Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ona...82

bezrobotna w ciazy

Polecane posty

Witam! od 3 miesiecy jestem osoba bezrobotna. Jestem w 1 trymestrze ciazy. Nie jestem osoba ubezpieczona. Ubezpieczenie moge uzyskac rejestrujac sie w Urzedzie Pracy jako osoba bezrobotna, tylko pytanie od czego zaczac bo aby zarejestrowac sie w Urzedzie Pracy bede potrezbowala zaswiadczenie od lekarza ze jestem w ciazy ale czy uda mi sie bez ubezpieczenia zarejestrowac u lekarza? Czy kobieta w ciazy bezrobtna aby korzystac z opieki zdrowotnej ma obowiazek rejestrowac sie w Urzedzie Pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polska mentalnosctak to podaj
wszystkie dokumenty , swiadectwa pracy itp szkoly sluchaj za darmo ma kobieta w ciazy tylko po co sie stresowaci za kazdym razem mowic nie mam ubezpieczenia ale mi sie nalezy!!!!!!!!!!!wez z up zaswiadczenie i podbijasz co miesiac i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajksahsa
A jak skakałaś na kutasie to nie myślałaś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja sprawa jest troche skomplikowana zalezy mi tylko aby chodzic do lekarza, pracy narazie nie szukam.w polowie ciazy wyjezdzam za granice, wiec w urzedzie pracy nie bede mogla stawiac sie i meldowac bodajze co 2 miesiac. Jak wyjade to juz tam za granica bede chodzic do lekarza. Czy kobieta bezrobotna w ciazy aby zarejestrowac sie u lekarza musi miec zaswiadczenia z UP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×