo, że ktoś z zazdrości rzucił na dziecko urok... Tak się mówi potocznie... I musi coś w tym być, bo po odbyciu jakiegokolwiek rytuału dzidzia wraca do stanu z przed uroku i jest np. radosne, gaworzące i zero płaczu... Ja wiem,że w takie rzeczy nie wierzysz, ale na prawdę coś w tym jest;-) X Jutro montują mi meble:-D:-D:-D:-D ja ja jupi jupi jeeee:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×