Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pyzomaniak

Które pyzy kupić

Polecane posty

Gość Pyzomaniak

Bardzo lubię pyzy z miesem, ale robic mi sie ich absolutnie nie chcę. Kiedyś kupowałam gotowe i były naprawdę smaczne a teraz nie mogę trafić, wszystkie jakieś śmierdzące. Dziewczny ratujcie jaka firma ma smaczne pyzy? Bo już mam dosyc próbowania które będa ok. Zawsze kupuje droższe ale to jednak nie oznacza że będą smaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mnie naszło ostatnio na pierogi z mięsem to też miałam dylemat co kupić. Decyzja zapadła dopiero jak przeczytałam skład poszczególnych wyrobów. W moim przypadku kupiłam pierogi mrożone z Aviko bo nie miały prawie w ogóle "ulepszaczy" i po zjedzeniu ich stwierdziłam że faktycznie były smaczne. Dlatego tobie też radzę przejrzyj skład kilku i wybierz te które mają najmniej tych wszystkich "ulepszaczy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go go go
napisać na etykiecie kożna wszystko.... Najlepiej domowe ja robię takie fajne płaskie ze słoninką jedyna wada, że odgrzewane są okropne idealne są tylko gorące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorka pisała, że nie chce się jej robić domowych :-| a wiadomo, że takie najlepsze, to nie ulega wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ente
kolezanka je pyzy z aviko, mowi ze dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyzomaniak
dziekuje za przepisy ale tak jak mowiłam nie chcę ich robić sama. Chce kupić w sklepie, tak jak mozna dzis kupic wszystko. Bardzo duzo potra gotuję sama ale pyz mi się nie chcę. Spróbuje aviko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyzy najlepiej kupować, gdzieś w dużych sklepach lub hurtowniach. Ja kupuje np, z jago ale nie wiem czy oni działają na większą skale czy tylko tutaj w małopolsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeteria.pl Zaloguj się | Zarejestruj się DT Forum Strona główna Felietony Zdrowie i uroda Seks i związki Styl życia Kultura Kuchnia TV Kafeteria.pl Forum Gotowanie, dom, ogródKtóre pyzy kupićOdpowiedź w temacie Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz w temacie Temat dyskusji Które pyzy kupić Twoja odpowiedź Twój pseudonim Twoje hasło (opcjonalne, jeżeli chcesz dodać post jako zalogowany użytkownik) Adres e-mail (nie będzie widoczny dla innych użytkowników) Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych wypowiedziach w tym temacie na podany adres e-mail Zamów reklamę w Kafeterii / Redakcja (PR) / Autorzy / Kosmetyki do testów / Patronaty © 1999-2017 Grupa Wirtualna Polska S.A. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te, o których mówicie są całkiem ok, ale jednak są głęboko mrożone... Wolę takie chłodzone, one są zwykle świeże, bo mają krótki termin przydatności... W Biedronce są pyzy z mięsem, właśnie chłodzone, powinny leżeć w tym segmencie z lodówkami. Takie z napisem "amigos" na czerwonym tle. W sumie nie różnią się nawet od takich domowych, nie wiem jak oni je robią, ale są super :) A no i nie wiem czy są dostępne w innych marketach, póki co namierzyłam je tylko w Biedronce. Tak czy siak jak dla mnie to pobijają wszystkie inne na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyza z miensem

Miki pedau dupe sprzedał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyza z miensemj

Alex to pyza

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyza z miensemjgfd

Ja lubje pyzy jeść ale z mienskiem takie grube

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyza

najlempsze pyzy to takie tłuste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człowiek k0o oikfeknjlkjds

a ja lubie jeźdź mrorzone kartofle z miensem  i cieplym orgazmem mojego ojca

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×