Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madziaaaa124235346

UGG AUSTRALIA

Polecane posty

Gość Madziaaaa124235346

Witam :) Niestety zamówiłam buciki na www.uggaustralia.sklep.pl a teraz zastanawiam się czy są oryginalne. Co prawda jeszcze do mnie nie doszły ale boje się, że pierwszy raz w życiu dałam się nabrać :) Wiecie coś może o tym sklepie? Niby dają certyfikat ale takie coś pewnie łatwo zdobyć, poza tym teoretycznie mogę je zwrócić w ciągu 10 dni.... No cóż, jestem strasznie zmieszana świadomością, że mogłam kupić podróby za tyle kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elessi
Ja tez zamowilam tam buty i teraz tez sie zastanawiam... Przyszły już do ciebie te buty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaaaa124235346
No właśnie dostałam wiadomość, że jakoś na dniach będą. Jak masz możliwość to odezwij się do mnie na magda.515@wp.pl to wymienimy się informacjami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaaaa124235346
Oj tyle to ja wiem, wiem jak rozpoznać podróbki ale nie mam tych butów jeszcze w ręku i nie mogę tego stwierdzić, po prostu się boję, że to będą fake.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna mala wredna ;)))
Za taka cene jak w tym sklepie na 100% nie sa oryginalne :) :P Jakbys kupila tu http://www.uggaustralia.com/ to mialasbys pewnosc, ze to nie sa podroby :) Kasa wyrzucona w bloto ;) ale mozna i tak ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaaaa124235346
Znalazłam taki filmik http://www.youtube.com/watch?v=dpbj_iKh1OU&feature=related Wysłałam go do tego sklepu (zauważyłam, ze certyfikat na zdjęciu sklepu nie zgadza się z tym, który pokazuje ta dziewczyna) i owa Pani odpisała mi witam zobaczylam dokladnie caly film i jest to kompletna BZDURA. osoba na filmie chyba nie wie ze firma UGG Australia co roku zmienia pudelka, podeszwy, hologramy, certyfikaty wlasnie po to aby zapobiegac podrobkom. Sa pokozane porownania z terazniejszych produktow i z wczesniejszych. Zdjecie na naszej stronie przedstawia certyfikat sprzed 2 lat, teraz wyglada on juz inaczej. pozdrawiam no cóż, jeszcze nic nie wiem. Zobaczymy jak przyjdą. A pieniądze na szczęście nie w błoto bo mam 10 dni na zwrot i przy okazji zorientuje się co i jak i zgłoszę to tam gdzie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaaaa124235346
A co do zdjęć to były ale oczywiście oryginałów. Akurat to nie problem skopiować zdjęcia prawdziwych uggów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agueda
I jak? Przyszły oryginalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaaaa124235346
Nie :( Było to już dawno, więc szczegółów nie pamiętam ale przyszły z nieoryginalnym certyfikatem, a podeszwa była twarda jak kamień. Pani zapewniała mnie, ze certyfikaty są zmieniane co jakiś czas itp. ale widać było na pierwszy rzut oka, że fejki. To futerko ze środka gdy się pociągnęło to wypadało, z metkami też było coś nie tak. Gdy napisałam, że to fejki to pani odpisała, że na pewno nie ale jedyne co mi się spodobało to to, że szybko zwróciła pieniądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiałam buty w tym sklepie i szczerze żałuję. Buty nie sa oryginalne, rozerwały się po założeniu. Ostatecznie naprawiłam je o szewca, ale lepiej dołożyc kilkaset zlotych i mieć pewność i komfort noszenia prawdfziwych UGG-ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety, buty jak u mojej poprzedniczki rozerwały się przy próbie założenia, myślę, że butysą nie oryginalne, bo oryginały są bardzo wytrzymałe, a te.... porazka, reklamowałam je ale jak narazie zostały tylo naprawione, a co jeśli znowu się rozerwą ( na razie jeszcze nie wróciły do mnie) zobaczymy jak dojdą, nadmienię tylko, że mam szczupłą stopę czasami nawet za szczupłą bo wiele butów jest dla mnie za lużnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie, Oryginalne buty kupiłam na http://www.uggaustralia.eu/ Poczytałam regulamin i zasady shippingu na oficjalnej stronie i tam jest napisane że wybrane kraje europy ( w tym polska ) moga kupowac właśnie z tej ww strony .eu W cenach sa już wszystkie opłaty, nic nie trzeba doliczac bo towar jest wysyłany z magazynów UGG z UK. Porównałam dokładnie i na 100 procent moje buty to oryginały. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
długo zbierałam pieniążki, ale w końcu się udało kupić te cuda http://www.sarenza.pl/ugg-australia-karisa-s774269-p0000128079 i to jeszcze jaki model! któraś z Was może ma? słyszałam dużo pozytywnych opinii o nich, dodatkowo trochę udało mi się zaoszczędzić, bo kupowałam je przez stronę cashbag i dostałam zwrot % od kwoty zakupu na konto. mam nadzieję, że ta zima nie będzie mi już straszna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×