Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

corkaswojejmatki

moja matka i ciąża

Polecane posty

moja mama wie, że staramy się o dzidzię. jak jej powiedziałam, że w tym miesiącu znowu raczej z tego nic będzie, to się tak jakby obraziła i powiedziała, że jej zegar biologiczny tyka i ona juz chce zostać babcią. normalnie załamałam się... nie podejrzewałam heh o taki egoizm..... zawsze mogę na nią liczyć, zawsze pomoże, ale w tym temacie trochę przegięła.....nawet nie mam już zamiaru jej informować przynajmniej do 3 m-ca ..... o ile zajdę w tę ciążę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno a po co ty o kazdym pierdnięciu informujesz mamusie????? A co mamusia poradzi jak ty idziesz przed okresem i mówisz jej ze chyba nic z tego nie bedzie????? no matko kochana ile ty masz lat????. Rodzine sie informuje jak juz minie 2 albo 3 mc. Stresujesz sie niepotrzebnie a to w ciązy chyba nie zalecane!!!! I to ze mamusi odczuwa potrzebe nianczenia malucha juz teraz , natychmiast , nie znaczy ze masz jej na zamówienie go robic i sie stresowac ze nie wyszło nic z tego w tym miesiącu. Niech sobie mamusi kupi kotka albo pieska i spokojnie poczeka na wnuka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×