Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Szoszo wiesz ja już się w tym wszystkim gubie...jak zaczęłam mu dawać pierwszy raz wszystko było w normie kupa 2 lub 3 razy dziennie czasem nawet tylko raz. A któregoś dnia z przebieraniem go nie wyrabialam co założyłam nowego pampersa to musiałam zaraz szykować drugiego. Odstawilam herbatkę na dwa dni i robił znowu 2, 3 razy na dzień. Wczoraj dałam mu i też było normalnie dzisiaj tak samo ok a wypił już jedną butelkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od rana jeszcze nic nie zrobiłam. Siedzę na piłce trzymam małego na rękach i skacze z nim (jedna z najskuteczniejszych metod usypiania mojego nerwuska). Tylko w ten sposób śpi :( jeśli chce go położyć do łozeczka od razu się budzi i to z płaczem..i tak w kółko. Na uspokojenie włączam odkurzacz ale działa jakieś 15 minut góra szybko mu się znudzi i kombinuje z fotelikiem samochodowym..mam w progu dwa haki na huśtawkę tylko zamiast tego przyczepiam fotelik mocujac go linka samochodową. Bujam go tak aż zaśnie. Na uspokojenie włączam też muzyczke ze "zmierzchu" lubi tego słuchać ale też nie za długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 5 tyg do wylotu do polski i poszlam dzis znowu na poczte z ta zajebana aplikacja i co sie okazalo? chris idiota kazal sie swojemu kierownikowi podpisac na dwoch zdjeciach nie na jednym :/ on jest jakis nienormalny. przegladalam stare aplikacje co zrobilismy zle poprzenim razem to wyobrazcie sobie ze na jednej byla data 03 listopada 2013 (data wypenienia aplikacji) na drugiej 15 maja 2013... a przeciez od miesiaca juz walcze. dzis wypelnilam ja sama, bylo wszystko dobrze tylko te zdj. zaraz jedziemy zrobic jej nowe bo go zabije ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulka dzięki za zarys sytuacji, bo ja nie miałam zielonego pojecia... To nie, to ja mam jak Szoszonowa z taką różnicą, że ja w 15 tyg poczułam ruchy bobasa i dość szybko widziałam bujajacy brzuszek i teraz jak szaleje to mega się rusza z tym że jak poluje to chyba telepatycznie mu przekazuję i wredzioch się wtedy nie rusza:-D:-D X Molly no ja właśnie ściągałam brąz, żeby mieć rudy... Ja mam zdrowe włosy, bo odżywiam je intensywnie odżywką... X Szoszo ja też mam ciężkie, grube i dużo kłaków, ale jestem zbyt leniwa na szczote... Modeluje je palcam i...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha co za aplikacja ? O paszport dla Ameli? Pytałam już chyba ale zapytam raz jeszcze: brałas smoka do szpitala dla Amelci? Dziewczyny, bierzecie? xxx Moooonia86 ja też jak poluję aby nagrać to mała cicho siedzi :D Chciałam też ściągnąć brąz i rozjaśnić ale niestety nie ma sposobu by ich tym nie zniszczyć i nie wysuszyć...niestety ...I nic tu nie pomoże... ani żadna odżywka ani maska - zresztą to chyba standard w codziennej pielęgnacji włosów i każdy ich używa...niestety nie pomoże po dekoloryzacji:/ Chyba,że używasz jakiejś specjalnej o której nie mam pojęcia to chętnie się dowiem;) A jakie w ogóle masz naturale włosy ? xxx Fuck! Miałam iść na spacer... I co, dupa leje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lozysko przodujace to CC bo jak sie rodzi wtedy SN to pierw wychodzi lozysko a pozniej dziecko co jest wrecz smiertelne dla niego bo lozysko jest po za lonem i nie dostarcza dziecku tlenu w trakcie porodu. ja mialam lozysko na przedniej scianie juz nie dlugo dziewczyny i Wasze maluszki beda z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to smoczka nie brałam ale był w tym pudełku z próbkami co się dostaje po porodzie. Nie chciałam w ogóle używać smoczka ale był moment (kiedy mały leżał pod lampami) że musiałam go użyć bo płakał w nieboglosy. Teraz też używam gdy mocno płacze bo sobie "pocmoka" i zasypia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bralam smoka. potrzebny byl ;) a aplikacja o paszport. do cholery. zaplacilismy 6 f za zdjecia ciaperowi, napisane bylo : nasze zdjecia sa zawsze uznawane do paszportu. mowie dobra. i tak nie mielismy innego "fotografa". na srodek jego magicznego dywanu pierdolnal kawalek bialej deski i zrobil jej fote, 10 podejsc. na zadne sie nie patrzyla i wybral takie gdzie ma glowe w druga strone, oczy na dol