Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**cream**

pózna inicjacja seksualna jak wpływa na zycie

Polecane posty

Gość buquile
pytales juz o to nie martw sie, tobie seks nie grozi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raiders
późna inicjacja grozi zboczeniem pedofilskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kim ON jest?
Pozna tzn w jakim wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boże Krem....
Jeśli Ci Twoje prawictwo ciąży i chciałbyś zaruchać dla samego zaruchania to powinieneś to zrobić jak najszybciej. Ale jeśli chcesz mieć ten pierwszy raz z kimś wyjątkowym, z uczuciem, to nie ma sensu na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uczucia mam juz gdzies bo wszystkie panny mają conajmniej 3 facetów na koncie więc uczucie do takiej jest bardzo słabe albo nie ma wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cream dobrze prawi
madry chlopak z niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggghhhHHHH
.2012] 13:13 [zgłoś do usunięcia] **cream** wyjatkowa moze byc tylko dziewica a takich nie ma więc ------------------- JAK MOZE BYC DZIEWICA WYJATKOWA- CHYBA TYLKO PIERWSZYM RAZEM-------- kota w worku sie nie kupuje. moze byc w lozku dretwa i nie lubic sexu, a potem i tak bedzie chciala sprobowac jak jest z innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kota w worku sie nie kupuje" ­ rozumiem, że zanim zaczniesz spotykać się z kobietą, to polecasz wszystkim swoim kumplom zerżnąć ją we wszystkie otwory. ­ następnie zbierasz od nich opinie i jeśli są pozytywne, to wtedy się z nią wiążesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiedźma Hogata
Cream a niewyidealizowales sobie za bardzo dziewic? Jeśli za dziewictwem przemawia jakas glebia (np. wiara) to ok, ale ja znalam cala mase dziewic z przypadku, bez większej ideologii. Nikt ich po prostu do wieku wtedy 22-25 nie rozdziewiczyl. a jak już to nastapilo, to robily to z każdym i tworzyly historie o nowoczesnych i wyzwolonych kobietach. nie lepiej umowic się z normalną, która nawet miała nawet 3 facetow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Wiedźma Hogata
jak miala 3 partnerow oraz uprawiala anal to bardzo duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiedźma Hogata
nie wpadajmy ze skrajności w skrajność. moim zdaniem 3 facetow to nie jest dużo, jeśli były to związki a nie 3 zaliczonych na jedynej imprezie. pokolenie 25+ kojarzy mi się znacznie lepiej niz obecne 16latki, gdzie już nie widze szans na normalność. dlatego zamiast szukac cnotliwych, szukajcie sobie normalnych:) taka drobna rada od Cioci Hogaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Wiedźma Hogata
taka kolo 25tki juz mogla seksu analnego probowac i robic rozne straszne i wyuzdane rzeczy w lozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ultra katoliczki
malo kogo kreca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" nie lepiej umowic się z normalną, która nawet miała nawet 3 facetow? " zawsze lepiej byc pierwszym niz ostatnim (frajer)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cream nie podniecaj się tak. Przecież i tak żadnej nie będziesz miał to co za róznica. Nie jest fajnie mieć bardziej doświadczoną dziewczynę od siebie ale też nie jest powiedziane, że trzeba byc razem do grobowej deski. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiara niby tak , a co jesli poczje przywi azanie do tej pierwszej to co wtedy , i masz racje lepiej byc samemu niz miec bardziej doswiadczona dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak poczujesz przywiązanie to nie będzie Ci przeszkadzało. 🖐️ Nie sądzę, zeby lepiej było samemu. Lepiej mieć doświadczoną niż mieć swiadomośc bycia ofermą, który ma 25+ lat i żadna go nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiedźma Hogata
e tam, bzdury- Lepiej byc oststnim niz pierwszym. Pogadaj z dziewczynami jak wspominaja swoich pierwszych facetów. Przewaznie to porazka, dopiero potem jest fajnie. Cream juz ci mowilam, ze idealizujesz. zarówno dziewice jak i sam akt defloracji. 25latki czesto maja juz spory bagaz doswiadczen seksualnych, ale nie jest to regułą. Znam takie co mialy tylko 1 faceta i tak pooraną psychike, ze nie sa teraz w stanie z nikim sie zwiazać a znam i takie, ktore mialy 3+ i sa normalne, bez zadnych perwersji na koncie. Glowa do gory chlopcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiara...ja juz wole byc sam bo nie sadze ze uda mi sie kilka lasek zaliczyc a zycie z bardzoej doswiadczona mnie brzydzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiedźma Hogata
boisz sie porownan? ze laska bedzie nieusatysfakcjonowana? wolisz taka, dla ktorej bedziesz pierwszy i ktora bedzie myslala, ze tak ma wlasnie byc? jesli o to, to z doswiadczenia wiem, ze z kazdym jest inaczej i nie da sie porownac. seksu uczysz sie od nowa z kazdym partnerem, bo to co sprawialo przyjemnosc z jednym, moze wcale nie dzialac z nastepnym. i dziewczyny raczej nie mysla sobie w lozku "ooo tamtem mnie lepiej dotykal" albo "tamten robil to lepiej". decyzja o wspolzyciu z kims idzie w parze z cala masa innych czynnikow , ktore o tym decydują a nie tylko swiadomosc doswiadczenia lub/i jego braku u tej drugiej osoby. i ktos tu dobrze napisal, lepiej jak przynajmniej jedna strona jest doswiadczona lepiej od drugiej. nie ma wtedy traumy jakiej ja sie nabawilam po moim 1szym razie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepeij jak facet jest doswiadczony , a co do porównan to wszystko idzie porównac wiec napewno porównujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiedźma Hogata
jak czujesz cos do tej osoby, to nie umiesz sobie wyobrazic ze ktos ja dotknie. to co bylo w przeszlosci to inna sprawa (nie znaliscie sie wtedy, nie macie na to wplywu) jesli tak bardzo was boli przeszlosc seksualna (waszych potencjalnych) kobiet to jest to troche niedojrzale. nie chce wam przewracac swiatopogladu, bo widac ze juz sobie znakomicie poukladaliscie wartosci, ale w zyciu nic nie jest kolorowe. To nie kraj islamski, nikt wam nie znajdzie nietknietej zony i nie zmusi jej do malzenstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm,nie jest zle zawsze byłem sam wiec kobiety mi nie brakuje a obecnie nawet jak bym kogos chciał to nie ma w kim wybierac więc pozostaje samotnosc , najwazniejsze to miec hobby oraz pracei oby zdrowie dopisywało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopaki cudaki
zerżnijcie się razem, jak dwa dziewice, takie małe argen-sex-cream :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×