Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Caridwen

Strony internetowe z ciuuchamii!!

Polecane posty

Czy znacie może jakieś ciekawe strony z modnymi ubraniami, butami i kosmetykami? Chodzi mi o rzeczy w przystępnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się zdarzyło kupić kilka rzeczy na allegro, albo w sklepach internetowych. Z tych sklepów, w których robiłam zakupy, to chyba e-estilo.pl był najlepszy. Latem zamówiłam u nich kombinezon, dostałam go w przeciągu 3dni. Podoba mi się w tym sklepie, ze mają oryginalne rzeczy np. Bersha, Zara, C&A za małe pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi żeby te rzeczy były też jakościowo dobre :) Z innej znów beczki, są takie strony na które wysyłasz pieniądze i rzeczy nie dochodzą, albo dochodzą po trzech miesiącach. Albo znów pieniądze wpłacisz a po twojej rzeczy niiici :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinyo112
ja ostatnio trafiłam na fajny sklep internetowy. Duży wybór odzieży damskiej i męskie. Cena mogą trochę odstraszać, ale na prawdę wart robić tam zakupy, bo produkty są bardzo dobre jakościowo. Ja sama posiadam torebkę z tego sklepu i jestem z niej mega zadowolona:)) Ten sklep to LoloShop.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio jak szukałam koszuli trafiłam na loloshop.pl. W większości mają ciekawe kroje i koszula, którą kupiłam była dobrej jakości. Mogę polecić i mam nadzieję, że nikt się nie zawiedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×