i mowi do mnie: moze byc? myslalam, ze go rozniose. powiedzialam zeby robil jeszcze raz i ma miec glowe prosto i oczy otwarte. nawet jak nie bedzie patrzyla idealnie w obiektyw to chociaz zeby bylo lekko w bok a nie w dól. a on do mnie: nie nie dziecko ponizej 5 lat nie trzeba oczu. wydarlam sie, ze nie zaplace jak nie bedzie miala oczu tak jak ja chce! i kurwa zrobil kolejne i sie udalo bo bym mu rozwalila ta jego kanciape... x kupilismy jej kierownice do wozka, wyslalam filmik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy na spacerze i zakupach na deptaktu....doslownie 10 min drogi w jedną stronę ale to już nie dla mnie :/ Na dodatek cały czas mi z pipy leci ...mam mokre majty. Poszliśmy do Costy na kawę... ja na shake'a ... myslałam,że mi z brzucha wyskoczy!!! Tak mi skopała żebra,brzuch cały falował i tak bolało,że siedziałam z miną kota srającego na pustyni :D Wynalazłam spodnie, które nosiłam na początku ciąży, pas był za szeroki a reszta dopasowana i wiecie co ....spodnie dalej dobre tylko pas już do połowy bebzuna:D Nie najgorzej w takim razie z rośnięciem dupska :] xxx Anetucha fajna te kierownica ale ja dopóki nie potrzebuję takich bajerów to nie kupuję bo i tak pół domu to już rzeczy Majki:] Tez muszą się zacząć interesować paszportem bo 5 października mamy wesele w PL. Powinni nam przyznać małej obywatelstwo brytyjskie bo spełniamy głównej wymogi no ale różnie to bywa:/ A na PL się czeka dłuuugo ...więc chyba na wszelki wypadek i tak umówię się na wizyte w konsulacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Bartus też wypluwa ale ja mu ładuje z powrotem jak tak wrzeszczy i przytrzymuje pieluszka aż zaśnie. Któregoś razu przy przebieraniu mu wsadziłam i akurat mój 4-letni brat się przyglądał a Bartek tak wyplul tego smoka jak z procy że do siusiaka mu się przykleił :) Młody aż się tarzał po podłodze ze śmiechu później wszystkim opowiadał hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa wlasnie widze, ze moge jej kupic wszystkie zabawki swiata ( ostatnio przez zabkowanie kupujemy cos codziennie zeby tylko zamknela jape) a najlepiej dziala torba foliowa w ktora to wszystko bylo zapakowane :/ x molly pytalam kiedys czemu do dziecka piotr mowisz haha a to pewnie Twoj facet :D bo wlasnie napisalas o bartusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo ja nie wiem co Ty masz z tymi mokrymi majtami... Może się tak pocisz? Anetucha ja wiem ze to głupie porównanie ale mojej kotce jaką bym zabawkę nie kupiła to i tak jak widzi torebkę foliowa to jest najbardziej szczęśliwa bo wlazi do niej i atakuje psa z zaskoczenia :p zostałam sama na sali... Dobrze ze mam fajna książkę :) teraz wlaczylam sobie też tv żeby ktoś gadał :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha, o matko, nie tylko Ty myślałaś, że Piotr to dziecko Molly :D :D Też dopiero załapałam ;) XXX Molly, Alan też jakoś po pierwszym mies. zaczął mówić a gu, a gdzieś od 8 tyg. robi to na zawołanie :) Oczywiście nie zawsze, ale dość często :) Potrafi nawet to powiedzieć nie otwierając ust, brzuchomówca jeden ;) Czasem mówi a buu, a luu, samo guu, i piszczy ostatnio coraz bardziej, wtedy to ma radochę ;) XXX Moniaaa, dobrze że to nie to co miała Anetucha. Nie martw się, bo ja też na bank bym panikowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulka to nie pocenie bo centralnie czuję jak mi nagle cieknie coś ciepłego z pipy... ale to chyba normalne pod koniec ciąży, czytałam,że przed porodem pojawia się dużo wiązej śluzu ... Dobrze,że masz neta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amela zlapala ta kierownice jedna reka na górze jak cwaniaki prowadzą BMW i jeszcze zatrabila :D padlismy ;D x zabkowanie jest straszne. juz sie dzis wszystkim chwalilam ze zabek widac jak sie przebija, nie wiem nawet czy juz wam pisalam czy nie ;) zmeczona jestem na maxa. ciezki okres bo japa jej sie nie zamyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mam pytanie kobiety moje drogie. Moze pytanie bedzie głupie, ale zastanawia mnie to. Od kad jestem w ciazy tak od około 7 tc mam skórę bardziej podatna na siniaki. Uważam na siebie, a wystarczy ze pies wskoczy mi na kolana, i juz mam siniaka. Jak