Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kkahgsfa shddssa

Co się stanie jak nie byłam 2 razy na ćwiczeniach?????

Polecane posty

Gość kkahgsfa shddssa

Dowiedziałam się że podobno tylko raz można było nie być na jednych ćwiczeniach a mnie nie było 2 razy. Co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdogrzmot urzędniczy
czeka cię Sąd Morski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkahgsfa shddssa
Oj no poważnie pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo będziesz miała karniaka- odpowiadanie na dyżurze, dodatkowe zadanie domowe albo esej, albo będziesz to musiała odpracować z inną grupą (jeśli będzie taka możliwość bo np. są do tyłu z tematami w stosunku z Twoją grupą) albo prowadzący bezwzględnie Ci nie zaliczy albo prowadzący przymknie oko i nic nie będzie. Zależy od ćwiczeniowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkahgsfa shddssa
Własnie to jest chamska babka. I chce wiedzieć co w najgorszym wypadku mi grozi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkahgsfa shddssa
Oka na bank nie przymknie. Jak mi nie zaliczy to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w wersji super złej nie będziesz dopuszczona do egzaminu i będziesz miała warunek z tego przedmiotu. Nie wiem, czy ćwiczenia da się zaliczać jakoś komisyjnie, bo u nas ćwiczeniowcy zawsze zadawali dodatkowe zadanie ( za to w takiej ilości, że nie opłacało się wagarować :P ) albo trzeba było referować opuszczony temat na dyżurze. może po prostu idź i zapytaj, bo jak będziesz się czaić do końca semstru to nie polepszysz sytuacji tylko babka pomyśli, że olewasz przedmiot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wizawi
Tak idź i się dowiedz, bo tylko raz może Cię nie być na ćwiczeniu, za drugim razem trzeba przedstawić zwolnienie lekarskie, idź jak najszybciej powiedz, że coś Ci się stało, na co nie masz zolnienia, np. bardzo bolesny okres, nagły ból zęba, że nie byłaś w stanie dotrzec na zajęcia i czy możesz to odrobić w innej grupie powodzenia, strach ma wielkie oczy, pamiętaj :) na pewno nei jesteś pierwszą i ostatnią osobą która nie była 2 razy na ćwiczeniaach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkahgsfa shddssa
Na następnych ćwiczeniach jej zapytam. Kurde... przez własną głupote nie poszłam. Ehhh. Mam nadzieje ze nie będę jedyną która opuściła ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkahgsfa shddssa
To mnie ratuje ze to tylko 2 razy a nie np 5. :D Teraz już nie zamierzam opuścic ani jednych ćwiczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszekkksss
jezu, przecież jest październik. spokojnie. idź na kolejne, podejdź do prowadzącej po ćwiczeniach że nie byłaś dwa razy a wiesz, że dopuszczalna jest jedna nieobecność i co masz zrobić w tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkahgsfa shddssa
Ogólnie to dzięki za odpowiedzi. Uspokoiliście mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim rozmawiaj. jesli masz mozliwosc zalatw sobie zwolnienie lekarskie.zapytaj czy jest mozliwosc odrobienia zajec np z inna gr? zainteresuj sie tematem,jak wredna to musisz ja pytac co masz zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×