Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja też coś wtrącę

Do pracujących za granicą- jakie macie ubezpieczenie zdrowotne w Polsce?

Polecane posty

Gość ja też coś wtrącę

Bo mój mąż pracuje w UK i w Polsce nie ma ubezpieczenia. Jakie najlepsze? Prywatne jakieś czy z NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkadlkjnlk
Mam tylko karte EHIC (European Health Insurance Card), ktora upowaznia mnie do opieki lekarskiej w Polsce (i innych krajach Unii) gdybym takiej potrzebowala. Taka karte wydaje za darmo NHS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też coś wtrącę
dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha4
""Mam tylko karte EHIC (European Health Insurance Card), ktora upowaznia mnie do opieki lekarskiej w Polsce (i innych krajach Unii) gdybym takiej potrzebowala. Taka karte wydaje za darmo NHS."" ale tylko do opieki w nagłych przypadkach, a nie w przypadkach długotrwałego leczenia, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też coś wtrącę
no właśnie NHS ma mój mąż i ona nie obejmuje leczenia planowanego a jedynie nagłe wypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, to obejmuje tylko nagle przypadki. No, ale skoro pracuje legalnie w UK to jaki ma problem z leczeniem sie tutaj? Zrobia mu wszystkie badania, beda mieli wszystkie informacje u siebie, a tak jakby sie cos stalo to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też coś wtrącę
ale jak przyjeżdża na 2 miesiące do Polski to jak zachoruje, albo trzeba do rodzinnego po leki pójść, do dentysty czy jeszcze coś innego to ma jechać do Anglii do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkadlkjnlk
Nie orientuje sie za bardzo w prywatnych ubezpieczeniach dla wyjezdzajacych za granice, ale wydaje mi sie, ze one tez sa tylko w razie naglych przypadkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha4
do belle de jour 1982 dlaczego tak jest dowiesz się z tego samego wątku na dyskusji ogólnej - przeczytaj, warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, w poprzednim topiku czytalam, ze zarabia krocie wiec nie stac go na dentyste? To przecietnie zarabiajacego Polaka stac na prywatne leczenie zebow w Polsce. A co do recept. Przeciez zanim pojedzie do Polski moze sie udac do swojego GP i dostac odpowiednia ilosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha4
nie może, bo pracuje, a w weekend odpoczywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniucha, czytalam. Nie widze sensu ubezpieczania sie w Polsce po to zeby pojsc po leki, bo te same leki moze dostac w UK od GP. Wiec w sumie moze na tamtym topiku piszacy mieli racje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha4
nie wiem czy wiesz, ale nie można być ubezpieczonym w dwóch krajach jednocześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha4
""Nie widze sensu ubezpieczania sie w Polsce po to zeby pojsc po leki, bo te same leki moze dostac w UK od GP"" to samo usiłowałam wytłumaczyć autorce, ale zostałam zwyzywana od pakistańskich lachociągów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też coś wtrącę
wredniucha, sama mnie pierwsza zaatakowałaś, i atakowałaś nadal, pomimo moich z początku kulturalnych wpisów. nadal nie dostałam odpowiedzi na pytanie, co jeśli ma potrzebę iść do lekarza w Polsce a niekoniecznie, żeby płacić za kilka wizyt prywatnych? moje pytanie dotyczyło tego jakie jest najlepsze ubezpieczenie do leczenia w PL a wszyscy narzucają swoje zdanie, żeby leczył się w UK. i na dodatek wyzwałyście mojego męża nawet go nie znająć od pijaków, nieznających języka, pracujących na czarno polaczków. no sory,, ale nerwy mi puściły. a na przyszłość radzę czytać ze zrozumieniem, zanim odpowiecie na temat, a raczej nie na temat. jedyna sensowna odpowiedź była dotycząca ubezpieczenia w firmie ubezpieczeniowej. i tyle. żegnam. jesteście zawistni i zazdrośni. i chamscy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AOK NORDRHEIN-WESTFALEN
DEUTSCHLAND

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha4
rozumiem, ze twój mąż jest zapracowanym abstynentem, świetnie władającym angielszczyzną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też coś wtrącę
dobrze rozumiesz. atakowałaś mnie pierwsza na ogólnym, jak to masz zresztą w zwyczaju, w każdym temacie, w którym się wypowiadasz, a potem tutaj udajesz wielce pokrzywdzoną, niewinną owieczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też coś wtrącę
poza tym, nie chce mi się z tobą gadać. żyj sobie nadal w tym swoim jadowitym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha4
a tak poza tym- czemu pousuwałaś posty w których mnie wyzywałaś od pakistańskich lachociągów? teraz możesz udawać biedną, znieważoną, pragnącą tylko odpowiedzi na swoje pytanie zagubioną sierotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też coś wtrącę
możesz sprawdzić, wszystkie posty są. te o zdzirze i lachociągu też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też coś wtrącę
i nie ośmieszaj się już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha4
zajmij się czymś konkretnym (zadbaj o wygląd, kup nowe ciuchy, postudiuj kodeks handlowy i prawo gospodarcze) - wkrótce będziesz reprezentowała asa polskiego biznesu - więc nie trać czasu na kogoś tak nic nie znaczącego jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredka bambino
sluchaj dostalas odpowiedzi, o co ci chodzi? Zazdrosni? Zawistni? O co niby? O twoja znajomosc produkcji salatek? Czy moze o to, ze masz sporo wiedze o tym jak to jest byc dziwka pakistanska? Dla ludzi mieszkajacych w UK to jest dziwne, ze koles chce sie leczyc w Polsce, ale ty tego nie rozumiesz. Przeliterowac ci, ze kazdy normalny i placacy podatki w UK leczy sie wlasnie tutaj?? Zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palamala
Ale o co jestesmy zazdrosni? O to, ze twoj maz chce sie leczyc w Polsce? bo nie rozumiem. Nie wdaje sie w klotnie, wydaje mi sie, ze w jednym kraju jestes ubezpieczona na dlogotrwale leczenie (tam gdzie pracujesz), a w innych krajach UE to tylko w naglych wypadkach. Oczywiscie p[ozostaje ci zawsze leczenie sie prywatnie, ale za to juz sie placi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredka bambino
poza tym przeciez zarabia kokosy, to co nie stac go na wizyte prywatna? Po co mu znizki na leki, panstwowa sluzna zdrowia i stomatolog, skoro tyle zarabia?? Czyzby jednak nie na tyle duzo zeby skapic 100 zl na wizyte?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×