Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Mama nie martw się na pewno ćwiczenia i masaże pomogą, trzymam kciuki. Andziulka ładnie wyglądasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka007 i Moniaaa86 jak pięknie wyglądacie :) MAMA Ksawcio jaki cudaśny i śliczny :) jego uśmiech mnie rozbraja - aż się sama uśmiechnęłam :) też mam taką matę, dostałam ją od siostry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia z brzuszkiem, ja też nie mogłam się doczekać kiedy będzie w końcu coś widać :) XXX Molly, Ty to masz małego koloska :D Ale Twój i duży był z tego co pamiętam :) XXX Wiolka, ja miałam tylko ból piersi. Zaczął mi się jak zwykle na owulację, ale po nie przeszedł i tak było do końca ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA, o co chodzi z tą asymetrią? Mój jest lewostronnyi też muszę z nim robić ćwiczonka, także nie martw się. Tak się teraz zastanawiam, że chyba coś się pochrzaniło tej pani doktor, bo Alanek jest właściwie poniżej średniej na siatkach centylowych chociaż mieści się w normie... Dobrze patrzę? MAMA, a jak karmisz Ksawcia w ciągu dnia, w sensie co ile? Jak się zgłasza czy robisz mu dłuższe przerwy niż 3 h jak się nie zgłasza? Nie wiem czy ja się dobrze dogadałam z tą babką :O Mamuśki a Wy? XXX Mam dziś tragedię po tych szczepieniach, Alan płacze i płacze i nic nie pomaga :( Mamuśki jak mierzycie temperaturę swoim dzieciom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA, już doczytałam z tą asymetrią. Alan na brzuszku często trzyma głowę nie całkiem wyprostowaną tylko pochyloną bokiem jakby mu ciążyła.,. No bo pewnie mu ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o te uroki to mnie to trochę przeraża ;) Jak w jakimś horrorze :) Ja raczej nie jestem przesądna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmie malego na zadanie ale jak malo mi cycow nie rozsadzi to przystawiam go do cyca ale ten sie nerwuje krzyczy i placze bo nie glodny.... :/ normalnie bede zaraz wyc!!!!! z cyckow mi leje sie jak z fontanny a ten uchachany żre paluchy! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fij Bartek urodził się taki duży. On nie jest gruby czy coś w tym stylu gdyby któraś z was tak myślała po tych jego kilogramach. Po prostu nie wygląda jak dwumiesięczne dziecko ale trzymiesięczne :) dla mnie i tak jest malutki :) Carolajna ta butelka która mam to BabyOno antykolkowa. Fij z karmieniem Bartka jest całkiem równie. Jeśli zaśnie nawet na pół godziny i obudzi się z płaczem to daje mu cyca. Nigdy nim nie gardzi :) i wiem że gdybym tego nie zrobiła nie mogłabym go uspokoić w żaden sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w 39 tc i 2 dni więc chyba czas najwyższy wiadomo że przed nie chciałam urodzić w 32 czy 36 tc ale teraz już by mogło zacząć się coś dziać. I przepraszam za "marudzenie"ale też Pewnie będziesz miała na tym etapie ochotę żeby maleństwo wyszło. Pozdrawiam Pa Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przed chwila bawiłam się telefonem tzn. robiłam zdjęcia Bartusiowi bo akurat trzymam go na rękach i tak pomyślałam że może można przesłać na e-mail tak z tel. Co prawda nie oddają prawdziwego obrazu ale choć trochę miałybyście wyobrażenie jak wyglądamy :) więc spróbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pokrecilam z tymi zdjęciami :D powinny być 3..dwa Bartka i jedno moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maura dziękuję :) w rzeczywistości i na zdjęciach z normalnego aparatu wygląda inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara mi położna powiedziała na wizycie w 15tc, że tylko paracetamol ale w dawce 250mg/dobę (pół apap'u) i to głównie przy gorączce pow. 37st.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam zdj brzucha :) Niestety w kiepskiej jakości. Na dniach dam coś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maura spory masz już brzuszek :) mój na tym etapie był jeszcze większy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA, to może odciągaj i wylewaj, bo eksplodujesz :) XXX Molly, pamiętam, że Twój Bartuś się duży urodził :) Alanek też nigdy nie pogardził cycem ;) XXX Wiecie co, zmierzyłam Alanowi temp. i miał raz 37.8 i raz 38.2. Strasznie płacze biedaczek, dałam mu czopek. Mam nadzieję że pomoże... Zapomniałam też napisać, że lekarka przy osłuchiwaniu wykryła jakieś szmery w serduszku :( Muszę zrobić echo serca i zobaczymy... Jak byłam w ciąży to na połówkowym usg wykryli u niego bright spot'a, takie zwapnienie na serduszku i miał w zw. z tym robione echo serca jak był w brzuchu i okazało się, że ta plamka nie wpływa na pracę serca i gin kazała o tym zapomnieć. Ciekawa jestem czy ten szmer jest z tym związany... :( Do tej pory jak był osłuchiwany to nikt nic nie wykrył, a dzisiaj lipa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole nie chce jesc, cyce malo mi nie pekna wiec odciagnelam i probowalam mu dac, zjadl 20ml z czego 10 wyplul..... po 1.5h znow mu dalam i wcisnelam ledwo 50ml... z czego 10 wyplul.... Sad mierzylam mu tempke i ma 37.5 .... do tego sadzi kupy co chwile i uhahany jak nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo ja dopijałam mała herbatka rumiankowa tylko przez kolki, od 5 miesiaca jak zaczelam wprowadzac jedzenie to herbatki woda albo sok weszly na stale i ile wlezie x Allegrowiczka urok ? co? nigdy nie slyszalam ;) a ryki z bryki to norma po 2 tyg. na bank to kolka, zawsze atakuje wieczorami i trzyma dlugie godziny. kikut odpadł w 11 dobie x Molly a mnie codzienny makijaz boli ;D czasami jak wydaje mi sie, ze dni sa krotkie bo jestem tak zajeta to normalnie nie chce mi sie go robic, ale robie zawsze, zeby wygladac jak czlowiek... i ja tez dostawalam padaczki jak widzialam, ze matka chrisa bierze małą na rece. wszystcy tylko nie ona. juz dlugo nie widzialam bo mala spedza tam dnie sama, ale napewno jeszcze mi nie przeszlo ;) moze jak bedzie starsza x Monia jaki urok!?? o co chodzi? x majoweczka nic na uparte dziecko nie pomaga. tez mialam nadzieje, ze amela wykluje sie szybciej... a seksu probowalas? oleju rycynowego nie polecam, slyszalam, ze mozna urodzic martwe dziecko nie wiem na ile to prawda, ale nie probowalabym x doczytalam o uroku, a nie jest tak, ze powieki słone od łezz ? :D x w anglii zadnej asymetrii nie ma :D o czym wy gadacie aaaaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×