Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GRAZYNKA1112d

Jak udekorowac ten stół ? foto

Polecane posty

Gość GRAZYNKA1112d

http://starogardgdanski.olx.pl/pilnie-sprzedam-stol-czarno-bialy-6-krzesel-iid-420405458 Mam taki stół od pol roku,dotychczas kładlam na nim pokladki.Chciałabym go jakos zakryc obrusem ( chodzi mi głownie o imprezy) bo juz zauwazylam,ze jest w kilku miejscach zrysany.Doradzcie mi jakis obrus w aranzacji biel/czern/szarosc. Wymiary stoła to 100 cm x 233 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaDD
najlepij będzie krem z jakimś haftem typu richelie, do tego w zieleni butelkowej zastawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjkl
a niee...czytam,ze wielki ten stol wiec dwa biezniki to na pewno za malo:). jak juz sie uparlas na obrus to zwykly,jednokolorowy.. ma robic za TŁO do zastawy...swieczek...i innych dupereli na stole..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Troszke nie rozumiem, stol jak stol, takze mozesz go udekorowac w trasycyjny sposob, po prostu zakrywajac obrusem, a pozniej to juz kwestia inwencji tworczej. Teraz juz nie wiem, moze Tobie chodzi o to zeby go uchronic przed porysowaniem,ale nie zakrywac, bo stol , sam w sobie, dosc nietypowy. Ja polozylabym biala serwete, ale idealna na dlugosc i szerokosc, nic nie zwisa, tylko zakrywa blat. Pozniej, w zaleznosci, jaka mam zastawe dorzucam dodatki, serwety, biezniki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjkl
obrus idealny z wymiarem blatu to w tym przypadku b dobry pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zagwozdkę
A co połozyć na stół tak dla dekoracji?.Nie chodzi mi o przygotowanie go na przyjęcie,tylko tak ,żeby goły nie stał w salonie?Stół uzywany okazjonalnie.Nie chcę całego przykrywać ,bo ma piękny blat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×