Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ubieraniee

10 stopni już ciepła kurtka?

Polecane posty

Gość ubieraniee

dla 9 mcy dziecka? jezdzi w wózku w śpiworku, załozyc juz ciepłą zimówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co zrobisz gdy będzie np.-10
zimową kurtkę nakłada się, gdy jest zimno ja dzieciom nakładam cały czas kurtki jesienne i ciepłe swetry pod spód będzie w okolicach 0 założę zimówki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy tez co zalozysz pod nia. no i 10 stopni nie zawsze oznacza to samo! moze byc 10 st, slonce, zero wiatru - to i polar wystarcza na bluzke. a moze byc 10 st do tego bardzo silny mrozny wiatr, zero slonca, deszcz, to wtedy jak najbardziej ciepla kurtka wskazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szakirrra
Nie mam sztywnych ram,kiedy jaka kurtka. Przed wyjsciem otwieram okno i zaleznie od tego,co mi sie wydaje -zakladam na siebie to albo tamto. I dziecku podobnie. Moja corka ma poltora roku,wiec sie duzo rusza. 9-miesieczne dziecko ubralabym o jedna cienka warstwe grubiej. Czasem przy 10 stopniach odczuwam to tak,ze trzeba zalozyc zimowa kurtke,czasem wydaje mi sie,ze polar wystarczy. Poza tym kurtka to jedno,a jak pod nia jest grube swetrzysko,to tez inaczej bedzie grzac niz cienka koszulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.klementyna
Ogólnie to jest zasada ze dziecko powinno mieć jedna warstwę wiecej niż mama nie wiecej. W co ty ubierzesz dziecko przy -5 st? Jak teraz zakladasz zimowa kurtkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szakirrra
Aha ale jak jezdzi w spiworze,to gruba kdrtka to przesada,ugotuje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szakirrra
Aha ale jak jezdzi w spiworze,to gruba kdrtka to przesada,ugotuje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×