Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja też coś wtrącę

Do pracujących za granicą- jakie macie ubezpieczenie zdrowotne w Polsce?

Polecane posty

Gość gość
Ja polecam ubezpieczenie Zdrowie Premium i Zdrowe Prestige Koszt miesięcznej składki dla jednej osoby to od 190 PLN (w zależności od stanu zdrowia) A wszystko mozecie wykupić dokładnie tutaj http://www.konsulting4u.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 1-2 tygodnie pobytu w Polsce wystarczy karta EHIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam ubezpieczenie Zdrowie Premium i Zdrowe Prestige Koszt miesięcznej składki dla jednej osoby to od 190 PLN (w zależności od stanu zdrowia) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx kolejna menda chce wyciągnąć kasę od naiwnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geralt4
Wizyty domowe, konsultacje ze specjalistami, testy alergiczne, badania laboratoryjne, zabiegi, założenie i zdjęcie gipsu...to wszystko mam w moim ubezpieczniu prywatnym i dużo więcej. Ja wykupywałem dla całej rodziny ze strony www.ubezpieczeniemedyczne.eu akurat. Moim zdaniem korzystna opcja. Poza stałym abonamentem nie naliczą jeszcze jakiś na poczekaniu wymyślonych opłat, jak to się słyszy, że robią inne firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TezLubiePowedrowac
Nie mam ubezpieczenia w Polsce. Pracuje i mieszkam za granica wiec tam sie w razie potrzeby lecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona Dyzmy
jeżeli jesteś w Polsce na urlopie, no i złapie cię grypa to jest to nagły przypadek,tylko lekarzom nie chce się wypisywać papierzysk i każą płacić 30zł za wizytę niestety,lekarz sam mówił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mam pytanie czy tutaj mam szanse na to ze będe mogła wybrać tą najodpowiedniejszą dla mnie ofertę ubezpieczeniową ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brat1990
Mieszkam i pracuję w Anglii ale leczę się w Polsce dlaczego??? Łatwiej jest żyć w Polsce z angielskim chorobowym niż w Anglii. Jeśli chorujemy dłuższy czas jest to dobra opcja. Po drugie angielscy lekarze to brudasy i niedouczeni ludzie którzy raka chcą leczyć paracetamolem. W Polsce mamy poziom leczenia wyższy niż w Anglii i lepszych specjalistów. Jestem po chorobie nowotworowej wiem co mowię. Całe leczenie operacja, chemioterapia, i kontynuacja leczenia czyli wizyty kontrolne były finansowane z angielskiej karty ekuz włącznie z chorobowym które było uznane z polskiego L4. Nie mówię tylko o nowotworach ale o wszystkich dziedzinach. Biegałem po szpitalach i przychodniach polskich i angielskich więc mam porównanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^ Dokladnie tak jak kmowisz powyzej. Ciapate brudasy mysla ze lecza lepiej niz w PL. Smiecie ye/bane niech spierdalaja z powrotem do siebie. Muzulmanskie bydło. Polska zawsze górą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brat1990
Nie wiem skąd w ludziach tyle nienawiści. Nawet na forach zaraz wyzwiska i udowadnianie kto jest lepszy. Polska służba zdrowia jest po prostu na wyższym poziomie. Gdy pielęgniarka w Anglii pobiera mi krew bez rękawiczek, na każdy wynik lub appoitment trzeba czekać 2 tygodnie, lekarz na onkologii po wykryciu guza zamiast zrobić biopsje każe brać mi paracetamol i wrócić za miesiąc... bo może pomoże.... To wolę wydać 20-30f za prywatną wizytę w Polsce i mieć wszystkie wyniki na drugi dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak jest w Angli, jak was czytam to wydaje mi sie to dziwne; Na pewno sluzba zdrowia w Polsce nie jest na najwyzszym poziomie. lekarze sa dobrzy, ale mozliwosci jakie sa dobrze wiecie. Ja kiedy jade do Polski zabieram europejska karte zdrowia. nie mialam okazji z niej korzystac, ale nie ma z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×