policzylam przed chwila to na jednym udzie mam juz 5 :p na drugim chyba z 4. Zaraz lato a ja będę chodziła w długich spodniach bo wstyd jak by mnie mąż bił. Czy któraś z was sie z tym spotkała? Mam cerę bardziej naczynkowa, na udach i lydkach mam dużo popekanych naczynek, ale siniaki to mnie zdziwiło trochę, no i pierdzielone nie chcą zejść. Jednego to mam juz dosyć długo. Zastanawiam sie czy powiedzieć o tym ginekolog na następnej wizycie czy nie robić z siebie ofiary losu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, mialam wyslac foty, zaraz to zrobie bo Piotrus ostatnio daje mi troszke w kosc. Ma biedny straszne zaparcia, jak robi kupke to az bodowy jest ;/. Wczoraj za to dostal goraczi/nie goraczki bo tylko 37 stopni ale pojechala prywatnie do naszego lekarza i dal mu krople na katarek bo ma takie zlote gilki, tempjuz spadla i caly czas juz jest 36,5. xxx Czytam was co noc jak karmie ale nie pamietam coscie tam namachaly zaraz sprobuje na cos Wam odpisac o ile sie Łobuz nie obudzi. xxx Dzis sciagnelam jedna scianke lozeczka Piotrusia i dostawilam do naszego lozka bo troszke mam dosc spania jak śledz... Maly sie rozpycha moj P tez a ja leze na boku jak sledzik, mam nadzieje ze bedzie tak spal bo przeciez lezy tak samo jak przedtem tylko ze w swoim lozku, czuje mnie i widzi trzymajcie kciuki. :) xxx smooka do szpitala nie bralam ale teraz Maly caly czas go ciumka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i odrazu powiem, ze morfologia w normie, biorę codziennie Ladeevit i ona ma wszystkie potrzebne witaminy jem tez dosyć zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co wy z tym Piotrem? :D Ani moje dziecko ani facet nie mają tak na imię. Bartus i Łukasz :) HinskiTurysta ma Piotra jak dobrze pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fijfij zawsze mi się podobało jak takie maluszki piszcza z radości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bralam smoczka do szpitala i Ksawcio ogolnie lubi smoczki :D wiara w marzenia ja tez w cizy bralam ladeevit, a co do siniakow to powiedzialabym lekarzowi hinski turysta u niemowlat temperatura DO 37.5 jest w normie, tak wiec nie potrzebnie mu dawalas leki Piotrus slodziak :) a ja tam wiedzialam ze Molly ma Bartusia :) i mi sie nic nie mylilo :D kierownica fajna tez taka kupie :) hinski Ty to masz swietny brzuch po ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiara w marzenia ja nie wiem nic o sianiakach, nie googlowalas? x Fij Amela nie piszczy z radosci, raczej z nudow. ale coraz czesciej smieje sie do mnie z czegos co smieszne nie jest, a pozniej czeka zadowolona z usmiechnieta buzia az znowu cos zrobie zeby zacieszyc ponownnie ;D dzis powiedzialam do niej: powiedz mama a ona w smiech haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiara-w-marzenia nie mam pojęcia z siniakami.... xxx Hinski dobrze wyglądasz po ciąży:) Tym bardziej,że sporo kg złapalaś! Piotruś cudny:) xxx Anetucha poka brzucha:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noc miałam straszną... Zgaga mnie piekła nisamowicie jeszcze było tak duszno ze obudzilam się i 1 otworzylam okno i zamknelam przed 3 i dopiero zasnelam a o 6 pobudka na tabletki :/ zimno u nas sue zrobiło bardzo :/ mój brat ma pogodę do dupy na komunię ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dziewczyny....bo tak powoli zaczynam myśleć o porodzie ....numer do szpitala już wisi na lodówce :P Co jak odejdą mi wody ... a mój A. będzie w pracy... Pracuje w innym mieście, godzinę drogi stąd... Moge spokojnie tę godzinę poczekać czy jak jużwody odejdą trzeba jak najszybciej jechac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie czytałam. Zazwyczaj piszą ze to ma związek z niedoborem jakiś tam witamin, albo maloplytkowoscia, albo zaburzeniami krzepliwosci krwi. Z tym ze u mnie jak do tej pory wszystkie wyniki były dobre. Teraz mam na kolejne badania przed następna wizyta to zobaczymy czy cos sie zmieniło. Moze taki moj urok. Mam naczynia położone dosyć blisko skory, która i tak jest bardzo jasna to wszystko widac, każde naczynko. Moze pękają mi podwójnie teraz. Na następnej wizycie sie dopytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×